Fenerbahçe Daha Ne Zamana Kadar Hakemler Tarafindan Kollanacaklar?

Firat Aydınus dün Fenerbahçe nin galibiyetinin mimariydı Emenike ve Emreye vermediği kartlarla rengini belli etti ayrıca Emre Türkiyenin en karaktersiz ve en çirkef oyuncusudur daha ne zamana kadar kollanacak Fenerbahçe.?

1|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden hakemler inceden feneri kollayıp, rakiplerini doğarlardı.
    Ama artık kural ihlali yapmaya bile aldırmayıp açıktan kolluyorlar.
    İlk yarıda hem emre hem emenike atılmalıydı.
    Balık baştan kokar.
    feneri kollayan taa en tepeden aşagıya doğru geliyor.
    Adamlar şike yaptı ceza almadı, aksine hakemler tarafından kollanarak ödüllendiriliyorlar sürekli

2|4
    1|0
    • Bravo

• düzgünce sordun düzgünce tartıştık insanlara hakaret edip seviyesizliğini gösterme ismini cismini bilmediğim halde ( insan ) olduğun için seviyemi bozmuyorum

• Sayın gizli sahada kural ihlali falan olmadı hakem hatası vardı hakem e dusuk puan verılır ve dınlendırılır

Erkekler Ne Diyor 18

• Asıl olay bence Fenerbahçenin kollanması olmamalı...
    Türk futbolunda Fenerbahçe-Galatasaray-Beşiktaş-Trabzonspor açıkça kollanıyor. Kollanıyor bile basit kalır futbol bu 4 takım üzerine kurulmuş...
    Sadece her sene veya her hafta 1 tanesini diğerine göre daha çok kollanıyor ve diğerleri de serzenişte bulunuyor... Oysa ki diğerlerinin de ondan farkı yok...

Ondan sonra da çıkıp vay neden bu Türk futbolu bu halde? Bu halde olur tabi kardeşim... Alt ligler üstlere topçu yetiştirmek için yok mu, altyapılar bunun için yok mu?
    Siz Emenikeydi Meloydu konuşurken 12-13 yaşındaki çocuklar idman yapacak sahayı zor buluyor, idmandan sonra duş alamıyor. Çoğu takım deplasmana dahi gidemiyor...

Biz bunu yaptık, siz de bunu izleyip bunu konuşacaksınız diyorlar, bizde buna kapıldığınız sürece Tğrk futbolundan da bir cacık olmaz...

Siz de dediğim için kızmayın, ben sadece Kocaelisporluyum, sadece Kocaelispor'u takip ediyorum ve amatör kümedeki takımımdan da gurur duyuyorum...

0|0
    0|0
  • Öncelikle emenike hakkında fırat aydınus un davranışı kural ıhlalı degıl hakem hatasıdır Emenikeye sarı kart vermesi gerekirdi onu vermedi... Emenikenın mevcutta bir sarı kartı olup 2. cıkarıp kırmızı kartı vermeden emenıkenın oynamasına ızın verme gıbı durum yok bu kural ıhlalı degıl hakem hatasıdır ağzı olan konuşuyor kızlardan futbol yorumu alırsan bu kadar olur... Daha macın 8. dakikasında aynı hakem necipin elle topu karşılamasına penaltı vermedi...
    Emre olayına gelince olay tv lerden gorup konuşmayn o çok saygılı antrenorunu biliç daha maçın başından başlayıp sonuna kadar sahayı proveke etmeye calıstı aynı biliç e alves caner mehmet topalda tepki gosterdi ben tribünde ve sahaya yakın bir kısımda olarak net olarak gordum biliç in hareketleri sahayı taciz edici haldeydi macın tekrarı falan yok yenilginize kılıf aramayın 90 dk nın 20 dk sını yerlerde süründü topcularınız rezillikti

0|1
    1|0
    • Bütün yorumcular kural hatası var diyor l*n emre resmen kufur ediyor kirmizi yok hakem yardimlariyla daha nereye kadar kazanacaksınız

• Bana küfür ediceksen once gizlini ac gorelım ne oldugunu kım oldugunu yorumcular kural hatası falan demıyor mac sonrası izledım hepsini _? sen belkıde macı bile izlemedın necip kale sahası ıcınde kendını voleybolcu sanıp topu elle karşılıyor ve penaltı vermıyor hakem emreye gelince biliç in saha kenarındakı halını en ıyı ben gordum Fenerium alt tribündeydım ve yerm beşiktaş yedek klubesı arkasındaydı o biliç macın ılk dk sından sonuna kadar hep bir havalardaydı sahayı ve tribünu provake edıyordu biliç i birtek emre uyarmadı alves caner mehmet topalda emreden once uyardılar 4. hakem kac defa yerıne gonderdı biliç i tolgaya ne demeli 30 aut atısının 20 sini geç kullandı hakem tek bir kart gostermedi

• bir bitmediniz a. mk niye yenilgiyi. hazmedemiyosunuz?

2|1
    1|1
    • Sen hakem yardımiyla kazandigin maçı hazmedebiliyormusun?

• 16 senedir bu mevzu artık hazmedemiyorlar heralde koyacak birseyler hakemlere laf atıyorlar gs derbisinde hakemlerde gs yi tutuyorlardı onları görmüyorlar tabiiii

• emenikeye sari kart verseler sanki bjk maci kazancak. kurtulun bu eziklikten. biz buyudukce siz kuculuyorsunuz.

