Kilo almak için atıştırmalık yiyecekler neler?

şu protein ve karbonhidrat içeren aparatif bişeyler arıyorum atıştırmalıkk misali :))

Güncellemeler:
tozlar haricindeee :))

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bos ver be çıta gıbı ne guzel ıste... milet senın gıbı olmak ıcın ugrasıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• cips ye hamurger pizza kola yaglı yemekler karborhidrat et sut yumurta vitamini fzla bisküviler olur kaç kilosun acaba

0|0
    0|0
  • kilo almak iiçin horman testti yaptır bende yaşım ve boyuma göre sıskayım o yüzden hormon test yaptırdır perşembe günü acıklanacak ona göre diyetisyen uzmanı liste verecek ..

0|0
    0|0
  • Abla git belanı arama. Burdakilerin yarısı şişman :)

0|0
    0|0
  • protein tozu kullanabilirsin ama düzenli olarak spor yap ben bu şekilde kilo aldım iki ayda 11 kg tabi önce diyetisyene falan git (protein tozu zararsızdır ben biyoloji okuyorum ve çok iyi biliyorum)

0|0
    0|0
    • protein tozu? o ne nerden bulabilirim eczeneden falan direk alabiliyormuyum benimde kilo almaya ihtiyacım var 17 yaşındayım 55 kiloyum en azından 60 olmak istiyorum

• önce bir diyetisyene git herkesin metabolizması aynı değil protein tozunu eczacılar satmıyor diye biliyorum protein shoplara bak

• tozlara pek iyi yaklaşmıyorum :)) sagol

• dokgora danismadan sakin kullanma karacigerin iflas eder boksorcu sinan samil sam kullanmis simdi netten bak bakalim ne halde haberleri okumuyormusun

0|0
    0|0
  • yumurta süt peynır

0|0
    0|0
  • kola ekmek yatmadan makarna

0|0
    0|0
  • Ne güzel inceciksin ne gerek var ben beğendim:)

0|0
    0|0
  • meyva ve sebze çeşitleri...

0|0
    0|0
  • bir sağlık problemi hariç no drug yolunu izlerim

0|0
    0|0
  • Protein tozları var evet

Yardımcı oluyor kilo almaya

0|0
    0|0
  • Kendine kanepeler yapabilirsin. Onun dışında aklıma takıldı o nasıl bir sırt yahu? Benimki onun yanında masa gibi kalır o.O

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her gece yatmadan bir kase süte cici bebe ekleyip ye üc haftadır yapıyorum 46.2-47.4 :)

0|0
    0|0
  • çözüm bulursan bana da ulaş...

0|0
    0|0
  • kilo alayım derken sağlığından olursun.diyetisyene git.sağlıklı bir şekilde kilo alman için önerisi olacaktır doktorun

0|0
    0|0
  • bana takıl

0|0
    0|0
  • bir insan neden kilo almak ister ki :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...