Fenerbahçe - Beşiktaş maçı %60 iptal olacakmış millet. Ne diyonuz?

Emenike formasını çıkardı saha kenarına geldi ve tekrar formayı giydi . Bildiğiniz gibi formayı çıkarınca sarı kart görmesi lazım . Tüm spor yorumcuları tekrar ya da iptal olabileceğini söylüyor kural hatasından dolayı .. ? Bence saçma sizce ??

Güncellemeler:
La ben demedim dellendirmeyin adamı. Bu saçmalık değilmi diye soruyom :)))

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Iptal olmaz alakasi yok

0|1
    0|0
  • Bence iptal olmasın tff 3 puanı direk gsye yazsın pfdk fenerbahçeye ceza versin fenerbahçe bu şekilde durdurulur anca

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İptal filan olmaz hakem göstermedi sarı kart Emrede küfür etti kırmızı göstermedi o yüzdende tekrar edilsin ozaman :)

1|1
    0|0
    • O ayrı. öyle bir kural yok ama forma çıkarmak sarıdır. Banada saçma geliyo ama

• Ben o anda beyin amc ıklamasi geçirdim

0|1
    0|1
  • Maç iptal olmaz olamaz , kural hatası yok. S*kln g*tün davası olmaz , fener kazandı işte.

1|1
    0|0
  • İptal olmaz.

0|1
    0|1
  • Sarı kart gösterilmemesi kural hatası değil hakem hatası

Cut

0|1
    0|0
    • beşiktaş kasımpaşa macı gibi. Cuttt

• aynı şey hakemle kural hatası. Gurularada özenme cut

• Sarı kart vermemek hakem hatasıdır. ama mesela gol olur hakem oyunu başlatır fakat sonra maç başladıktan sonra golü iptal eder buda kural hatasıdır ülkemizde örnekleri de vardır kurallar iki sarı kartlı oyuncu oyundan atılır diyor. Sen ikinci sarı kartı gösterip oyuncuyu oyundan atmazsan bu kuralı ihlal etmek olur ve kural hatasına girer hakem hatası ise Burak yılmazın kendini ceza sahasında yere atmasına penaltı verir buda hakem hatasıdır.

• ne iptalı kardeşim ya hayaller kurmayın adam gibi kazandık işte ŞAMPİYON FENERBAHÇE !

0|3
    0|2
  • hakemler neleri kaçırıyorlar. bunun için iptal etmezler

0|1
    0|0
  • yalan la yalan ağzı olan konusuyo

0|1
    0|1
Yükleniyor...