Erkekler, kızların maç hakkında konuşması hoşunuza gider mi?

Bugün beşiktaş fenerbahçe maçı vardı bildiğiniz üzere.. ve biz bir online oyun üzerinden konuşuyorduk.. oda fenerbahçeli bende. "bütün beşiktaşlıları en içten dileklerimle geçmiş olsun" dedim ve oda yazdı.. +nasıl kazandık ama yaa -hakkımızdı.. +o şutda olsaydı -2. bir golede katlanamazlardı bu şekildeydi... sonra bir beşiktaşlı arkadaşımızda katıldıı bende "90+1 atmıştık dimi" dedim ve ✌️👋🙏👍👍👍👍👍💙💛💙 böyle emojiler koyduk. sizce itici mi gelmiştir?? yoksa erkekler tarafından beğenilen bir şey mi?? kendi görüşlerinizide paylaşın...iyi geceler😊😊

• Hayır hoşuma gitmez.
    33% (2)
  • Evet hoşuma gider.
    33% (2)
  • Merak ettim.
    34% (2)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan ErkeğimBu anket kızların oylarına kapalı

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi hoştur tabii erkeklerle böyle bir ortak ilgi alanı olması fakat konuşulurken ve tartışılırken kızlar "koyduk mu, ne maçtı bee, pis girdi o top, l*n şöyle şöyle olsa böyle olurdu" gibi ifadeler kullanırlarsa çok itici olur. ufak bir ayaküstü sohbet çok iyi olur benim görüşümce. erkekler gibi sohbet uzayıp sesler yükselirse, hiç iyi olmaz kızlar için.

0|0
    0|0
    • yok canım daha neler... konuştuğumuz cümleleri aynen yazdım. öyle cümleleri ağzıma almam..

• afferin. mis.

Erkekler Ne Diyor 4

• ben tahrık oluyorumasdfg

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0
  • Bir kadın ofsaytı biliyorsa, ona aşık olunabilir

0|0
    0|0
  • Ya benım cok hosuma gidiyor