• Yine ve yeniden gördük bu günleri yillar öncede yapildi ayni şeyler hakemle mac kazanmak anlatamazsin çünkü bu fenerliler cirkef takim hem de taraftar oralakta bunlar onurlu ya da onursuz fark etmez sonuca bakarlar
    Bir sonucun galibiyet ya da yenilgi olduğunu o an değil zamanla anlarsiniz

1|0
    1|0
  • Hakemin kolladığı takımı öğrenmek istiyosan sezon başından beri hangi takımın daha çok penaltı hangi takımın rakibiminin daha çok kırmızı kart gördüğünü bak incele anlarsın. Aynı hakem karabük maçında da feneri katletti. 3 puan alıyoruz beşiktaşa koyduğumuz yetmiyo gibi sizde üstünüze alınıyosunuz. Ne büyüksün be FENERBAHÇEM

0|1
    0|0
  • Sampiyon olana kadar biz hep soluyorduk sizde anladiniz :)

0|0
    0|0
  • hahahah... Moussaa Moussaaa!!!

Galatasaray macındada uzaylılar topu havada sektirmişti :))) Biz alıştık bahanelere kendiniz avutun cancağızım...

1|1
    0|2
    • Biz alıştık artık hakem yardimlarina diyecektin herhalde

• tamam bu acılı gününüzde seni mi kıracam senin dediğin gibi olsun ;))

• Emre Bu ülkenin milli oyuncusu ayrıca ülkenin milli irkcisidir. Kufur etmediği futbolcu Arkadaşı kalmadığı gibi insanların değerlerine annelerine bacılarına da kufur eder. Volkan Demirer ise Fenerbahçe'nin en amatör futbolcusu olup milli takımda oynamak istememesinden dolayı milli haindir. Ancak mercedesin millilere dağıttığı arabalarla poz vermeyi cok iyi bilir. Fenerbahçe'yi sırf bu iki karakter Yüzünden sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe türkiyeye yakışmayan tek takım şike desen onlarda çirkef taraftar desen onlarda çirkef ve disiplinsiz futbolcu desen onlarda 1 milyon sloganı varya 1 milyon nefret edeni daha kolay bulurlar hatta fazlasını bulurlar

0|1
    1|0
  • Bilic 7 derbinin 5 ini kaybetti 2 sinde berabere kaldı fenerbahçe milenyumdan sonra gsye yenilmedi bjk ye 11 senedir yenemiyor bazi şeyler hazmedilemez her mac hakeme baglamayin forma çıkaran emenike sari gorse bjk mi yenecekti hakem Emre'yi bende sevmem ama derbide hersey abartilmamali bjk nin 4 tane penaltısi verilmemis gibi konuşuyorsun

0|0
    1|0
    • diline saglık

• l*n sus kural ihali var emreye verilmeyen kırmızı var emre her derbide bilice küfür ediyor ama fenerasyonun hakemleri atamıyor emreyi şikeci pislikler

• bilic basın toplantısında bana küfür edilmedi caner ve sow bizim olduğumuz bölgeye geldiler ve ben sadece buradan gitmeleri için onları uyardım dedi izlediğiniz herşeyi kafanıza göre yorumlamayın ya da yorumlamadan önce tam geniş çaplı izleyin

• Bravo fazla soze gerek yok daha.

0|1
    1|0
  • ama sen niye boyle diyorsun simdi fenerli yoneticeler halen daha hakemden ve Beşiktaş kenar yönetiminden vede futbolcularindan şikayetci ayip bak senin simdi burada kollama falan yaziyorsun adamlarin hakki yenmis aksam

0|0
    0|0
  • Se. Eevet hakimi satin aldik bjk satin aldik tr satin alcaz sizde susucaksiniz kamil ya

1|0
    0|1
  • Emreye sövdüğüm kadar kimseye sövmedim..

Nankör bir insan

0|0
    1|0
  • yaw he he

0|1
    0|0
  • hakemler satılık zaten

0|0
    1|0
  • işte ölmüş bir adam neyse kuru ceset etrafı kokutuyor gömün onları artık :)

0|0
    0|1
  • yav bu sene aldığınız haksız penaltıları unuttunun mu hakemler zaten fenerbahçeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Federasyon ve MHK ne zaman pes edecek bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • gs maçında da aynı durum bize oldu boşuna ağlamayın allah askina b*ktan bir ligimiz var işte herkese yapılıyor hatalar gidip ceremesini başka şeylerde aramayın

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe bitti diyene kadar :D

0|0
    1|1
  • ya bir gidin bee gs maçında büyü var dediler bu maçta hakemin pisligi dediler asıl siz ve sizin gibiler ne zaman fenerbahçeyi taşlamayı bırakacaksınız!!!

0|1
    1|2
    • l*n hakemsiz çiksaniza karşımıza anca hakemlerle kazanirsiniz şikeciler ona rağmen bile altimizdasiniz

• dogru konus l*n ... edepsiz çok koymus belliki sana fenerin yenmesi fener böyle koyar işte insana içine oturur taşlamaya devam :))))

• Hhhahahh hakem yardimiyla maç kazaniyorsunuz o na rağmen altimizdasiniz ezikler hahahahahah

Yükleniyor...