Facede ilk neler kontrol edilir?

kızlar erkek arkadaşınızın face şifresini aldınız ilk olarak neye bakarsınız çapkın erkekler bu durumdan nasıl 0 riple kurtulursunuz facede neleri düzenlersiniz?

sorunun ikili ilişkilerde baya faydalı olacağı kanısındayım face üzerine ilişki kuranların oranı tahminimce yuzde 80 ve ustü :)

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Hemen mesajlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Şifreyi vermeden önce değişiklik yapması gereken adam, ADAM değildir. Hic vermesin, s.ktirsin gitsin.

0|1
    0|0
  • İlk hakkımda kısmına o upuzun otopsi raporu gibi olan yazısı varsa onu silerimSonra kendiisini silerim.

1|1
    0|0
  • faceyle ilgilenmiyorum,kontrol etme derdim yok. Yoksa paranoyak olur insan be :D Kızlarla olan konuşmalarına,mesajlara bakardım ki kıskançlık krizlerine girerdim ve ilişki biterdi,eminim.. Bilmemek en iyisi sanki :D

0|0
    0|0
  • arkadas listesi ,mesajlar sohbete atlicak sazanlar :)

0|1
    0|0
  • mesajlar engellenenler listesi hareketler dökümü :D hahaha beğenmediğim durum paylasımlarını muzıklerını sılerım hıhı :D

0|0
    0|0
  • işim olmaz

0|0
    0|0
  • Hemen o Ayşegül'le olan sohbet geçmişine bakarım hemen !11!1!

0|0
    0|0
  • tabiki de önce mesajlar, sonra dürtmeler, sonra üye olduğu gruplar :D

0|0
    0|0
  • ehliyet ruhsat

0|2
    1|0
  • arşivdeki mesajlara bak

0|0
    0|0
  • 22 kişi var ne ilişkisi allasen

1|0
    0|0
  • mesajlaaaar

0|0
    0|0
  • mesajlara tabiki

0|0
    0|0
  • uğraşmıyorum

0|0
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • tenezzül etmem

0|0
    0|0
  • mesajlar sonrada iliski durumu

0|0
    0|0
  • Önce mesajlar sonra arkadaşlar sonra da ilişkisi var durumunu kimler görüyor diye( bazıları sade kız arkadaşına açıyor da diğer kişilere gizliyor) bakarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• faceyi ne kontrol edicem yollarım ona bi trojen gerisini kendi halleder :) faceymiş şifreymiş hikaye :) Ks de neler soruyor onu bile öğrenirim :P

1|0
    1|2
  • Eğer kız arkadaşımın face şifresini biliyor olsam, çok istisnai bir durum olmadıkça asla face'ine gizlice girmem.

0|0
    0|0
  • yandiniz olum siz

0|0
    0|0
  • İstese neolurki en az 5 tane var

0|0
    0|0
  • Bi' mesajlara bakarım ilk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...