Gs görünümlü Kasımpaşalı Veysel Sarı için yorumunuz nedir?

Başlıkta ne demeyin açıklıyorum Kasımpaşa 2-0 önde ve devre arası sonrası takımlar 11 dk geç çıkıyor 2. devreye ayrıca tff nin sayfasındaki resime bakın

http://i.hizliresim.com/7onRBP.jpg

Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/7onRBP.jpg

ayrıca soruya goruş yapıp engel atan ergen kafasınıda anlamadım

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tm dostum birkac futbol cahilinin uydursugu yalana inananlar var mı bilmiyorum bu ziyniyet tolga icinde solemisti sasirmiyorum maci 90 izleyen biri bu yorumu yapmaz.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• link ölü açılmıyor ayrıca sen veyselin kaç maçını seyrettin ben gs deki bütün maçlarını seyrettim ve sana şunu söylim seyrettiğim maçlar içinde bu veyselin en iyi performansıydı sizin ki züğürt tesellisi aç bak bakalım fenerin ilk yarı maçlarına eğer hakemler olamasa en az 15 puan gerideydiniz ört bastır taktiği çakallar sizi

0|1
    0|0
    • Federasyonda şikeye ortak FB GS macında hakan baltayı ve olcan adını atmayan gs yavrusu cuneyt cakırı atayan ustune GS İBB macında mac sonu soyunda odası koridorlarındaki kavgayı pfdk ya sevketmeyen... ayrıca nette dolaşan resimler var kasımpaşa gol attıgında veysel sarı boynu bukuk duruyor gidip sevınmıyor ustune bir resım daha var takım arkadaşı adam veysel e ısyan edıyor ayrıca 2. devreye 11 dk neden geç cıkıyor takımlar

• valla hiç güleceğim yoktu bumu bahaneniz adam daha 2 ay önce gs de idi nolmuş yani tff resmini değiştirmediyse adam kiralık gitmedi satıldı yani bizimle bir ilgisi yok sahtekar tüpçü kendi pisliğini örtmek için böyle çakallıklar yapıyo işte sizde sazan gibi atlıyonuz

• bir emenike bir ibrahim akın değil

0|1
    0|0
  • Insan karsisindakinide kendi gibi bilirmis hazmedin artık 3. lugu

0|1
    1|0
    • işte erkekliğin ve görüşünden korkaklıgın gizli yazacak kadar düşüjk

• Gizli yazsam engelleyeceksin sonra bir daha hiç seni popo yapamam git l*n şikeci takımın taraftarı

• Ya ne kadar cahilsin. tff ye kulup resim yollamazsa o resim oyle kaliyo camur atmaya calisma. sen buna takilcagina 7 yildizli sikeci yaz bak bakayim kim cikcak

0|2
    1|0
    • Federasyonda şikeye ortak FB GS macında hakan baltayı ve olcan adını atmayan gs yavrusu cuneyt cakırı atayan ustune GS İBB macında mac sonu soyunda odası koridorlarındaki kavgayı pfdk ya sevketmeyen... ayrıca nette dolaşan resimler var kasımpaşa gol attıgında veysel sarı boynu bukuk duruyor gidip sevınmıyor ustune bir resım daha var takım arkadaşı adam veysel e ısyan edıyor ayrıca 2. devreye 11 dk neden geç cıkıyor takımlar

• ben kendi fikirlerimi soyluyorum sen kendinden korkuyorsun daha burada gizli takılıp bana laf yapmaya calısıyorsun yonetımınız gelmeden once surunuyordunuz yonetımınız geldı takım aksaraya yalamaya cıktı tum takımla bırlıkte ustune federasyona kek pasta goturdunuz puanları toplamaya başladınız Gs yavrusu cuneyt cakır bızle olan macınızda hakan balta ve olcanı gonderemedı kırmızı ıle ibb ile macınızda mac sonrası soyunma odası koridorlarında kavgalar cıktı kımse pfdk ya sevk edilmedi sen bunlarada bak bir

• At gozluguyle bakma azcik kendi takininin hile hurdalarini gor. olcan baltayi atsa nolcakti anca fark yerdik nolcakti baska. sanki onlar kart yemedi bizi kurtardi bir sonraki hafta sacma sacma konusma. koridor kavgasini konyscagina azizin hakem odasi basmasibi konus o hakem bir daha bu stada adim atamaz laflarini konus. gs epey acitmis zamannda hala acisi devam ediyo. Ha bu arada aksaraya cikaran albayraktir futbolcularin coguda o anlarda cani skkin davranmistr ve biz o hafta puan kaybettk aksaraya cikmadan takim puanlari aliyodu zaten kocum. ve son sozm benim tum cvplarm gizli. hadi simdi sana gule gule ne iatiyosan obu yaz umrumda degil

Yükleniyor...