Galatasaray Bu Sene Şampiyon Olursa Bu Şampiyonluktaki En Büyük Pay Hangi Oyuncularındır Sizce?

Bütün oyuncuların payı var ama bence bu ikili başı çeker çünkü Prandelli varken bile takımı bu oyuncular ayakta tutuyordu bu oyunculara Melo ve Chedjou yuda ekleyebiliriz ya sizce? http://www.haber53.com/resimler/icerikler/83875.jpg

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• bence snejder tam bir kurtarıcı çok şey borçluyuz ona

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Pay herkesin olucak taraftardan otobusu surene kadar en cokda sezon basinda 4 4 diye dalga gecenlere inat sampiyon olup 4. Yildizi takmamiz en guzel cevap olucak.

0|2
    1|0
  • selçuğun düzelen formu,
    zabri reyiz hiç şüphesiz,
    muslerayı söylemeye bile gerek yok, dünyadaki sayılı kalecilerden...

0|0
    0|0
  • Emre Çolak cok faal olmaya basladi Hamza bey geldikten sonra..
    onuda ekle gizli

1|0
    0|0
  • bir şampiyon olalım da sonra ben sana detaylı bir analiz yaparım merak etme sen :D

0|1
    0|0
  • Muslera burak yilma selcuk inan yasin oztekinin son 9 haftadaki performansina gore onuda ekleyebiliriz tabi snejderide unutamamk gerek

0|0
    0|0
  • Veysel sarı

1|0
    3|1
  • Galatasarayli olmayan biri olarak disardan izledigim kadariyla, Melo nun çok büyük olduğunu düşünmüyorum. Hatta o bölgede Hamit daha iyi oynuyor. Bence şampiyon olunursa Burak ve Chedjou en buyuk pay sahibi.

0|1
    0|0
  • Fıtbol bir takım oyunu bildiğim kadarıyla!!! Yinede Kaleci Volkan ve Emre Belz. diyorum :-)))))))

0|0
    0|1
  • hakemlerin

1|1
    3|2
    • tescilli şikeci 1 milyon penaltıcı her maç 90+ da atan takımın taraftarına bak hakem diyor pavalı köpekler hiç yediremiyorsunuz :D

• Kendi takımınla karıştırma

• ben karşıyakalıyım :)

• linkler ölü bakamadım kim diye ama şunu söylim melo ve chadju bu iki isim aykta kaldı hep en kötü günde bile bunlar isyan etti diğerlerinin umrunda değildi ha şimdi hepsi düzeldi ayrı konu

0|0
    0|0
  • melo zaten banko bir kere... sneijder burak selçuk başlarda kötü olsada düzelmeye başladı... chedjou ve tabiki 3-4 haftadır yükselen değerimiz yasin öztekin iyiki devre arasında göndermemişiz

0|0
    0|0
  • Tayyip'in

0|0
    1|0
    • Beşiktaş ve Fenerbahçe Tayyipe çok şey borçlu

• Ulan Beşiktaş dedin ya güldüm ölmekten :D. Adam Beşiktaş'ı bitirmek için elinden geleni yapıyor, 1453 kartalları diye grup kurup sahaya atlatıp takıma zarar vermeye çalıştı. Rizespor ve Kasımpaşa, Beşiktaş maçlarına cihada çıkar gibi çıkıyor. Onun için mi sarayın parke temizliği işlerine galatasaray bakıyor?

• Muslera , sneijder , Melo , Selçuk

0|1
    0|0
  • kimseyi ayırmıyorum hepsi alın teri akıtıyor sonuna kadar mücadele ediyor benim için yeterli tek büyüktür Galatasaray

0|0
    0|0
    • Uzulerek soyluyorimki bazı oyuncular prandelli ve Mancini döneminde yeteri kadar mücadele etmediler

• olabilir anlaşamıyorlarki italyanlarla o dönemde hepsi kötüydüki takım içinde iletişim yoktu yerli hocayla iletişim düzeldi takım normale döndü

• Hamza hocanın

0|0
    0|0
  • Hamza Hamzaoğlu

Gelmesiyle takım böle oldu

0|0
    0|0
  • 2 senedir maçları takip etmiyorum. Bana ne oldu bilmiyorum. Keşke eski halime donseydim. Yani En azından bir şeye baglaydim şimdi hiç 😩

0|0
    0|0
  • Adam akilli one cikip oynayan biri yok ki takimda bir adim onde olan sneijder o. da bizi birakip juveye gitmedigi icin

0|0
    0|0
  • Muslera sneijder. Yasinde muthis bir futbolcu

0|0
    0|0
  • Bakin hakemlerin diyenin annasini belerim şikeci serefsizler dünkü macda gördük fırat aydınusu emenike olayında cenenizi kapatın tescili şikeciler

0|0
    0|0
  • Hepsinin tabi.

0|0
    0|0
  • Sabri reyizzzzz =D varlığı yeter

0|0
    0|0
  • en büyük pay muhtemelen demba ba ve tolga zenginin form düsüklügü ile jose sosanın sakatligini atlatamamasinin vede büyük maclarda taktiksel yeterlilik gosteremeyen bilic ve siz renklilerin lehine çalışa hakemlerin olurdu bence 😉😉

0|0
    1|0
  • Demba Ba atamazsa
    Emenike atamazsa
    Kesin şampiyopnuz :D

0|0
    0|0
  • Bu sene şampiyon Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Her sene olduğu gibi muslera :)

1|0
    0|0
  • Olcay sahan necip unsal slaven bilic. Ve bide mhk

0|0
    0|0
  • Diger takımın mallıklarından olur bir b*k yaptıgı yok gsnin

0|1
    0|2
  • Veysel sarı ve Albayrak

0|0
    0|0
  • Hamza geldikten sonra Galatasaray üstüste uzun süreli bir galibiyet serisi yakaladı ve bu maçların hepsinde baş aktör Emre Çolak'tı.
    Eğer o galibiyet serisi olmasaydı, Galatasaray lige havlu atardı.
    şu an ise Yasin çok büyük katkı veriyor takıma ama benim seçimim Emre Çolak olur

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Sneijder in bence

1|0
    0|0
  • Hepsi ve Hamza hoca

0|0
    0|0
  • Pay hamzaogullarinindir. Ayrim yapilamaz.

0|1
    0|0
  • Olamaz şampiyon şimdiden hayal kurmamak gerek ayrıca gs li yusuf namoğllu mhk pfdk nin payı büyük buralara gelmelerinde

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Muslera-Melo

0|0
    0|0
  • Wesley Sneijder

0|1
    0|0
  • Olamaz ki.

0|0
    1|0
  • Yasin Öztekin , Sneijder ve tabiki yokluğunda perişan olduğumuz Burak Yılmaz :)

0|0
    0|0
  • Emre Çolağı ayrı tutuyorum, zor zamanda takıma çok büyük katkı verdi.
    ama hepsi iyi, ayırt etmek olmaz

0|2
    0|0
Yükleniyor...