Gördüğünüz en ilginç tik neydi?

Çevrenizde veya arkadaşlarınızın arasında gördüğünüz en ilginç tik alışkanlığı neydi?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• maliyede memur bi abimiz vardı

karşısında oynamaya başladığında kendisi de istemsiz olarak oynuyordu.

..

bu durumdan da baya şikayetçiydi evde otoritem kalmadı felan diyodu çocuklara kızdığım zaman öğrenmişler, ne zaman şiddetlensem oynamaya başlıyolar, bende tutamıyorum karşılıklı oynuyoruz demişti. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nohut deyince kusuodu mal.

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım vardı örümcek dediğimizde bütün tüyleri diken diken oluyodu en az 10 dakka kendine gelemiyodu

0|0
    0|0
  • Haha aklıma geldi bir olay . . Allah kimseye vermesin öyle tikler zordur yaa ;)

Bir adam var sarki söyleyince elleri şıkırtatinca oynuyo hemen nerde olursa olsun .. ;)

0|0
    0|0
  • İsmiyle hitap ediyorduk, her seferinde efendim diyordu.

2|0
    0|0
  • bir kıza örümcek dendiğinde tükürüyordu

0|0
    0|0
  • Limon diyince ağlayan bir ev arkadaşım var.

0|0
    0|0
    • yiyince değişik triplere girenini görmüştüm ama ağlayanını ilk defa duydum...:)

• İlk tanıştığımda bilmiyodum bir kez yurttayken annem çantama limon kolanyası koymuş allahım kıza gidip ben çok severim limon kolanyasını dedim kızın yüzü kıpkırmızı olmuştu , sonra noldu dedim sevmezmisin limon kolanyasını nasıl ağlıyo ama canım ya ):

Erkekler Ne Diyor 2

• Bizim arkadaş ayağını halıya sürterse tüyleri diken diken oluyo . O yüzden yaz kış çorapla geziyo :D

0|0
    0|0
  • Bi' arkadaş vardı "yalak" diyoduk,sürekli dudağını yalardı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...