Emre kaç maçtır ulu orta küfür ediyor neden görmezden geliniyor?

Emre kaç maçtır ulu orta küfür ediyor neden görmezden geliniyor?

Güncellemeler:
Fırat Aydınus görmedim demiş. Emenikeyi'de Emreyi'de :))

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Onu topcu diye oynatani... Zaten

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Emre küfür ederken piliç te ona sırpça ''Emrecim kardeşim seni çok seviyorum çok iyisin'' diyordu zaten demi

1|2
    0|1
    • Biliç başka maçlarda başkalarına küfür etmiyor ama Emre'nin vukuatları 1 değil 2 değil. Yapan kim olursa olsun ceza verilmeli bence.

• Ben de kazanmak ve kaybetmekle ilgili birşey yazdığımı hatırlamıyorum.. Lakin FENERden nefret olayına gelirsek zorunuza gitmese buraya soru sormazsınız zaten bariz ortada olan birşeyi tartışmaya lüzum yok.

• Konuyu Fenerbahçe olayına çekmeyin rica ederim. Anlama sorununuz varsa lütfen dönüp dönüp başlığı tekrar okuyun.

• Bilic hiç küfür etmedi zaten canımlı cicimli konuştu türkiyede tek emre fenerli futbolcular küfür eder zaten bırakın bu işleri emre emenikeyi sakinleştirirken bilice ne oluyor geldi emreye sataştı sanane ondan adam kaptan sakinleştiyor takım arkadaşını
    Dün emre taktikleriyle maçı kazandırdı helal olsun gelecekte teknik direktörümüz 💗💗💗💗

0|0
    0|0
  • O hep öyleydi neredeyse her macda bir tartisma yasaniyor hepde emre cikiyor bunlarin altindan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunun nedeni hakemlerin baski altinda olmalari korkutulmalari gormedim duymadim demek en kolayi isin kac tane hakem var biridemi duymadi? Yani dicek fazlada birsey yok.

0|1
    1|0
  • Cunku o emre fb li eger dun aksam emre kirmizi kart alsaydi ilerleyen bolumde aziz yildirim firat aydinus u da istemezdi niye ugrassin millet kimsenin sesi cikmiyo zaten

0|1
    1|0
  • Ağzına yüreğine sağlık Emre'nin. Az bile ediyor.

2|0
    0|1
    • Bu kafayla ülke futbolu gelişmez ama.

• @Zenith ne yönden bakarsan bak her türlü üstünüz gs olsun bjk olsun istatistik olarak zaten karşılaştırılamaz.. Sözlere de gelince bir yerden sonra sabır taşı çatlarmış bilirsiniz..

• Beyniniz yetmiyorsa o zaman söz dalaşına girmeyin efendim. @kubrafb

• Sahada o kadar hakem var hiçbiri ne hikmetse görmüyor. Biz ekran başindan agzini okuyarak anliyoruz. Ama hakemler duymuyor görmüyor.

0|1
    0|0
  • Kime ediyo

0|0
    0|1
  • küfür etmez nasıl der yanlış anlarlar

0|0
    0|1
  • Korkuyorlar

0|1
    0|0
  • Ayıptır...