İlk adımı atmak neden bu kadar zor? Erkeklerden yorum bekliyorum.

selam..

çalıştığım ortamda ve girdiğim ortamda dikkat çeken, fena sayılmayacak bir tip olduğumu, çekici bir kadın olduğumu söylerler hep ama ben hep ilişkide ilk adımı atmaktan çekiniyorum.

örneğin, 6-7 aydır eski yöneticimden hoşlanıyorum.. başka yere geçti.. çalışırken iş arkadaşı olarak iyi anlaşmamıza rağmen adamı feyste bile ekleyemedim daha.. ne yapçam bilemiyorum..

ayrıca geçen hafta bi doktorla tanıştım..hasta- doktor ilişkisi şeklinde:) adam genel olarak hiç konuşmuyo bile. çok hoş bi adam ama dönük:) geçen gün "hep böyle hiç konuşmaz mısınız" dedim..çünkü merhaba bile demiyo:) asıldığımdan demedim gerçekten.. adamın elinde yüzük de yok. ama evli mi değil mi onu da bilmiyorum.. ne yapçam ya.. daha bir iki kere daha kontrole gideceğim..

evet beyler.. ilk adımı atmaktan çekinen birine önerileriniz nedir:)

Güncellemeler:
mesela bu doktor ıcın nasıl bırsey yapmamı önerirsiniz

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• toplumsal baskı. kadın olduğundan.. 2 tekila at

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kadın ilgiyi belli eder sinyal verir sellektor yakar.

erkek beğenirse teklif eder gezer tozar sever.

ezik erkek teklifi karsıdan bekler bekler kalır masturbasyon ypar evde.

0|1
    0|0
    • karşıdan teklıf bekleyen erkek neden ezik olsun ?karizmadır yakışıklıdır çekicidir bunun için belki karşıdan teklıf gelmesine baya bi alışmış .

• bir kız arkadaşım bana teklif etmişti, bizim türkiye kültürünü bilirsin teklifimden rahtsız oldunmu diye sordu hayır dedim beynimde senin adına kendine güvenen,hoşlandığını söyleyebilen ,kaprisi olmayan ,alçak gönüllü ve delikanlı bir kız portresi çizdin dedim :) bence atmalısın.

0|0
    0|0
  • cesaretini toplayıp yemege veya bir kahve icmeye davet et sonrasına takılma kendiliginden gelir gelmezse zaten senin olmamıştırki

0|0
    0|0
  • çünkü bayanlar nazlı olur. ve erkeklri baştan çıkartır bence karşınızdaki kazma deyilse bir bakışla dahi onu etkileyebilrsiniz

0|0
    0|0
  • valla hiç çekinmem içimden ne geliyosa söylerim

0|0
    0|0
  • sana önerim. ilk adımı at

0|0
    0|0
  • cesaret lazım sadece okadar

0|0
    0|0
  • ablacım ben sana teklif ederim sen sıkma güzel canını :)

0|0
    0|0
  • 2 çeşit erkek var 1.herkese teklif eder.2.utangaç olur sana utangaçlar denk geliyordur

0|0
    0|0
  • Hastasıyız doktorun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...