Toplu taşıma araçlarında bayanların mağdur olmasında suç kimde?

Öncelikle herkese iyi akşamlar

Size bugün başımdan geçen olayı anlatıyorum ve cevaplarınızı bekliyorum

Bugün otobüse bindim tabi az kalabalıktı bende ortada dikiliyorum sonra iyice kalabalıklaştı adım atmayı bırakın kımıldayacak yer bile yok önümebi kız geldi ben diyorum içimden şimdi millet sapık sanacak şunun arkasından uzaklaşıyım biraz geri gittim zorlada olsa sonra sanki bilerek yapıyomuşgibi oda geldi zor zor geri gittim birazdaha derken tam en köşeye sıkıştım arkamdada başka bayan var artık kımıldayacak yer kalmadı mecburen öyle kalmak zorunda kaldım kızda geldi iyice yapıştı sanki bilerek yapıyo sonra insanların gözünde sapık olarak göründüm diye kafama takıldı benim suçum ne şimdi burda ? cevaplarınız bekliyorum

Güncellemeler:
Karar verdim bundan sonra ayaklarımla gideceğim heryere 7 8 saatte yürürüm noolacak sanki

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• evet nefret edıyorum dogrusu

0|0
    0|0
  • artık devir tesine döndü haberin yok mu :)

kızşr erkekler tuvaletine girp basıyorlar:) otobüste sıkıştıran mı ararsın sokak arasında seni takip eden mi yosa laf atan mı:):)

0|0
    0|0
    • Birdahakine ona göre davranmak lazım ozaman artık tecavüzcü kızlarda çıkar yakında kendimizi sağlama alıpte gezelim bari :)

• bilgilendirdğin iyi oldu :) yanımda çakı falan gezdiriyim bari tenhalardan falan tek başına gitmeyim yanında bi kız bulunduruyum tenhadan falan giderken korusun beni

• Kadinlarla erkeklerin otobusu farkli olsa keske..

1|1
    0|1
  • toplu tasimadan uzak durmak lazim demekki.

0|0
    0|0
  • bence hiç bişey olmamş kzn saaklgı emnm insanlrda anlmştr

0|0
    0|0
  • Haha dünya tersine dönücek demişlerdi ama :)

0|0
    0|0
    • kıyamet alameti bunlar dünya tam dönmesinda aman sonra kadına falan dönüşürüz allah korusun ben halimden çok menmunum

• :) üye adını beğendim bu arada nereden aklına geldiyse artık brükseltarhanası :):):):):)

• saçmalamak gerekir bazen o anıma denk gelmiş herhalde :)

• Sapıklıkmı yapıyo kızlar =D

0|0
    0|0
    • Orasını bilemem yani ben elimden geldiğince uzak durmaya çalıştım fakat kendisi bile bile sanki inadına yaparmış gibi üstüme üstüme geldi benimde bu durumda yapacak bişeyim kalmadı artık otobüsten inene kadar o şekilde durdum ne yapayım

• Yazıkk=(

Erkekler Ne Diyor 9

• Dostum kendi kendine gelin güvey olmuşun birşey dememiş etmemiş kimse sana.Sen zaten gerekeni yapmışsın, kız kendi kafasında birşeyler çizmişse o ayrı bi mesele ama sonuç olarak sen birşey yapmamışsın sorun yok.Ve gerçekten yaş fark etmeksizin otobüste minibüste bayanların ayakta kalması ve öküzlerin oturması beni uyuz ediyor.O bayan nasıl gidecek o yola, ayıp yazık.

1|0
    0|0
    • Ama işte millet dik dik sana bakınca insan kendini suçlu hissediyo

• Tıkış tıkış arabaya binen kadınlara mübahtır kardeş

0|0
    0|0
    • hepsi tıkış tıkış hangisine binecek

• benim suçum yok kız kendi geliyodu yani tıkış tıkış gelmesede gelince ne bilim kendini sağlama alması gerek ben gidiyorum o geliyo ben gidiyorum o geliyo mağdur olan ben oldum bu sefer :)

• O zaman o elledi bu elledi demeyecek.

Bak adama sürtünmüş bu sefer mağdur etmiş =))

• devlet pempe otobüs yaptı bayanlar için seriat geliyo diye ayağı kalktı atatürkçüler nabcan hacı laik bir devletiz

1|1
    2|1
  • vay be.. böyle gençlerimizde var.. seni takdir ettim evlat !

1|0
    0|0
  • kadındada sendede hata olacak diye birşey yok ulaşım süresi içerisinde mecbur kalırız bazı şeylere ve de sen kendince düzgün davranmışsın herhangi bir hata görünmüyor

0|0
    0|0
  • yaa ne takıyon milleti allah için baktın kaşınıyo kız sende bak keyfine

0|0
    0|0
  • Polise git şikayetçi ol, tacize uğradım" de :)

0|0
    0|0
  • bazen millet özellikle dolu olanları tercih ediyor. bazen hoş oluyor iç gıcıklayıcı :)

0|0
    0|0
    • yarım saate 1 otobüs koyunca insanlar mecburiyetten biniyor

• sakin ol rahatına bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...