Araba D vitesinyken?

Özellikle araba hakkında bilgisi olan erkekler cevaplarsa memnun olurum. Dün arabamda bir arkadaşımı bırakıp marketten ekmek alacaktım. Araba park yaparken stop etti otomotik vites olmasına rağmen. Daha sonra bende çalışmayacağını düşünerek arabayı D vitesinde anahtar takılı bırakıp indim. Başka biryere 3 dk lığına falan uğradım daha sonra ekmek almaya gidiyordum ki arabanın hareket etmeye başlayıp yola doğru gittiğini gördüm. Son dakka yetişip bindim ve Frene bastım. Zaten arabadaki arkadaşım direksiyonu birz kırmasaymış öndeki park halindeki araca çarpacakmış. Onun da aklına el frenini çekmek gelmemiş. Benimde aklıma takıldı. böyle birşeyin neden olduğunu açıklarsanız sevinirim.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Rampa aşağı dur yok #D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arabayi tamirhaneye gotur neden istop ettigini anlayamadim ilerde buyuk sorun yapabilir bir bakit ama burada en onemlisi bir daha asla boyle buyuk hata yapma dikkatli olun emniyetli garantiye alin isi el freni cekin ve otomatiklerde p moduna kesinlikle alin orada yasli insan gecerken altina alsaydi nolacakti garanti is yap olasilik uzerine ihtimal kurup çekip gitmeyin turkiyedeki kazalarin kucuk olsun buyuk olsun en buyuk sebebi dikkatsizlik ihmalcilik ve bencillik malesef

0|0
    0|0
  • arabanın p park vitesi yok mu aloo? ?
    ne diye d'ye alır bırakırsın sonra kadın sürücüler neden trafikte tacize uğruyor dersiniz.

0|0
    0|0
    • Stop ettiği için çalışmayacağını düşündüm. Zaten öyleydide 3 dk falan sonra kendi hafif ilerlemeye başlamış.

• otomatik araçlar. park vitesine alınmadan bırakılmaz. R, N, D, konumundayken anahtarı dahi çıkaramazsın. bu yüzden aracını P pozizyonuna almadan terk etme...

0|0
    0|0
  • D vitesinde araba gaza basınca ileri dogru gider d vitesindeyken park edilmez parka alkcaksan p harfine getircen arabayı stop etcen el frenini unutma hep cek R vitesi geri gitme N boşa alır

0|0
    0|0
  • Stop eden araç D deyken calışmaz vardır bir sıkıntısı yaada yarı otomatık araçttır onlarda olabilir

0|0
    0|0
  • ben ittirdim

0|0
    0|0
  • otomatik sistemden anlamam

0|0
    0|0
  • Film misin abi :))

0|0
    0|0
  • inerken arabyı p ya da n varsa ona lamlısın d de araba gider :D