Toplu taşıma araçlarını kullanırken sınır olduğunuz durumlar neler?

Toplu taşıma araçlarını kullanırken hepimizin kızdığı, sinir olduğu hal ve hareketler vardır. Bu başlık altında bunları paylaşalım. Beni sinirlendirenlerle başlayalım:Durak harici her kırmızı ışık yandığında şöföre seslenerek inmek isteyenler Otobüslerde iki kişilik koltuları tek başına sahiplenenlere (poşet, çanta vs. gibi şeylerle)Şöförün yanında veya ön kapıda dikilip geçişi kapatanlar Toplu taşıma araçlarını kullanırken sinirr oldugunuz durumlar nelerdir ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• 50 kişilik arabaya 250 kişinin binmesi oldukça sinir bozucu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Arabanin dolu oldugunu bile bile ona buna surtune surtune arabaya binmeye calisan kizlara sinir olurum hem beni taciz ediyorlar hemde kendilerine yer verilmesini beklerler

2|0
    0|0
  • 1 ay kadar önce bir arkadaşımla otobüsteydik. En arkada oturuyorduk. 4 kişi geldi.3'ü kız 1'i erkek. Neyse onlarda oturdu ama kızlardan biri ile bir erkek yer olmadığı için en arkada oturamadı.Ayakta bekliyor. Oturan kızlardan biri bana döndü ve aynen şunu söyledi : "baksana hey, siz ikiniz ön taraftaki boş yere oturur musunuz, arkadaşlarımız yanımıza otursun?" Zaten akşam vakti otobüs cümbür cemaat, "oturamayız kusura bakmayın" dedim.Uyuz oldum zaten. Sonra baktım yüksek sesle atıp tutuyor "yok böylelerine rica etmicen kalk ordan dicen falan diye" baya konuşunca dayanamadım bende açtım ağzımı.Bir tartışma yaşadık. Garibim yanlarında ki oğlan ağzını bile açamadı. Tartışma büyüyünce şöför durdu ve ve arkaya kadar sürtüne sürtüne geldi yolcuların arasından :)

Durumu bağıra bağıra anlattım bende, bu ne terbiyesizliktir şöyle böyle diye, yolcular da destek verdi ve nihayetinde kapadılar o kızlar çenelerini. 2 durak sonra da indi zilliler..Bu kadar yazdığıma göre hala hazmedememişim bu durumu sanırım :)

0|0
    0|0
  • Benim ençok sinir olduğum durum dolmuşun dolu olduğunu göre göre dolmuşa bildikten sonra ona yer verilmesi için insanların görünün içine bakan teyzeler... ablalar... yengelerdir...

1|0
    0|0
  • bazı k..şarların gelip sürtmesi ayıp ya bizimde bi iffetimiz var yani cok ayıp cok sinir olurum bu duruma ;)

2|0
    0|0
  • @ Bazı şoförlerin yolcu kapasitesi dolmasına rağmen ısrarla yolcu almaya çalışması

@: Yüksek sesle konuşulması

@: Tam inecekken şoför tarafından kapının kapatılması

@ : Diğer yolcuların ter kokusuna maruz kalmak

0|0
    0|0
  • Yüksek ses+Ter kokusu

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum ama kullandığım dönemde en çok kokudan rahatsız olurdum, pis bir milletiz maalesef

1|0
    0|0
  • kalabalık aracı özellikle tercih edenler..

1|0
    0|0
  • Genç bi bayana yer verdiğimde ortamdaki erkeklerin "bak bak aklı sıra centilmenlik yapıyo çakaal" bakışları

0|0
    0|0
  • çok kalabalık oldgunuda şikayet edip binmek için çabalayanlar...

0|0
    0|0
  • yandaki amca/teyzenin sürekli muhabbet etme arayışı içinde olması

0|0
    0|0
  • yol verilmemesi otobüste mahsur kalıp inememek

0|0
    0|0
  • 1 sesimin duyulmaması 2.şu küçük bej minibüsler 3.pahalı seyehat olması 4zincirlikuyu kalabalığı

0|0
    0|0
  • tek bişi war yaşlılar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Metrobüste ben: link

0|2
    3|4
  • Favori koltuğumun kapılması

Yüksek ses

Sakız çiğneyen hatun görürsem tüm günüm uğursuz geçer

Ve tabi ki yaz günlerindeki o malum ter kokusu

Yolcu kapasitesinden fazla yolcu alma

Hamile, yaşlı, çocuklu biri bindiğinde kafaların hemen cam tarafına çevrilmesi.. yalan yok bunu en fazla hemcinslerim ve yaşıtlarımda görüyorum

1|0
    0|0
  • erkek milletinin yaşı farketmeksizin 7den 70e sürtünmeye yaslanmaya çalışması

ve telefonla konuşulması

en son durakta inecek olan vatandaşın kapının ağzında beklemesi

inecekleri beklemeden binmeye çalışanlar

0|0
    0|1
    • erkeğim ama hiçte öyle bi arayışa girmedim hatta tam tersine ben kactım onlar geldi :)

• Sabah okula giderken daha sonra da gidebilecekken otobüsle özellikle öğrencilerin okul saatini bekleyen insanlara sinir oluyorum,zaten otobüs kalabalık oluyor bir de onlar binince nefes alamıyor insan;sanki yarım saat sonra gitse bir şey olur(mecburi binenler istisna):(((((((

0|0
    0|0
  • Yaşlı teyzeler, ter kokusu, gürültü, sallantı, sürekli çantama dokunulması, kart almadan otobüse binenler.

0|0
    0|0
  • otobüs tıkış tıkış olduğu halde yolcu alınması

0|0
    0|0
  • Metrobüse binerken ititlemeleri..Geçen gün biri bi bastı ayakkabım çıktı. Bi bağırım ama sakinleştiğime tüm metrobüsün bana baktığını gördüm..

0|0
    0|0
  • telefonuma bakanlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...