Erkekler, protein tozu kullanan?

Protein tozu kullanan ? Faydası veya zararı nedir?

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanıyorum, sonuç ortada

0|0
    0|0
    • Kardeş boş bilgi vermeyelim protein tozu antremanla alakalı olan bişey değil ek gıda öaddesidir antremandan sonrası whey olanını alırsa yıkımı engeller yapımı başlatır sindirim kolaydır ama bir protein öğünü olarak götmen gerek vucut en az gÜnde 1.5 gr kilo basına protein alman laızm yani protein tozundada 23 gr frlan protein var yani tek basına bişey etki etmez bu sporun en önemlisi beslenmedir yüzde 60 ıdır geri kalan yüzde 20 spor yüzde 20 dinlenme olarak görmelisin iyi beslenemez isen iyi vucut yapamazsın

• Ben ne dedim? Önce herşeyi tam olarak yap sonra protein tozuna gelsin sıra dedim..

Erkekler Ne Diyor 4

• 10 ayrı supplement kullanmıyorsan zararı yoktur. Her şeyin ölçüsü var dimi. Pratik ve hızlı olması sebebiyle tozlar tercih edilir.

0|0
    0|0
    • Bide kilo aldırıyo diyolar doğru mu

• Aldırmaz. Aldırsa ben alırdım. Öyle bir özelliği yok. İçeriğini okusan bilirsin karbonhidrat veya yağ yok içinde. Duyduklarına inanma git araştır. Kilo almak istiyorsan weight gainer alacaksın.

• Protein tozları dışardan yapay olarak direk hazır vücuda alıyorsun proteini doğal yollardan almak daha sağlıklı doğaldır fakat maddi sıkıntıları var fakat ben yinede toz vs hiçbirşey kullanmıyorum ne kadar hızlı sonuç alırsan o kadar da hızlı kas kaybedersin ara verdiğin zamanlarda geç olsun güç olmasın ;)

0|0
    0|0
  • protein tozu olmayan protein tozu almadığın sürece bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • kullanmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...