Ayrıldınız ve hala onu seviyorsunuz. Değerli arkadaşlar mantıklı yorumlarınızı bekliorum

ayrıldınız ve hala onu seviyorsunuz...ama artık imkansız beraber olmanız...unutmak istiyorsnz ama olmuyor... sürekli onu düşünüosunuz...ne yapmalı?

fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili arkadaş aynı sorun benim başımda da var. imkansıza yakın birşey...fakat her sorunun çaresi vardır. niçin ayrıldınız ilk ayrılan kim ayrılma nedeni ssağlıklı bir şekilde ortaya koymanız lazım ki bizdeona göre naçizane fikirlerimizi yazalım..şimdi böyle farazide yazılmaz ki. ama bu foruma yzdığınıza göre zor durumda olsanız gerek... siz unutmak isterseniz unutursunuz ve bunun yolu var sosyal çevrenizi değiştirin sizin ona onun da size ulaşamasını sağlayan araçları yok et telefon numarası değiştir faceyi kır msn yi deiştir vs. 1 ay geçsin unutursun. ha ben ayrılmak istemiyorum diyorsanız o zaman gereğin yap özgürce davran kendini kısıtlamadan git konuş ve onu ikna etmeye çalış. tam ne olduğunu bilmediğim için bu kadar.

0|0
    0|0
    • normalde benim bişey yapmamam gerekio.

onun bana gelmesi lazımmmmm

Erkekler Ne Diyor 14

• Canım zor bir durum vesselam...

Yapabileceğin çok fazla bir şey yok maalesef; yapacağın en mantıklı şey çok ciddi şeyler düşünmeyeceğin (tabi karşındakinin de düşünmeyeceği), sadece güzel vakit geçirebileceğin birini bulmak. Şimdi diyebilirsin ki; "onsuz olmuyo, başkasını sevemiyorum" falan ama yapabileceğin başka bir şey yok inan bana tatlım. Gideceksin, yeni bir sevgili edineceksin ve güzel vakit geçireceksin; bol bol kız arkadaşlarınla takılacaksın (ama bir araya toplandığınızda hemen eski sevgililer, eski günler muhabbeti dönmeyecek tabi ki), şu güzelim yağmur mevsiminde sevgilinle birbirinize romantik şiirler, mesajlar falan atacaksınız...

Velhasıl, bir süre sonra bir bakacaksın ki eski sevgiliye takılıp kalan sen gitmiş, yerine daha normal bir sen gelmiş... :) Tabi şu da bir gerçek ki uzun bir süre, ex aşkın aklına geldikçe için şöyle bir "cızzzz" edecek ama meraklanma; bir süre sonra o da geçecek tatlım...

Güven bana; tecrübe konuşuyor şuan burada ;)))

0|0
    0|0
  • sevgi aşk karşılıklı ise birliktelikte mümkün değilse... unutamazsın... zira Derler ki, özel bir insanı bulmak bir dakika, onun varlığı için şükretmek 1 saat, onları sevmek için bir gün, ancak sonrasında onları unutmak bütün bir ömür alır... malesef zor.. ama şu şarkıyı mırıldanıp..

"bir rüyadır gelir geçer

her aşk bir gün hayal olur

unutulmaz denen günler

unutulur unutulur..”" belki bir teselli olur... ayrıldığınıza üzüldüm.. inşallah iyi olur.. :)

0|0
    0|0
  • deli gibi seviyorsan, eyer birde ilk göz ağrınsa. ve kalbin pat pat onun için atıyorsa.. unutamazsın..

Derler ki, özel bir insanı bulmak bir dakika, onun varlığı için şükretmek 1 saat, onları sevmek için bir gün, ancak sonrasında onları unutmak bütün bir ömür alır. malesef... :(

0|0
    0|0
  • başka ilgi alanları ve uğraşlar bul kendine ve yaptığı hataları aklına getir ilişkinizdeki tek suçlu oymuş gibi düşün ve soğumaya çalış

0|0
    0|0
  • Kafanı dağıtacak bir şeyler bul. Spor olsun müzik kursu olsun folklor olsun veya yeni ortamlara gir çık. Zamanla unutacaksındır..

0|0
    0|0
  • Onun mutlu olduğunu görüp kendini teselli et gerçekten seviyorsan bu sana iyi gelecektir.

0|1
    0|0
    • başka bırıyle mutlu oldugunu gorsen bilemi;=?

• mutlu değil...aslada görmk istemem..benim gibi insanla mutlu olamadıysa kmseylede mutlu olmasın...

• kin nefret yıkılmış bir gelecek. allah acil şifalar versin kardeşim. seninki terk edilmektende öte

• ya ne diye unutmak istiyosn ki benm ilkokul hocam bile aklmda sevil cılga aradan 20 sene geçti ya :D yani diceğim o insan unutmaz.ama umursamaya başlayabilr inceden.ben yılbaşnda nişan attım askerden döner dönmez.seviyodum da gayet.eee nooldu? hiç bişey .boş kovalama işine gücüne bak.herkes hakettiğini yaşar.sktr et.ne diym daha :)

0|0
    0|0
  • Yapacak bişe kalmamış. Çünkü ben yaşadım ve ona tekrar birlikte olalım dediğimde ise bana, beni sevmediğini söylemişti ve bir daha kendisini rahatsız etmemesini söyledi. Ya zamana bırakmak kalıyor ya da tamamen unutmak.

0|0
    0|0
  • biraz zorlanacaksın ama unutacaksın hiç bir şey zamanın gücüne engel olamaz

sana biraz zaman lazım o kadar

0|0
    0|0
  • Çiviyi çiviyi söker. Hemen, onu unutturacak bir sevgili arayışına girmelisin bence.

0|0
    0|0
  • Imkansız diye birşey yoktur zoru severim imkansız zamanımı alir sizde böyle düşünün

0|0
    0|0
    • eski nişanlısına döndü..imkansız değil mi?

• :))) alemsinnnnnn yaaaa:))))))

• Saka yapmıyorum ver no hemen arayacağım ben askerim ikna kabiliyetim çok iyidir ben ciddiyim

• Sanırım ayrılık hatası sende

0|0
    0|0
  • ayrılınca unutmak lazım bukadar

0|0
    0|0
  • Soğurum ondan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kafanı meşgul edecek birşeyler bul.mesela bir dil kursuna yazıl .?

0|0
    0|0
  • kendime uğraşlar bulurum

0|0
    0|0
  • olabildiğince kafanı başka şeylerle doldur.uykusuzluktan ölene kadar.uyu.uyanır uyanmaz yine başka şeylerle doldur.

0|0
    0|0
  • kafanı dağıtacak şeylere yoğunlaş

0|0
    0|0
  • Unutmalısın, azıcık daha dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...