Fırat Aydunus, Emenike'nin formasını çıkarttığını görmediğini söylemiş. Doğrumu bu?

Hakem Fırat Aydunus,Emenikenin formasını çıkarttığını görmediğini söylemiş.Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu söze kargalardan başka kim güler ? :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu fotoğrafa bakın, doğrumu söylüyor yalanmı anlarsınız.
    Ayrıca bu fotoğraf fırat aydunusun nasıl bir karekteri olduğunuda gösteriyor

http://i.hizliresim.com/N5BvaY.jpg

3|3
    0|0
    • çok teşekkür ediyorum, bu fotoyu ben bulamamıştım, soruya ekleyecektim

• Rica ederim.
      Ben teşekkür ediyorum

En İyi Kız Görüşü

• fıratın hayatı yalan
    saçı başı oynayan erkekten kork zaten :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya bu kadar basit işte bir takımın bir ligin şampiyonluğun kaderiyle oynamak ben mi yanlış biliyorum emenike forma çıkarttığı ve sahayı terk ettiği için çift sarıdan kırmızı almalıydı. sonra emre defalarca küfrediyor caneri hemen duydu 50m den emreyi duyamıyor. Yani fb maçın başında 9 kişi kalmalıydı ama bunu verecek hakem yoktu sahada sonra Fblilerde maçı aldık diye sevinsinler

1|0
    0|0
  • Her forma çıkartma kart gerektirmez sahadan cıktıgı ıcın kart verilir sadece sarı kart koca beşiktaş camiası Emenikeye gosterilmeyen bir sarı karta mı ağlar oldu acıyorum halınıze macın 20 dk sı tocularınız zaman geçirmek ıcın yerlerde surunuyordu pozisyonda top yok bir ıkılı ıtıs kakıs yok oldugu yere yıgılıp kalıyordu topcularınız emre biliç olayına gelince o yandaş medyanız fb dusmanı medya biliç in kufurlerını sahayı provake edişlerini gormedınız o sıcak koltugunuzda tv den ızlerken macı belkıde macı bıle ızlemedınız basına yansıyanlarla konusuyorsunuz dk 8 da necipin voleybolcu sanıp kendısını topuy elle karşılamasına penaltı calmadı hakem tolga en az 30 aut atısının 20 sinde topu oyuna geç soktu ve kart gormeden sahayı terkettı rezil beşiktaş 11 kısı ıle defans yaptı

0|0
    2|2
  • bir fotoğrafta gördüğü çok net gözüküyor

1|0
    0|0
  • 6 tane hakem var yalan ya ipinelerrrr hepsi :)

1|0
    0|0
  • O gormedi digerleridemi gormedi :)

0|0
    0|0
  • Sen hala ordamisin ya. dddd yazk yaaa

0|0
    1|0
  • Kural hatasi var mac tekrarlansin tekrar koyalim besiktasa ahahaha

0|0
    1|0
    • ikinci yarı gördük buz kestiniz sahadan tık çıkmıyordu

• Yenilen takim hakemi bahane ettikce turk futbolundan bir b*k olmaz.
      Atsaydi besiktas iki tane hakemide yenseydi.
      Birakin bu isleri her yenilen gakeme saldiriyor her takim bunu yapiyor. Emenike golu atsaydi o zaman diyelim bizde. Halamin biyigi olsa amcam olurdu misali.
      sen once git bilic e sor gokhan gonul yokken niye olcay sahani ya da suratli kerini oynatip fb nin sag kanadini bitirmedinde gitunden korkup uc on libero oynadin diye. Once bunu bir sorgula.

• senin yaptığın tamamen saçmalamak ben sana olcayın şutu girseydi oğuzhan şöyle sut çekseydi demiyorum inatla anlamak istemiyorsun. Emenike hakemin önünde formayı çıkartıyor sonra sahayı terk ediyor hakem görse demiyorum görüyor vermiyor bu resmen kural ihlalidir. sen daha bunu görecek olgunlukta değilsen çocuklar gibi eğlenebilirsin.

• Futbol ile ilgilenmiyorum

0|0
    1|2
  • Git firata sor biz nerden bilelim

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Şaka gibi. Sadece hakemin konuşulmadığı ir derbide oynayıp yenilceksekte savaştık olmadı demek istiyoruz. Bu kadar bariz olmamalı bir şeyler.

1|0
    0|0
  • Doğru değil. Hakem gördü ama görmezden geldi

1|0
    0|0
Yükleniyor...