Fenerbahçe - Beşiktaş maçı tekrar edilmeli mi?

Fenerbahçe - Beşiktaş maçında hakem Frırat Aydınus kural ihlali yaptı.
Sizce bu maç tekrar edilmeli mi?

• Evet tekrar edilmeli
    54% (13)46% (18)49% (31)Oy Ver
  • Hayır tekrar edilmemeli
    46% (11)54% (21)51% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Emenike seyirciyi protesto etmek için formasını çıkarttı, kurallara göre bu sarı kart
    Emenike, sahayı hakemden izinsiz terketti, kurallara göre bu da sarı kart
    Emenike, hakemden izin almadan tekrar sahaya girdi, kurallara göre bu da sarı kart.
    Hiç tartışmasız bir şekilde apaçık kural ihlali olmuştur ve maç tekrar edilmeli

6|5
    0|2
    • Teşekkür ederim, güzel açıklamışsınız

• Rica ederim.
      Ben teşekkür ediyorum

• Futbolu öğren be aslan parçası sonra yorum yapabilirsin. Kural hatası hakemin Emenikeyi atmamasıdır maçın tekrarlanması gibi bir durum yoktur televizyondan ordan burdan duyduğunuz kuralları gelip burada yazıyorsunuz millet gerçek zannediyor..

En İyi Kız Görüşü

• Tekrar edilmeliydi ama edilmedi işte çünkü fenerbahçe hep kollanıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben maçı hakem kuzenimle ve yaklaşık 10 kişiyle izledim.
    Böyle bir kural olduğunu bilmiyordum.

Forma çıkarması sarı kartmış.
    İzinsiz sahadan çıkması sarı kartmış.
    İzinsiz sahaya girmesi de sarı kartmış. Kendisi Fenerbahçeli.
    Maç esnasında bunları söyledi atıyor falan diye düşündüm :D Sonra bir baktım gerçekmiş..

Tekrar edileceğini sanmıyorum. Türkiye'de yaşıyoruz sonuçta.. Ama %100 tekrar edilmeli.

1|0
    0|0
    • Bu arada bir takım için ana avrat küfür edenler var..
      Bir takım için " koyduk geçtik hahahha xd " diye ergence sevinenler var..

Bunlar yüzünden insan futboldan soğuyor.. Az kişide değiller..

Acınası haldeler..

• azizkorkusunakimse bir cacık yapamaz!

1|1
    0|0
  • Kesinlikle kural ihlali vardı. Fenerbahçe 9 kişi kalmalıydı o maçta.

1|1
    0|0
    • aynen

• Necip'in penaltısını görmedim. Eğer varsa ve hakem çalmadıysa yine hatalı karar vermiş demektir ama Fenerbahçe lehine ciddi bir kayırma söz konusuydu.

• Bak işte bu maç için bahane bulamiyorsun eski defterleri açıyorsun. biz sizi kalecisiz 4-3 yendigimizde ezeli rekabeti bitirmistik.

• hepsi satılık hakemlerin bu ülkede satılmamıs ne kaldı ki

1|1
    0|0
  • Kesinlikle hayir ole seymi olur.

0|0
    1|0
  • Tekrar edilmeli bu blr ikincisi bilicin Beşiktaş serüveni sonlandırılmalı , yeter lnnnn

1|1
    0|0
  • Kural ihlali olan konu neymiş söylermisin? Emenikenın forma çıkartması ve saha dışına gitmesi mi? Cezası sadece sarı kart? aynı fırat aydınus 8. dk da korner atısında necipin elle topu karşılamasına penaltı vermedi? ve bu kural ıhlalı degıl hakem hatasıdır puanı dusuk verılır ve dinlendırılır önune gelen konusmasın

0|1
    1|3
  • hayatınızda kural kitabını bir kere okudunuz mu acaba? bu soruyu soran ve cevaplayarak ahkam kesen herkese soruyorum :) google a sormadan bir cevap verin hadi bu sözde kural ihlali hangi kuralda anlatılıyo? :)

0|0
    1|0
  • Sen tekrar edilmesini istiyorsan tekrar ettirelim

0|0
    0|0
  • Emnnknn simdi nyse. d. d. l*n son 1 dk da yenildiniz ne koymustur yazin ne yaziyorsanz demiyoruz bsy. d. d. d

0|0
    1|1
  • Bilmiyorum lakin emre yi bir gün çok feci edecekler onun kadar adi aşağılık bir adam yook

1|0
    0|0
  • Hakem hatası ile kural hatasını ayırt edemeyen futbol cahillerinin gölgesinde Türk Futbolu tabiki gelişmez...

