Galatasaray'a iftira kampanyasına susacağımızı mı zannettiniz [Veysel sarı ] ?

Lafa gelince fakirler , Galatasaray battı vb absürtlüklerle kendini tatmin edenler macta şike oldugunu iddaa eden numuneler ile aynı kişiler , ironi ? :)) .Ulan Kasımpaşa kornerden o kafa vuruşunu gol yapsa , Muslera kurtarıp direkten sönmese mac 3-0 olacak :))) Ya da bizim iki topumuz direkten dönmese 2-0 biz öne gecektik . Bu vb komplo teorilerinin açılımı basittir . 2-0 dan Galatasaray ın geri dönüşü ciddi anlamda psikolojik yıkıma yol açtı. Hazmedemedi ezikler hahahahah... Herkesde veysele takılmış ama bize hep gol atan stancuyu unutmuş + hasan kabze + necati ateş + m.battal + Sercan Yıldırım vs .

Veysel kademe hataları yapmış ve çok adam kaçırmış Galatasaray ondan yenmiş Kasımpaşayı. Yemin ediyorum türkiyede o kadar beyinsiz futbol yorumcusu varki hayretler içinde kalıyorum. Ulan sanki bu Veysel Dani Alves gibi oynuyoduda biz salaklık yapıp gönderdik. Veyselin eti budu bu, Galatasarayda oynadığı maçlarını izlerseniz bu adamın böyle hataları sıklıkla yaptığını görürsünüz. Hamza hocada Veyselin zaaflarını bildiği için o taraftan yüklendi aziz yalakalarının maç üzerinde şaibe yaratma çabasından başka birşey değil.

Semih Şentürk ve Holmen ( ikiside febeşe oynayamaz maddesine tabiidir ) gibi eski fbliler neden hiç febeşe gol atmıyor ? Bunlar hep 3 temmuz paranoyaklığı kafa gitmiş sizin kuşlar =)

• En temiz GALATASARAY'dır.
    100% (1)80% (4)83% (5)Oy Ver
  • Şampiyon " ***Galatasaray*** " olacak inşAllah.
    0% (0)20% (1)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hiçbir kuşun cevabı yok. 4 yediğimiz Veyselli kadroda Veysel'e ettiğim küfürleri bir tek ben bilirim şampiyonlar liginde. attığınız iftiralarda boğulacaksınız 4. yıldızı alalım şampiyon olalım o bayrağı yine kadıköye dikeceğiz !

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum zaten bu hataları yüzünden gönderdik. Ayrıca Sneijder ile Yasin çok iyi ikili oldu. Kim ne yapabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten bizim bu takıma ilk yarı 2-3 gol atmamız gerekiyordu atamamak beceri isterdi atamadık dediğin gibi adamlar atsa 3 olucaktı takmışlar Veyselde Veysel :)

0|1
    0|0
  • Kendi takımlarının 2-0 dan maç çevirecek kapasiteleri ve ruhları olmadıkları için bu itirafları normal karşılıyorum...

0|1
    0|0
  • Kardesim ağzına sağlık hislerime tercüman olmussun

0|1
    0|0
  • Abdürrahim Albayrak ın kasımpaşa soyunma odasında ne işi var ve veyselle ilk yarı bitince özel olarak ne goruştu neden ilk yarı bitiminde görüştü açıklayın?

0|0
    0|5
    • Hani bana verebilecek cevabın yok mu o a. m. k adımının Kasımpaşa soyunma odasında ne işi var

• gözünlü gördün mü kanıtlasana l*n enayi. varsa kanıtın mahkemeye git çamur at izi kalsın ezik fenev.

• En temiz g. saraydır sen buna inaniyosan inanmaya devam et ne diyim :))

1|0
    0|2
  • tarafsız anketıne güleyim

0|1
    0|4
    • Yazdıkların kafadan saçma. Şikeyi Veysel yapmadı. Gençlerbirliği maçı öncesi sarayın parkelerini yalamanız ve tayyipin eteğini öpmenizin mükafatını aldınız bu maçta.

• Küfür edecektim zor tuttum kendimi. En temizlermiş :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...