Arkadaşlar göğüs sorunu?

6 aydır spor yapıyorum fakat öyle topu degil sadece düzgün ama küçük. kıyafetlerde belli olmuyor falan. sizce 3 aya şişer mi agır bir program calısıyorum? boyum 193. 87kgyim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş sen hala ağır programınmı göğüs yaptığını sanıyosun ben bu işiği uzun yıllardır yapıyorum ve 4 hareketten fazla yapmam bir bölgeye yani fazlası ağırı yarar değil ve rn önemli olay beslenme vucudu buyuten beslenmedir antreman değil iyi beslenmelisin

0|0
    0|0
    • Yok yani o 4 temel hareket bendede var 12 10 8 6 diye. beslenmem falanda iyi oldukca protein tüketiyorrum. toz yardımıda aldım fakat göğüs bir türlü büyümedi. Napsam yaranamadım

• peki deniyecem. ama lor peyniri falan yiyemem midem bulanır :D Ben peynir sevmiyorum. Ne kadar çok protein versede :p

• Anladım yağsız tuzsuz ala iyidir ozmn kazein ğroteini al lor yerine iç o saatte

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya dur kardeşim daha Bismillah millet 1-2 senede ancak sonuç görmeye başlar. Her vücut yapısı aynı değil bazıları erken sonuç alır bazıları biraz gec. Sabır ve azimle devam et. 💪👍

0|1
    0|0
    • Benim ki çok geç alacağa benziyor. Allahtan sabırlı bir insanım yoksa çoktan bırakıp gitmişti başkası...

• Maşallah o zmn. İnsan vücudu oyun hamuru degilki isteğin zmn isteğin gibi sekile sokalım. 1 hafta önce başlayanlar gelip demezmi ne zmn vücudum belli olacak diye 😬😡. Düzenli beslen hareketlerini nasıl yapıldığını yani nasıl doğru yapıldığını yotupte aç izle erken sonuç alman için önemli

• :D yeni başlayanlar hep öyle sorar zaten. Hocalarla çalısıyorum zaten ama netten baktığım oldu hareketleri

Erkekler Ne Diyor 5

• Genetiğin iyiyse beslenme dinlenme uyku güzelse olabilir bende 8 aydır yapıyorum aşşa yukarı ben kendi gelişimimi güzel buluyorum ama çok fazla bişey bekleme 3 ay çok uzun bir zaman değil beslenme çok önemli bu noktada

0|0
    0|0
    • Genetik zor gelişen bir vücuda sahibim maalesef. Uykum iyi günde 9 saat uyurum. Beslenmede iyi. neyse artık seneye büyür zmanala yapcak birşey yok.

• Çoğu kişi ihmal ediyor onu sonra tıkanıyorlar biyerde halbuki bacak en büyük kas grubudur buda o kadar fazla testosteron demek oluyor bundan sonra aksatmamanı öneririm bacak idmanlarını çok çok önemli çünkü

• artık zaten önceliğim oldu bir nevi. squat falan girmeden rahat etmicem :)

• Cahil cahil konusmayin ya yeter artik :Dadfg senelerini feda etmen gerekiyor ya da sen bosver bas steroidi belli senden bir cacik olmaz..

0|0
    0|0
    • Senelerimi feda etmeye hazırım ben kardeşim. Ama sadece diger insanlara göre biraz sönük kalması beni rahatsız etti o yüzden sordum.

• Anliyorum insallah bir an once motive olup kisa surede elde edebilirsin istedigini bol sanslar

• Sismez

0|0
    0|0
  • 3 aya 90B takarsın :)

0|0
    0|0
  • boyun uzun olman geciktirir doğaldır spor yaparken sana asıl faydayı sağlayacak olanın son setler olduğunu unutma. son setlerde acı çek. 6 ay uzun bir süre ama ümidini kesme beslenme kesinlikle önemli araştır profesnoyel davran. kas da dinlenirken çalışır göğsü tam çalış sonrassında en az 2 gün dinlendir gerçi bunları hocan da söylemiştir de :D şişer evet

0|0
    0|0
    • güzel bir açıklama olmuş :D

Yükleniyor...