Protein tozu kasları şişirmede ne kadar yardımcı olur?

Arkadaşlar haftada 4 gün arka,ön kol ve 2 günde göğüs çalışıyorum. Kollarımı irileştirmek istiyorum ama yaptığımın üstüne çıkamıyorum.1 ay içinde damarlar çıkacak şekilde şişirmeyi düşünüyorum onun için protein tozu faydalı olabilir mi ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• dostum sen olayı çok yanlış anlamışsın :) birincisi haftada 4 gün kol asla çalışılmaz, kaslar çalıştıktan sonra dinlenme aşamasında beslersen büyürler mantık budur aynı kas grubunu 4-5 günden daha kısa sürede bir çalışma, 1 ay içinde de çok bişey yapmayı bekleme, protein tozu faydalı olur kas hacmin için ama o işler düşündüğün kadar basit değil

0|0
    0|0
    • Haftada kaç gün göğüs ile kol çalışayım peki?

• pazartesi çalıştıysan cuma ya da cumartesi çalışcak şekilde dinlen ve arka kol çalıştığın günün ertesi göğüs çalışma

• neyse bunu öğrendiğim iyi oldu belirli aralıklarla yaparım proteini ile karbonhidrat biraz fazla alırım sonra gelişir umarım

Kızlar Ne Diyor 1

• En iyi protein katı yumurta özellikle beyazı kas yapar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmaz. Çok lazımsa steroid kullan. Protein tozu takviye gıdadır mucize bekleme.100 gram tavuk = 30 gram protein tozu. Aralarında başka fark yok.

0|0
    0|0
    • Ona vereceğim parayı yumurta ve tavuğa mı vereyim?

• Kilo almak ve hacimlenmek istiyorsan weight gainer alacaksın. Protein tozu kilo aldırmaz.

• Kiloyu yağ olarak almak istemiyorum sıkıntı bu işte kasları irileştirmek istiyorum omuzla kolu

• Protein tozu ek besindir sen önce yemende içmene dikkat et zamanla değişikliği görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...