Türk kızlarıyla sevgili olmak neden bu kadar zor?

İlkbaş kızla tanışırsın

sonra arkadaş olarak muhabbeti ilerletirsin

ardından telefonunu alırsın

aylarca mesajlaşırsın

mesajlaşırsın mesajlaşırsın mesajlaşırsın...

bi bakmışsın yaşlanmışsın neden böyle ?niye bi olayı bu kadar sündürür bu kezbanlar?

0|0
17|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç kere söyledik. Aşağılık kompleksleri var genel olarak. O yüzden zordur onlarla çıkmaya başlamak da, çıktığında ilişkini doğru dürüst sürdürebilmekde...

Yazık üzülüyoruz hallerine ama yapacak bişey yok.

Arada 3-5 tane doğru dürüst var bulabilirsen ama onlarda zaten kapılmış oluyor önceden. Bize düşmez öyleside.

Ha bu sündürücü tipdeki arkadaşlar "pek çok erkek bana aşık olsun ama ben onlara yüz vermeyeyim" havasını soluyorlardır. "Oha saçmalığa bak" diyeceğini duyar gibiyim ama zavallılar böyle. "Bir tek sevenim olsun beni herşeyden çok sevsin" demek yerine "herkes bana aşık olsun, ben ulaşılmaz olayım, kızlara bak peşimde ne çok erkek var diye hava atayım" modundadırlar. Onlar için ego tatmini yani. Kendilerini sınama/test etme oyunu... Aşağılık kompleksi dedik ya..

0|1
    1|0
    • aynen öyle kardeş ayrıca gerizekalılıdırlar

• Gerizekalılık değil. Zeka var ama kullanmıyorlar ve/veya yanlış yerlere harcıyorlar o beyin gücünü. Yani kontrol etmiyorlar. Kontrolsüz güç, güç değildir diye bir reklam hatırladım :) Pirelli miydi o ? Bak pirelli tavimi kızlarına. Nasıl da kontrollüler :)

Kızlar Ne Diyor 17

• Kızlar peşinden koşulmasından hoşlanır bence tek sebep bu. Yada onun için tek seçenek sen değilsindir

1|0
    0|2
  • kim buldu bu kezban lafını ya bi türk kızı büyük kazık atmış herhalde yediremio kenedene hala.

1|0
    0|3
  • İlk adımı senin atmanı beklerler.

Onlara kezban dediğin için..

1|0
    0|2
  • Avrupa ülkelerindeki gibi seninle bakışıp onunla başka bişey yapan olmaktansa zor olup sadık kalmak daha iyisidir.. Bu tüm kamiller için geçerlidir.. Teşekürler .. İyi günler.. :))

0|0
    0|1
    • kamil derken?kezbana karşılık kamil mi çıktı ?

• aynen öyle ama diyim kamilin anlamı iyi yönde kezbana karşılık daha iyi bir kelime kullandım... Hem eksilemende gerçekten güldürdü beni :))

• yetiştirme ve yetişme tarzı

0|2
    0|1
  • İstese sevgilisi olmanı aylarca sürdürmezmiş.

1|0
    0|3
  • Sen kolayı seviyorsun.Zor olan güzeldir ama;)

0|0
    0|1
  • 1|0
    0|1
  • Bi karar veremediniz gitti. Kezban mı? kaşarmı.

Karar verseniz de kızlarda ona göre davransa.

2|0
    0|1
  • fazla naz aşık usandırır istemiyorsan konuşmayacaksın uzatmayacaksın.

1|2
    0|1
  • Biz mi siz mi süründürüyorsunuz acaba?

Bi' kendini düşün , davranışlarını.

Şunu da unutma herkes aynı değildir. Genelleme yapma.

1|0
    0|1
  • mesajlasıyosan zaten sevgilisisindir

1|1
    0|1
    • ahahha o zaman onlarca sevgilim oldu şimdiye kadar ahahahah hay allah iyiliğini versin

• trip yaptığınızı kabul ediyorsunuz da çok anlamsız be ne gerek var?

• qüzel oluyo ekşın işte herseye evet diyen bi sevgili ne kadar sevilir ya :)

• Yani daha önce de söylemişler.Seni çok istiyo olsa hiç de aylarca sürmez o

1|0
    0|1
  • ben mesajlaşmaktan nefret ediorum. adamıda begendiysem arkadaş muhabbeti yapmam sizi beklersk aylar gecer ben direk sevişelimmi diom :)

1|0
    0|1
  • Ben de diyorum bu İspanyol erkekleri neden bu kadar çekici?..

1|0
    0|3
    • siz ispanya ruslar da bura oh ne güzel olur insan her gün gençlesir

• sen ispanyol kadınlara bak bir önce yorum yapmadan :))

• çok mu koydu benja. :(

• sen kezbanlara kurban ol

1|1
    0|6
  • kaprisliyiz olum

1|0
    0|2
    • ya ne demezsin

uyanıyo türk erkekleri ayıktırayım yani kezban hanım artık kimi koşturacaksınız peşinizden bakalım

• Kız doğru söyledi. Kaprisliler. Değer verirsin kapris yapar. Vermezsin o zaman da niye vermiyorsun diye gider..

