Galatasaraylı kafasından isteyenler?

Daha düne kadar camialarında kim var kim yok asan kesen, istifaya davet eden gs-fbliler ''bizden adam olmaz'' derken, ''bjk anca üçüncü olur'' demeye başladı. Takımına güveniyorsan ''X şampiyon olur'' de. ''Beşiktaş anca 3. olur'' demek ''%90 Beşiktaş şampiyon olur'' demektir. Toki arenaya şampiyon olarak geldiğimizde de ''bjk anca 3. olur'' diyecekseniz gelmeden biraz puan kaybedelim de rezil olmayın. Neyse ki fenerlilerin %60-70 i realist, yoksa bu ülkede yaşanmaz.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Gs stadı yokken kümeye düşüyordu. Unutuluyo tabi. Değişik kafaları var allah kimseye vermesin

0|1
    0|1
    • Şampiyon olacağız dersin saygı duyarım eyvallah ama 5 dk de bir fikrin değişir mi? Kasımpaşa 2-0 öndeyken ''neyse ki 4. yle puan farkımız fazla'' diyen adam 5 dk sonra ''şampiyon gs yazdıracağız'' demeye başladı.

• Dünkü maçın șaibeli olduğunuda herkes biliyor. Öyle şampiyonluk kalsın.

• Hanimefendi fenevlisin galiba ilk yarida hangi maciniz saibeli ve derbide ki tactan gelen golunuz gol mu yoksa hakem yardimi mi?

Kızlar Ne Diyor 1

• Soru yok sacmalamissin icini. dokmussun ama sacmaliktan oteye gidememissin.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer Fenerbahçe şampiyon olmayacaksa inşallah Beşiktaş olur.. Yeter ki GS olmasın..

1|1
    0|0
  • Soruyu soran arkadas sadece laf kalabaligi yapmissin. bugun turkiyede hicbir derbiyi kazanmadan sampiyon olabileceginizi dusunuyorsan yaniliyorsun. bugun tskimin bjk galiba fenevi savunman niye hayirdir sike kardesliginiz mi var ya? son iki sezondur avrupaya gidemediniz bu sezon gittiniz basarili oldunuz ama sonuca ulasmayan basari basari basari degildir kqzandiginiz birsey yok sonucta. bugun bize laf sokmak cabasi yerine yatagina si. tir git yat maglubiyetini dusun

0|0
    0|0
    • İşte gs kafası diye bundan bahsediyorum. Bjk 2009 da 5 puan farkla şampiyon oldu.(tek derbi kazanarak, 3 puan düş 2 puanla yine şampiyon). Beşiktaş da şikeden değil ''usulsüz transfer görüşmesinden'' yargılandı bilip bilmeden sallama.

• Burak Ba'dan daha iyi ve Burak'a golcü mü dedin?

• hem brugge macindan sonra tur umidimiz istanbula kaldi İstanbul'da biz bunlari eleriz diyordunuz ne oldu adamlar 3un 1ini verdiler elinize hayirdir ya

• Züğürt tesellisi gibi bişey olmuş bu. Annesinin öldüğü gün acısını Feda eden "adamın" annesine küfür etmektir beşiktaşlılık. Son dakikalarda aldığı haksız penaltılarla şampiyonluğa oynamaktır fenerbahçelilik. Assanızda kessenizde küktemeye engel olamayacaksınız şampiyon GALATASARAY

0|1
    1|0
    • ''Hamzaoğlu'ndan adam olmaz'' 5 dk sonra ''Hamzaoğulları şampiyonluğa'' ?

• Zaten birey olarak ''sen'' i kötülemiyorum. Elmanın yarısından fazlası çürükse elmalığı mı kalır? Ülkelerde %51 in oy verdiği kişi ÜLKEYİ TEMSİL EDEN (%100 ü) adam oluyor halbuki %49 ona oy vermedi.

• Olaya yanlış taraftan baktın şimdi demokrasi ve ideoloj farklı kavramlar. Ben birey olarak beni kötüledin de demedim ancak Galatasaraylı kafası diye bir deyim kullanman ve sarf ettiğin kelimeler kitlenin tamamını kapsıyor onu kısıtlarsan sorun kalmaz ortada :)

• Fenerbahçe her zaman nettir ve her zaman Şampiyonluğa oynar kaybettı zamanda hep 2. olmuştur...

http://i.hizliresim.com/7onRBP.jpg

bu poz sonrası Gs liler şampiyon olmayı düşler oldular

0|0
    0|0
  • gayet güzel kafa ya keyfimiz yerinde ki bence de bjk 3. olur bu kadar darbeden sonra pek dogrulabileceğini sanmam gerçekçiyim gayet şu an :)

0|0
    0|0
    • Bu kadar darbe derken?

Üstün oynadığı bir maçı şanssız şekilde kaybetti.

Avrupa ve kupada yok. Kalan maçlarını Başakşehir stadında oynayacak. TS ve Akhisar maçı hariç yolculuk yok, yorgunluk yok.

Uzun süreli önemli bir sakatlığı veya cezalı oyuncusu yok (tüm takımlarda olmasın)

Neden her şey bitmiş gibi bir yorum yaptın ki?

• Çoluk çocuğa tur verme lafını sen mi kullandın? Gs kafasına ''gs yüzsüzlüğünü'' de ekledik. Eyvallah.

• hahahaha valla bilader sen saol gece gece iyi eglendim ya sayende allah razı olsun harbi inanmışsın sen dur dur tamam gönlün olsum bjk şampiyon harika oynuyo arada ufak kazalar oluyo ama kesin şampiyon :D geçen biride 4. yıldızı ilk bjk gögüsler diyodu yöneticinin biri aynı o kafa seninki :D

• Soru uzun be kardesm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...