Babam herşeyime karışır oldu

ya bıktım unıverstn cıktığmdan beri böyle sürekli telefonumu karıştırmaya çalışıyo arkadasım aradı dun 10 gbi flan km bu neden arıyo seni flan valla bıktım ya oha artık szce ne yapmaya çalışıyo

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• iş bul çalışmaya başlayınca rahat edersin bence.

0|0
    0|0
    • valla aynn bnde öyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• tipik baba figürü olacak o kadar. cocugum yok ama kızım olsa bende kıskanc bi yaratk olurdum herhalde :)

0|0
    0|0
  • Babanı dinle. Tabi karışır.

0|0
    0|0
  • en iyisi iş hayatına atıl bir müddet katkıda bulun?

0|0
    0|0
  • Ne ohası dogru olanı yapıyor kızını korumaya çalışıyor tabi sen kocaman olmuşsundur dimi

0|0
    0|0
    • 22 yasındayım ya insafa gelsin azcık:D

• aynen ben sewiosam elinden tutarım oda bana sağlam bi tokat atar hayatn cilvesi

• Hayatın hiçbir sucu yok tamamen suç bizlerde çünkü ihtiras peşinde koşuyoruz ne iyi kızlar vardı cevremde nekadar körmüşümki gidip o 30 tane adamla çıkmış karıyı buldum(tabi ben bunları sonradan ögrendim) ee napalım herşey oluruna varıyor ögreniyor insan zamanla her şeyi:)) karışan babadan girdik aşktan cıktık :):):)

• Seni kıskanıyor,evlendiği erkeği bile kıskanıcak.

0|0
    0|0
  • babana karşı gelme baban haklı

0|1
    0|0
    • ya tabi ne demezsin:d

• evet haklı adam daha ne gördünkü bu dunya hakkında:)) hahaha deneyim konuşuyor burda

Kızlar Ne Diyor 3

• anne babalar öyledir

0|0
    0|0
  • Baban sert biriys huyundan git.

0|0
    0|0
    • normalde çok anlayslı eski sewgilimi biliodu mesela görüsüyolardı

• ooo sab,ha gökcen modu yani baban neyse kaktüsü görünce dayanamadım ve yazdım hastayım bu kıza bennnn:):)):

• üni.den cıktığımdan beri derken? okulu mu bıraktın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...