Hangi takımın taraftarı daha kötü?

Hangi takimin taraftari sizce daha kotu ? jcbcncbcvxbcxbvv

• Real Madrid
    33% (1)40% (2)38% (3)Oy Ver
  • Barcelona
    67% (2)60% (3)62% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hangisi daha ii diye sormuyorum ikiside kötü..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Barcelona tabi ki ırkçılık saldırıları (la liganın verdiği karar ile o taraftarlar stada giremeyecek), Ronaldoya hakaretler etmeleri, Bale'in CDR finalinde attığı o depar ile gelen golden sonrası çirkeflikleri ve PSG maçında 2 PSG li taraftarı bıçaklayıp eşlerine sözlü taciz edip çocuklarını tartaklaması her şeyi açıklıyor.
    Real Madrid hangi oyuncu olması önemli değil kötü oynayan ıslıklanır gelenektir çünkü :)
    Moda gelip geçicidir 2008-2012 barcelona, Gelenek ise kalıcıdır 1902-... Real Madrid :)

HALA MADRİD <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Real Madrid

0|0
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
  • Real

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Barça taraftarı iyidir Real Madridliler dün Baleye saldırmılar arabasını yumruklamışlar yenilgiden sonra :)

0|0
    0|0
  • bizim türk taraftarı kadar psikopat, makanda, vurdum duymaz, millete zarar veren, çoluk çocuk demeyip acı mayan, takımla yatıp takımla kalkan. benim kanım siyah beyazdır. sarı laciverttir diyip yalan söyleyen. D halbuki öyle bir kan rengi yok ^-^ ondan sınracıca yol kesen, niye o takımlısın işte bu takımla olmaz 'Zordundasın' diyen, kavga çıkaranlar. vs derken bizim ülkemizde takım falan tutulmaz. ben bir tek takım tutarım oda milli takımımızı olan türkiyedir. bunun dışında ne maçlara gider para veririm ne gider bağırıp bağırıp küfür ederim. ne millete sataşırım. ne kavha çıkartırım. bunca şeye rağmen niye hala bizim ülkemizde futbol gelişmiyor? nedenler yukarı onlar önce bir temizlensin. sonra normale döner zaten :D

0|0
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
Yükleniyor...