0|0
    1|2
  • La yürüyün orda bir kart çıkarsa tüm herkes birbirine giricek, hakem en iyisini yaptı maç tamamen karışmasın diye hiç elleşmedi o ''Duygusal'' olaylara. Top dışarı çıktığı zaman oldu bide bu olaylar. Maç esnasında olmadı. Duraksadığı zaman emenike dışarı doğru çıkmaya başladı. Sonra da 6 dakika uzatma verdiler zaten farkeden bişey de olmadı yani.

0|0
    1|2
  • Hayır edilmemeli

0|0
    1|0
  • Ya gecin kardeşim böle muhabetlri gene olsa gene k. Yacagiz yani yok formasını çıkarmış yok terk etmiş birakin bu isleri cezarin hakki cezara ;)

0|0
    1|1
  • Bu maç 5 defa oynansa bjk yine yenemez

0|1
    1|0
  • Nie edilsin temiz bir galibiyet oldu koyduk gectik

0|1
    2|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    0|1
  • görünen o

0|1
    0|0
  • Hangi kuralı ihlal etmiş?

0|0
    0|0
  • tekrar edilsin yeniden sevinelim :))

0|0
    0|0
  • Olan olmuş sıkılmış Gotun davası olmaz.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Hakem hatası değil hakemin maçı katli var. Ama kafamıza göre maçın tekrarı mümkün değil. Israrla Fırat Aydınus'un derbilerimize verilmesini anlamıyor ve bu dergilerin hep olaylı geçmesinde art niyet arıyorum.

1|0
    0|0
    • Neymiş katli diye pişkin pişkin soran adamla konuşacak bir şeyim yok o günde buradaydık dünkü maçta yapılan hakem hatalarının konuşulduğu bir soruda ama iki sene önce de bu yapıldı diye savunmalarla komik görünüyorsunuz sizce dün adilse yazmayınız gerek yok. @ersanbaslarrr

• http://www.youtube.com/watch?v=W7GfW_NWZNA

İzlerseniz sevinirim. Hakedeni savunmayı biliriz. Daha fazla bildirim gelmesin sizden. Ciddiye alınmıyorsunuz. @ersanbaslarrr

• Gayet kibar bir dille muhatabım olmadığınızı dile getirdim. Kendi görüşlerinize ya da başka arkadaşların görüşlerine attığınız cevaplar doğrultusunda sizi tartışmaya değer bulmuyorum beyfendi. Kime ne yazdığınız umrumda değil ama benim görüşlerimden yaşınız doğru ise onunda olgunluğunu kullanarak uzak durun. @ersanbaslarrr

• Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Burak'ın pozisyonunu yok sayan adamlar, çizgiden çıkan topun gol olmasına hiç tepki vermeyen adamlar, hatta ne güzel karar vermiş hakem diyen adamların maçının sırf bir sarı kart yüzünden tekrar edilmeli çart çurt demesine bende pek dikkate almıyorum. Niye tekrar edilsin efendim zamanında bana dokunmayan yılan bin yaşasın dediniz. FBJK kardeşliği dediniz buyurun şimdi tadını çıkarın kardeşliğinizin...

1|0
    0|0
  • Besiktas tekrar yenilsin diye mi tekrarlansin? Yenilmelere doyamiyolar da 😂😂😂😂😂

0|1
    1|0
  • Hayır edilmesin

0|0
    0|0
  • Evet tekrar edilmeli

1|0
    0|0
  • hayır iyi böyle

0|0
    0|0
  • A dedim.

0|1
    0|0
    • Ben zaten Fenerliyim ersan başlatma şimdi maçtan falan :)))

Yükleniyor...