Bu insanların çenesi neden susmaz?

Ben üniversite okuyorum. Çok şükür durumumuz iyi , ama ben aileme yinede çok yük olmak istemiyorum. Durumumuz iyi olsada o para kolay kazanılmıyor. Çalışmak istiyorum çevrem ise bana saf mısın neden çalışıyorsun ihtiyacın mı var. Ezik misin gözü ile bakıyorlar öyle insanları bi eve toplayıp o eve bomba atasım geliyor. Yanlış mı düşünüyorum hayatın zorluklarını görmek istemekde.. ?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Hayatin zorluklarini gormek istemekle alakasi yok. Calismak icten gelen bisidir, calismak istersen calisirsin.. Tembelce baba parasi yemek daha buyuz eziklik inan. Bisilerle mesguluyeti olmali insanin en azindan..

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• O insanlar hayatı günlük yaşayan ve 'ne olacağım' düşüncesinden kendilerini soyutlamış aciz insanlardır. Bizim de durumumuz elhamdülillah iyi fakat ben de çalışıyorum. Ne zaman ne olacağı hiç belli değil. Allah 'İlmi isteyene zenginliği istediğime veririm' buyurmuştur ve istediği gibi de alır şüphesiz ki bunu aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle çok doğru bi söz yarın ne olacağımız belli değil..

• Kesinlikle ! :)

• durumun iyi ise önce okulunu iyi bir derece ile bitirmeye bakacaksın...daha sonra zaten iyi bir işin olur herşeyin yeri ve zamanı var...;)

0|0
    0|0
  • Ezik misin ya niye bomba atıyorsun? Ailenin durumu iyi. Versinler parayı, senin yerine başkası atsın.

0|0
    4|1
    • Ailemin durumunun iyi olup olmadığına mı takılıp kaldın ? Olayın içinde onu söylemezsem çevremin dediğini anlamazdın.

• Allah onlarin dillerini beyinlerini yaksin insallah bu nasil bir dusunce yapisi anlamak zor bir kiz namusu icin yasar bunu anlayamayanlarin o dilleri kopar umarim

0|0
    0|0
  • Çene konuşan birşey olmadığı içindir.

0|0
    1|2
  • evet bencede güzel düşünmüssün...hem calısan ezik mi oluyo asıl calısman gerekiyo çünkü kac yasına gelmişsin hala baba parası yiyosn sözü bana daha cok koyar heralde..

0|0
    0|0
    • Aynen tamda bu işte.. Üniversitedeyim bi kaç sene sonra iş hayatına atılacağım kendi ayaklarım üzerinde durmam gerek..

• evet hazırlık yapman gerekiyo artık senin ...gerçi ben hiç çalısmadım daha o da var ama ben destekliyorum calısanları:)

• Keşke çalışmama gibi bir secenegim olsa.

0|0
    0|0
    • neden çalışmak bence güzel bişey daha öncede çalıştım kendi paranı yemek gibisi var mı ya.

• Güzel ama bir noktadan sonra cekilmemeye başlıyor mesela 10 yıl

• Yanlış düşündüklerini göstermek için gir bir işe çalış,kimseye de aldırma.

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun direk soykırım lazım onlara

0|0
    0|1
  • Sen onlara bakma, düşüncen doğru bana göre, hayatı görmek tanımak lazım.

0|0
    0|1
  • çok severler konuşmayı hobi edinmişler

0|0
    0|1
  • Takmıcaksın işte öylelerini de.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• çok güzel düşünmüşsün.salla o insanları kendi paranı harcamak kadar güzel bir şey yok hem emek vererek kazandığın parayı daha bir özenle harcıyorsun bazı şeylerin değerini anlıyosu hayatın laylaylomdan inaret olmadığını farkediyosun

1|0
    0|1
  • Biraz daha fazla paranın kimseye zararı olmaz deseydin.

1|0
    0|1
    • Diyorum şimdi facede arkadaşım deli etti beni. Kendi ayaklarım üzerinde durmam gerek diyorum boşver diyor saf mıdır nedir.

• anlamadim

0|0
    0|0
  • benim de imha etmek istediklerim var,bana da haber verir misin toplantı yapacağın zaman?

0|0
    0|0
  • Canım çok güzel düşünmüşsün keşke herkes senin gibi düşünebilse ya ben hala gelsin para elime babamın işi ne diyorum inş. benimde kafama böyle dank eder

1|0
    0|0
  • takma sen öylelerini çok güzel düşünüyorsun

1|0
    0|2
Yükleniyor...