Sizde durust olun tarafli tarafsiz lutfen. ben bu adami cok beyeniyorum oyununa hayranim peki ya siz?

siz ne dusunuyorsunuz? ama lutfen takimlari karistirmayalim her kes objektif olsun?
Sizde durust olun tarafli tarafsiz lutfen. ben bu adami cok beyeniyorum oyununa hayranim peki ya siz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Objektif olacam. şu an ligimizin uzak ara en iyi futbolcusu.
    Dünyada bile şu an ilk 10 a girer herhalde

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Mourinhonunde dediği gibi Sneijder şu anda dünyanın en iyi üç 10 numarasından biridir ve tartışmasız ligimizin en iyi oyuncusudur.

1|0
    0|1
  • iyi oyuncu ama abarttıkları kadar değil.

0|1
    1|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Euro2008 en iyi ve tek performansıydı. Sonrası gelmedi. Ligimizin en iyi futbolcusu değildir, dünyada ilk 100 içine türkiyeden kimse giremez.

0|0
    0|0
    • Bu dediklerini sana kim söylediyse seni iyi kandırmış. Sneijder kariyerinin en iyi dönemini 2010 yılında geçirmiştir ve 2010 Ballondor ödülüne aday gösterilmiş ve birçok futbol otoritesi tarafından dünyanın en iyi oyuncusu seçilmiştir ayrıca Uefanin geçen sene Avrupanin en iyi 28 oyuncusu arasında Arda Turan ve Sneijderde bulunmaktadır ayrıca yine dünya kupası tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 100 oyuncusu arasınada girmiştir Sneijder

• Yahu sen Juventus teknik direktöründen ya da Juve başkanından ne yaoacaklarini dahamı iyi biliyorsun? Adamlar Sneijderi yedekte oturtmak içinmi alacaklar? Adam çıktı kendisi dedi 4-3-1-2 sisteminde Sneijderi iki santraforun arkasında oynatmak istiyorum dedi. Gökhan Töre denilen adam kimdir ki Juve alsın. Beşiktaşlilarin her zamabki gibi abartmasi Fernandeside abartilar abartilar en sonunda kendileri kovdular. Avrupadaki hiçbir takım Türkiyedeki bir futbolcunun 8 Aylık performansına bakarak oyuncu almaz.

• Adam altyapısını almanya ve ingiltereden aldı. Sıradan Türk oyuncu muamelesi yapma. Töre, Arda grubunda değil. Mesut ve Hakan grubunda.

• Hmmm

0|0
    0|0
  • Besiktaslıyım cok iyi futbolcu tartismaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet yakışıklı kerata..

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • Beğenmemek elde değil adam gol atamadığı maçlarda bile keyif veriyor Kasımpaşa maçında gollerde rolü çok büyük öldürücü pasları ve şutlariyla her an rakip için bir tehlike.

0|0
    0|0
Yükleniyor...