Emre mi Melo mu?

Öncelikle yenlgiyi hazmedemedi falan diyebilirsiniz. Ama ben Beşiktaşın galibiyeti hatta bir puani bile haketmediğini dün açtığım konuda belirttim. Fakat konu başka;
Bu Emre Belözoğlu, istediği kişiye ana avrat sövme gücünü kimden alıyor. Bizim oyuncumuz Gökhan Töre F*ck off diyince oyundan atiliyor. Emre Belözoglu bu kelimeyi iki derbide de defalarca tekrarlamasina ragmen kimse bisey diyemiyor. Fenerbahçe camiasi ve taraftari böyle çirkef bir oyuncuyu kaptani olarak kabulleniyorsa gerçekten yazık. Ben bu ligte ki en çirkef oyuncu Melo diyordum ama fikrim değisti. Siz ne düşünüyorsunuz ??

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• melo çirkef değil sadece sert oynuyor çok daha kimseye küfür ettiğini görmedim... sadece yaptığı en kötü hareket emre belözoğluna kırmızı yedirttikten sonraki hareketi şahsen benim hoşuma gitti ama kötü bir hareketti o ama emrede her zaman hakediyor bunları... her maçta bir pislik çirkeflik artık bıraksın futboluda kurtulalım şundan... volkanla ikisi iğrendirdiler kendilerinden... emrenin her maçta birine küfrü var ama nedense hakemler hep töleranslı ona karşı melo bir hareket yapınca yiyor sarıyı

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Hahaha meloya kurban olsun hepsi.
    Bilic bence daha cirkef orda arkasindaki taraftari gaza getirmeye calisiyomus. Td mi amigo mu belli degil

0|1
    0|0
    • Melo her sene kyuyor yaa ondan bu acıları :D
      Adamlar yenemiyolar başlıyolar çirkefliğe :D

• Ana avrat söven tüm taraftarlar degil. Beş parmagin beşide bir değil. Sizin şampiyonluklarinizda önemli pay sahibi olan, gol krali olan oyuncunuzu yuhaladiniz. Tolga bile dedi normal bir protestoydu. Büyüten sizsiniz @Bendiss

• Tolgada ayrı bir karaktersiz anasına sövüyolar ölmüş normal diyor tüküründe yarrabi şükür desin.

• Meloyu çirkeflikte kimse geçemez maçtan sonra bile rakip takımlara saldırıyor karısının hesabından twitler atıyor kendini erkek sanıyor
    Merak etmeyin beşiktaşlılar melo iti geri döndüğünde melo mu emre mi dediklerinde yine melo dersiniz
    Ayrıca emre belözoğlu keşke bizim teknik direktörümüz olsa herşeyiyle mükemmel <3

0|0
    0|1
    • Teknik direktörden farki yok zaten. Kenara gelip, oyuncu degisikligi bile yapti.

• İyi yaptı o değişiklik sayesinde kazandık ismail uzaylısından daha iyi teknik direktör olur

• Çirkeflik konusunda başa baş yarışıyorlar. Tercih yapabilecek durumda değilim. Bünyemizde karaktersiz barındırmadığımız için mutluyum.

0|0
    1|2
  • MELO tam bir aslan gibi davranıp taraftarının sevmediği oyunculara karşı fobi beslemiş bulunmakta diyorum. Tıpkı emre Beleşoğluna karşı pitbull taklidi yaptığı gün gibii. MELO ya kurban ola gerçekten!

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dun bjklilerle hirlikte izledim inan melo bu seref... ze az bile yapiyomus helal olsun melo dediler sen dusun :) emre bilic e takmis kafayi resmen gerci her mac bole.

2|0
    1|0
  • Ahahah melo mu.. ? ?

Karaktersiz gökhan töre varken meloya laf düşmez.
    Hiçbiri gökhan kadar karaktersiz değildir.
    Çirkeflik konusunda oğuzhanda yarışır unutmamak lazım.

0|1
    0|0
    • Ama onlar bu lig icin fazla serefli... :D

• Feberbahce maçindan sonra elestiri konusu actim zaten. Rezil bir oyun oldugunu galibiyeti hakketmedigimizi yazdim. Ama sizin gs tayfasindan hic kendi takimina elestiri gormedim. Objektif olamiyorsunuz.

• Eleştirdiğimiz çok fazla bir konu yok yeri geldimi yapıyoruz eleştiri 9 maç üst üstte kazandi ve 2 mac kötü oynadı neyini elestiriyim

• Emre Türk futbolunun yüz karası Melo profesyonel bir isim bu senede efendilikten taviz vermedi. Her türlü Melo

1|0
    1|0
  • Melo adamın dibidir. Emre gibi bir çirkefin hakkından gelebilen tek adam.

1|0
    0|0
  • İkisinin de mk gerci emre daha karakteriz ama meloda pek iyi Sayılmaz. Takımimimda böyle oyuncular olmadığı için gururluyum

1|0
    1|0
  • kesinlikle emre. bir numaralı ahlaksız

1|0
    1|0
  • Melooo

0|0
    1|1
  • Melo en azından küfür etmiyor

0|0
    1|0