Bildiğiniz yağ yakıcı içicekler nelerdir?

Bildiğiniz yağ yakıcı içicekler nelerdir ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 12

• kardeşim beslenmene dikkat etmedikce ne kullanirsan kullan. Boşa para verirsin benden demesi. Dikkat edip kullanirsanda coğu işi beslenme yapcak. Onlar takviye ürun. Çok az faydası var.

0|0
    0|0
    • Sporumu ve beslenmemi muazzam şekilde yapıyorum 2-2,5 ayda 20 kilo civarı verdim

• Günde en az 2 saat spor beslenmem çok düzenli sağlıksız hiçbir şey yemiyorum 3 beyazı hayatımdan çıkardım zaten fazla kullanmıyordum tamamen bitirdim öğünlü yiyorum her sofraya oturuşumda aç kalkıyorum yağ su ve kas oranlarını bilmiyorum işte :(

• O önemli kardeşim. 2. 2.5 ayda 20 kilo vermen sıkıntı degil herkes verir. Ama kastan kaybedersin. Istedigin kadar iyi beslen. Hem vucut su tuttugundan bu veridigin kilonun cogu su dur zaten. Yag baya yakmis olsan gelip l carnitine felan tarzi icecek sormazsin.

• Deneme!
    Koş ve bol bol terle
    Yağ yakıcı içecekler, kana anında karışır
    Hastalık riski fazladır
    Deneme!

0|0
    0|0
  • Yeşil çay, beyaz çay, elma sirkesi.

0|0
    0|0
  • zero shot l-carnitine kullandım zamanında 3 ay boyunca. ciddi şekilde fark ettiriyor. bir zararını da görmedim, baya bir araştırma yapmıştım almadan önce.

0|0
    0|0
  • Yag yakici etki bana biraz placebo etkisi gibi geliyor. Diyet yap spor yap yuzebiliyorsan yuz tamamdir.

0|0
    0|0
    • Spor ve diyet zaten yapıyorum 2 ayda 20 kilo verdim ben sadece yağların erime hızını artırmak istiyorum

• Limonlu şu, salataya elma sirkesi atarsan iyi olur, Protein ağırlıklı beslen

0|0
    0|0
  • çek bir şalgam bak keyfine

0|0
    0|0
  • limon suyu

0|0
    0|0
  • Antifriz :)

0|0
    0|0
  • l carnitin