Fenerbahçe Beşiktaş maçının tekrar edilmesi gerekmiyor mu sizce?

Dünkü derbide hakem fırat aydınus apaçık şekilde kural ihlali yaptı.
Maçın tekrar edilmesi gerekmez mi?

1|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Tekrar edilmesi gerekir, kural ihlali var

0|1
    0|0
    • teşekkürler
      bende öyle düşünüyorum

• rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Çakarın bugünkü yazısından alıntı yaparak cevap verecem.

Hakemliğe yeni girmiş ve amatör maçları henüz yönetmeye başlamış bir hakeme ilk ders olarak şunu söylerler: "Gol sevinci ya da protesto için formasını çıkartan oyuncu sarı kart görür." Daha sonra da şu kuralı öğretirler: "Bir oyuncu hakemden izinsiz sahadan çıkamaz." Daha sonra da şu kuralla devam ederler: "Bir oyuncu sebebi ne olursa olsun saha dışındaysa hakemin izni olmaksızın sahaya giremez."
    Şimdi ben Fırat'a soruyorum! Seyirciyi protesto etmek amacıyla formasını çıkartan Emenike'ye kart verdin mi? İkinci soruyla devam ediyorum… Hakemden izinsiz sahadan çıkan Emenike'ye başka bir sarı kart verdin mi? Üçüncü sorumu da yönelteyim. İsmail Kartal'ın kenarda ikna ettiği Emenike kafasına göre sahaya girdiğinde bu izinsiz girişten sarı kart gösterdin mi?
    Bütün bu olaylar 1-2 dakika içinde gerçekleşti ama Fırat'tan 'tık' yok. Sarının S'si kartın K'si yok!
    Bu kartların hiçbirisi yoruma açık değil. Oyun kuralları kitabında 10 yıllardır bulunan emirler ve amatör hakemlere bile ilk olarak öğretilen bu kurallar dün akşam Fırat tarafından uygulanmadı. Bu açık bir kural hatasıdır. Şayet kural uygulanmış olsaydı Fenerbahçe daha ilk yarıda 10 kişi kalacaktı. Pek tabii ki bu kural hatası da maçın tekrarını gerektirir.

3|2
    0|0
    • teşekkürler kardeş
      işte tam olarak bunu diyordum bende

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• merak etmeyin beşiktaş yendi diye aglamayın be

0|0
    0|0
    • sen ne diyon tatliş?
      bu soru çok eski, geçen seneki fenerin hakem sayesinde beşiktaşı yendiği maçtan sonra açmıştım ben bu soruyu :)

• ama edilmeyecek. aynısı fenerbahceye olsa yine edilmeyecekti

0|0
    0|0
  • Bence tekrar edilmesi gerekiyor

0|1
    0|0
    • teşekkürler
      bende öyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence kural ihlali yapıldı ve maçın tekrar edilmesi gerekiyor

0|1
    0|0
  • Ahmet çakarı klavuz alanın gideceği yol yol değildir gs ile maçtada sahaya periler sokmuştu ahmet çakar bırakın beyazları :) kural hatası falan yok hakem hatası var olay ayrı ayrı gelişen bir olay değil ayrıca zaten emenkeyı atsaydıda biz sizi yenerdik her türlü emenike zaten takımı eksik oynatıyordu siz once kendı takımınıza yorum yapın 90 dk nın 20 dk yerlerde surundunuz

maç tekrar mekrar edilmez Ahmet çakar ın klavuzluguna bakmayın siz kural ıhlalı degıl hakem hatasıdır emenıkeye gosterilmeyen kart

Net yorum yapayım : Emenikenın bir sarı kartı olsa ve 2. sarı kartı verse kırmızı kartı göstermese sahada kalsa emenike bu olay kural ıhlalıne girer örnek Yıllar önce bakın Fenerbahçe -Çaykurrizespor maçı ayrıca tekrar edilse bişey mi kazanacaksınz söylesene

0|0
    0|1
  • Yapilsinn

Yine koyar geceriz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...