Kim bu karizmatik kız? Karizmatik kızların özellikleri neler?

Şimdi sevgili ks üyeleri işte,okulda, sokakta, alışverişte ve diğer yerlerde gördüğünüz ve 'karizmatik abi ya' dediğiniz bir kız oldu mu?

Görünüş ve davranış olarak ne tür kızlar bu sınıfa girer?

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• üstün olur tarifi yok onun ya gördüğümde gösterebilirim ancak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlara karizmatik deniyorsa benim aklıma ciddi bir kız geliyor. böyle az konuşan, gizemli ama güzel gülen (mutlaka güldüğünde çok hoş olmalı çünkü az gülen insanların gülüşü öyle gelir), kendi arabası, işi ve havası olan kızlar..

bi de sanki nedense şöyle kumaş pantolon, kalem etek, ceket giyen bir kız geldi aklıma. yani biraz işkadınımsı resmi havada giyinen biri. Kot converse değil yani.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Karizma? Kız...

Yok be uymuyor.

Siz güzel olun, alımlı olun, sevecen olun, anaç olun, zeki olun, akıllı olun. havalı olun...

Karizmatik olmayın. Bu erkek kokan bir terim.

0|0
    0|0
  • Simdi sabit bir giyim tarzindan sac seklinden ornek verip boyle olanlar karizmatik olur demek yanlis olur cunku insanlar farklidir her yuz tipine kafa yapisina farkli sac tarzlari yakisir birine yakisan digerine yakismayabilir giyimde ayni sekilde kimisi kisa boylu kimisi uzun boylu hafif kilolu tam kilolu vb bircok vucut yapisi var bunlarada farkli giyim tarzlari yakisir yani tek tip bir tarzdan soz etmektense herkesin kendisine yakisan tarzi olusturabilmesi daha karizmatik olur kisilik olarak yorum yapamayacagim kimisi kasar kizlari karizmatik bulur kimisi iffetli kizlari bunlar degisir

1|0
    0|0
  • karizmatik kiz dedigin farkli olmali digerlerinden basta civik olmayacak az konusacak daha dogrusu yerli yerinde konusacak..

0|0
    0|0
  • enstruman çalan kızlar.. gıtar degıl ama

2|0
    1|0
  • kız karizmatik olmaz ateşli olur. gidiyorum

2|0
    0|0
    • hmmm belkide karizmatik derken bunu kastetmişlerdir peki

• fatmaaaaaaaaaaaaaaa :(

1|0
    1|0
    • bana fatmadan bahsedersen biraz sorum hakkında aydınlanabilirim

• hadi inşallhh olur

• inşaallah

• Karizmatik görüdüğüm kız yanıma yakışan kızdır ..

0|0
    0|0
  • kız karizmatik olmaz.. karizmatiklikte aranmaz

0|0
    0|0
  • Bi kere boyu 1.65ten uzun olacak.Zayıf olmalı.Sakin, az konuşan ve kendine güvenen biri olmalı.Baktığın zaman da bunları görmelisin.Örnek link atacaktım da, seviyem yeterli değilmiş :))

0|0
    0|0
  • karizmatik kızlara söylenen bir tabir değil.

hoş kız,sevimli kız,havalı kız vb söylenir daha çok.

1|0
    0|0
    • bnim için söylendi ama ben noluyorum bu durumda?

• karizmatik değilde taş gibi kız dediğim oldu (taş kelimesi çok seksi anlamında)

1|0
    0|0
  • Banu Güven benim için mesela Bendeniz bunlar karizmatik kızların ağa babasıdır :)

0|0
    0|0
  • arabayı 10 numara park eden bı hatun oldukça karizmadır.

1|0
    1|0
  • erkeği siklemeyen kız

0|0
    0|0
  • Güzel gıyınımli alımlı her bayan karizmatıktır. .Şaka şaka

yok ben gormedım butun kızlar aynı.

0|0
    0|0
    • butun erkekler ayni olmadigi gibi kizlarda ayri ayri bak ben karizmatikmisim mesela daha ne olsunn:p

• öfff cok arabesk ezber bunlar

• Az önce orhan gencebay dınlıyodum İdare et =)

• Karizmatik kelimesini erkekler için kullanırım ben.

0|0
    0|0
  • bi kız bakımlı ve azcıkda uzunsa...on numara beş yıldız ;)

0|0
    2|0
  • yerine göre konuşan kızdır

0|0
    0|0
  • çok güzel olan ve iyi giyinen kızdır

0|0
    0|0
  • Kararlı, özgüvenli, neyi ne için yaptığını bilen, zeki, az ama etkili konuşan, güzel (abartılı giyim-makyaj olmamalı ve, hafif maskülen olan kadınlar bana göre karizmatiktir.

1|0
    0|0
    • teşekkürler erkekler genelde karizmatik kız olmaz demişler ama nerden baktığımıza bağlı

• onlar karizma lafının anlamını bilmiyorlar bence. Gayet de karizmatik kadın olur ve ben çoğu kez bu nitelendirmede bulunurum ama ne yazık ki örnekleri çok az.

• kız karizma olurmu ya.

1|0
    0|0
    • birilerine göre oluyo işte onlara soruyorum bende

• öyle olsun

• tamam dedigin olsun :))

Kızlar Ne Diyor 10

• link

çok karizmatik ya hani bi yerden sonra önünü alamadık gerçi bn buna karizmatik demezdm başka bişey derdim de nese sakinim.

0|0
    0|0
  • Karizmatik kız deyince aklıma buzdolabı geliyor.

Kadına karizma yakısmaz, ciddiyet yakısır, tebessum yakısır, cilve yakısır, dobralık yakısır, oturup kalkmasını bilmek yakısır, seksapellik yakısır, hepsi yerinde uygulanırsa yakısır ama kadına asla karizma yakısmaz.

1|0
    0|0
  • feminen giyinen giydiğini yakıştıran ve taşıyabilen bir tarzı olan hatundur karizmatik hatun.

0|0
    1|0
  • O benim geldim işte.:)

0|0
    0|0
  • İsin karaca, candan ercetin, sebnem ferah, selda alkor. Birbirinden farkli ve guzel olmayan kadinlar ama hepsi karizmatik. Ortak ozelligi bul

0|0
    0|0
    • ışın karacayı elersek bunlar bi sürü kadın içinde farkedilebilen farklı havası ve güzelliği olan kadınlar ortak özellikleri bu sanırım ve şebnem ferah ortalama üstü güzel bi kadın yüz olarak

• Tabi goreceli bunlar. Sebnem ferah benim icin cirkin mesela ve isin karaca oldukca karizmatik

• erkeksi:D kızın karizmatiğimi olurmuş havalı olur sempatik olur :)

1|0
    0|0
    • hayal gücü geniş erkekler oluyo demekki

• "karizmatik kız" denen şeyi ilk defa duyuyorum.

0|0
    0|0
  • karizmatik değil bakımlı hoş kız vardır

1|0
    0|0
  • topukluyla bileğini burkmadan dıgıdık dıgıdık giderken saçlarını savuran hatun karizmatiktir

0|0
    1|0
  • karizmatik mi öyle kız mı varmış yoo karizmatik kız olur mu hiç

1|0
    0|0
    • şimdi varmı yokmu bilmiyorumda hakkımda böyle konuşan erkekler oldu soruyu bu yüzden soruyorum

• yok bizzat kulağımla duydum ama evet dediklerini kastederek söylemişte olabilirler teşekkürler

• rica ederim:)

Yükleniyor...