Kadıköyde maç yöneten hakemler neden duyu organlarını kaybediyor?

Kadıköyde maç yöneten hakemler neden kör ve sağır oluyor?
Fırat Emenikenin forma çıkarttığını görmedim, emrenin Biliç'e ettiği küfürleride duymadım demiş

Adam Emenikenin forma çıkarttığını görmemiş,
sahadan çıktığınıda görmemiş,
izinsiz olarak sahaya geri döndüğünüde görmemiş.
emrenin küfürlerinide duymamış.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Kadıköyde maç yöneten hakemler neden duyu organlarını kaybediyor?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kıyamadı kart çıkartmaya, çünkü fırat siyahi oyunculara dayanamıyor ne yapsın elinde değil :D
    Üstelik yukardan,''aman ha fener bu maçı kaybetmesin'' talimatıda var.
    Fırat saçı başı ayrı oynayarak 90 dakika koşturdu öylece, hakemcilik oynadı :D

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Macta emreye kirmizi emenikeyede kart cikmaliydi ama hakem cok pasif kaldi.

1|1
    0|0
  • Emenike anasına atlamamış iyiki yoksa onuda görmeyecekti:/

1|0
    0|0
  • Satılık aydunus allahından bulsun!

1|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak, ben bizim futbolculardan sıkıldım valla. gına geldi. futbolcu değil, kabadayı sürüsü. başkanımız ne ki, futbolcumuz ne olsun. aslında bütün kulüpler aynı b. k. taraftarlar bile aynı b. k.. futbolun bir eğlence olduğunu anlamayan bir sürü insan var

0|0
    0|0
  • Ligin ilk yarısında Emre küfür etmişti ama yine kart yok tu Fenevlilere ve Cinconlara gelince kart yok Acab üstlerinde sarı renk var daiye hakemler kart gösterdik mi sanıyor anlamadım ben oni * yok biz anlatamayoruz arkadaş Bilic ne zaman anlayacak acaba Beşiktaş'san eğer hakemide yeneceksin yani hangi maç olursa olsun yenmek için çıkcaksan beraberlik için değil

0|0
    1|0
  • Aziz yıldırım korkusundan tehditle maç kazanıyolar bir fener klasiği:(

1|0
    0|0
  • Koyduk mu?

0|0
    1|0
  • Maçın gerginliğini kaldiramadi. Kaldiramayacağida belliydi. Bu hakemin yönettiği bütün maçlar skandal. Üstelik bir derbi maçı veriliyor. Gerçi en iyi denilen Cüneyt Çakir bile Beşiktaşa gelince bozuluyor. Kim korkmadan yöntecek ki.

0|0
    0|0
  • Parayı alınca görmedim duymadım bilmiyorum olur.

0|0
    0|0
  • Yanlış okumuşsun.. Emenike'nin dışarı çıktığını görmedim demiş. Formayı çıkarttığını görmüş ama bunu seyircisine karşı yaptı için kart göstermemiş. Ayrıca bu maçta kırmızı kart da çıksaydı oynanan oyunlar değişmezdi iki takım da çok kötü oynadı..

0|0
    0|0
  • biz ona g. ö. t korkusu diyoruz.. renkliler ise nası yendik ama ! sevinin renkliler sevinin hersey lehinize isliyorken sevinin baska türlü sevinemeyeceksiniz zaten..

0|0
    0|0
  • çok gürültüden

0|0
    0|0
  • Aziz yıldıvım daki ta**ak kimsede yokta ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakemin konuşulmadığı bir maç izlemek bu ülkede zor gibi. Cidden fazla şerefliyiz bu lig için.

1|0
    0|1
Yükleniyor...