Fenerbahçe kulübü nasıl oluyorda Emenike'nin bu yaptıklarına tahammül edebiliyor?

Bu adamın yaptıkları 1 değil 10 değil. Sürekli olarak seyirciyle kavga halinde, abisi tweet atıp kulübe ve taraftara hakaret ediyor ve daha neler neler...
Alex gibi hem çok faydalı hemde çok efendi bir adamı bir anda fenerbahçeden kovan aziz yıldırım, emenikeye nasıl tahammül ediyor?

1|2
2|8

En İyi Kız Görüşü

• emenike karabükte oynarken, fenerden bir yığın para alıp, fener maçına çıkmamıştı ya, işte o dönemden kaynaklanıyor bu
    emenikenin elinde bazı belgeler var.
    rusyadayken sıkıldı ve emir verdi aziz yıldırıma, beni burada sıkıldım ver parayı geri al diye, azizde mecbur kalıp, oscar cordozo yu almak üzereyken, vazgeçip emenikeyi geri aldı bir dolu paraya

2|4
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bence emenike'de şikeyle alakalı acayip bilgiler var, ve bunu elinde koz olarak kullanıyor. Adam oynamak istemediği halde oynatıyorlar zorla. Aziz Yıldırımdan başka herkes bu adamın gitmesini istiyor. Şu tipsize gösterilen güven ve tahammül bu kulüpte başka kimseye gösterilmedi. Alex'e bile gösterilmedi.
    Birde trip atıyor artiz.

3|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• demekki birşeyden korkuyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fenerbahçe de normaldir emre volkan gibi karaktersizlerinden yanında cok durunca

1|3
    0|1
  • fenerbahçe böylelerin meskeni olmuş. şaşırmıyorum

1|2
    0|0
  • 1 dakika oynatmam ben. Ancak ne olursa olursun taraftarın daha maçın 15. dakikasında bunu yapmaması lazım. Bunları yapanların zaten Fenerbahçeliler kim olduğunu biliyor.

Çocuk çocuk küsüp, saçma hareketler yapan, düzgün çalışmayan, isteksiz, sosyal medyada ahkam kesen adamın hiç bir klüpte işi yok..

0|0
    0|0
  • Zamaninda Rierayi döven Meloya da bisey yapilmamisti. Dün de Emre kenara gelip oyuncu degisikligine karisiyor. Oyuncular kuluplerin önüne geçmeye başladi.

0|0
    0|1
  • köprüyü geçene kadar hesabı

0|0
    0|0
  • sezon sonunda satacaklar ondan

0|0
    0|0
  • evet dün çok abartı

0|0
    0|0
Yükleniyor...