Erkekler Ne Diyor 22

• ufak dagları onlar yaptıda ondan arkadas olmak zordur. kendilerini birsey sanıyorlar bir atasozu vardır kargaya yavrusu sahin gibi gelirmiş aya ya baktıkarında kendilerini bir sey sanıyorlar ama tırtlar

0|1
    1|0
  • kezbanlık onlardan değil be canım.

senin yeteneksizliğin. ilin adamı atıp koluna götürüyor sende anca arkadan bakıyorsun.

onlarda türk kızı ..

bunu bi düşün derim

1|0
    0|0
    • yahu işin bi de bu kısmı var çok haklısın ben de yeteneksizim de

yani yalnız kalmamın nedeni rol yapmamam mı?onların arkadşa çevresinde çevirdikleri salak muhabbetlere ortak olmayıp zeki bir adam olmam mı?

• canın yandığı için onların muhabbetlerine salak diyorsun. Gayet de biliyorsun ki eğer sende o telden çalsan gayet eğlenebilecekdin. aralarına giremeyen sensin. istediğin kadar kendine zeki de. ama salak taklidi yapamıyorsun.

Kendi denklerine bakın derim ben. mutlu oldugun insanlarla vakit geçir

• tamam bilader

• biraz uğraş da fazla naz yapıyosa bırak derim çek kendini benimde başıma geldi kızla 100 lerce mesaj attım oda karşılık verdi olumlu karşılık göremedim iş biraz saygısızlık ve mezhep boyutuna girdi eski arkadaşından da ondan ayrılmış...

0|0
    0|0
  • haa, o zaman niyetini başta söyle, madem amaç başka, mesajlaşma kısmını kafadan sil... Neden uğraşıyorsun ki bu kadar?

1|0
    0|1
    • haklısın da öyle lönk diye atlanmaz olaya kızı kaçırırırım

• Niye? Niyet o iş olduktan sonra ne fark eder?

• eyvallah :-/şu niyetini bir öğrenseydi herkes de bağdat cad.çıkmaktan kurtulsan @soran arkadaşım

• türk kızı oldukları için :))

0|1
    0|0
  • yeter türk kızlarına sataşıyorsunuz abi. nedir çekemediğiniz.

1|0
    0|1
    • bilmem ne bekliyorsa yatağa atmak mı derdi anlamadım tavlamak nedir ?ergen tavır karakteriyle ilgilensin tanımaya çalışsın mesaj ne öyle?

• helal sana ulaşınca kaşar ulaşamayınca oyuncu mundar ha?:-))

• eyvallah. bu kaçıncı sorudur bilmem ama türk kızlarına bi sataşmalar bir çamur atmalar. türk kızlarına karşı bir karalama kampanyası almış başını gidiyor.

• :)))) kezban bunlar...

0|1
    1|0
  • sen sabah kalkar kalkmaz günaydın ile başlayıp yatana kadar yüzlerce sms at iyi geceler diyebilmen için 10 15 mesaj harca sonra da şikayet et.. oLm mesaj da neymiş bırakın şu ilgili erkek tavırlarını sürünürsünüz haberiniz olmaz. sonrada şikayetin bini bir para

0|0
    0|0
    • kadınına bağlı ne sürün ne süründür... mesaj nedir sevgi ifadesi mi asla her şeyin bir yolu yöntemi var

• link

bizde bu aşırı derecede var :)

0|0
    0|0
  • Gözü doymaz gönlü aç işi gücü yok aklı kıt kızlar günde 50 tane mesaj atıyo kanka kezban diye onlara deniyo zaten bi,de hastalıklı olanları var illa kankisinin sevgilisiyle gittiği yere oda seninle gidecek hey Allah ım ya :)

0|0
    0|1
  • evet . sevgili olmak zor ama sen işi baya bir zorlaştırmışsın be dostum . mesajlaşarak kızın sevgilisi olamazsın ki . ancak en iyi arkadaşı olursun . yani bir yerden sonra tıkanırsın. ama farklı yollardan tavlamakta çok kolay değil

1|0
    0|0
    • gerçek erkek tavlama derdine düşmez

• biz ona gay diyoruz . tavlama derken sevgili olması için . bazı kızlarda şu laf koyma çabaları yok mu sinir oluyorum . tamam en çok sen biliyorsun . hep bir kendini beğenmişlik bilmişlik

• Tür kızı olmasıyla alakası yok Burnu kalkmıs (sansürledim) Her kız böyledir. Dünyada cinsel aclıktan dolayı erkekler kızların pesinden deli gibi kostukca burunlarıda kalkar.

0|0
    1|0
  • turk kizlari= toplum baskisi mahalle baskisi aile baskisi kizlik zari vs bunlarla kafasi dolmus kizin zaten hep urkek cekingen davranirlar turkiyedeki kizlarin isi cok zor

0|0
    0|0
  • Olma sen de sevgili, git yabancı bul rahatına bak :D

1|0
    0|0
  • sana gore zor dostum :)

0|0
    0|0
  • ~ Zor mu?.. :)

Hiç sanmıyorum.

0|0
    1|0
  • bazen çok zor bazen hiç de zor değil

1|0
    1|0
  • Evlenmeye gelince namuslu kız ararsın ama usta, şimdi sitem ediyorsun da.

0|0
    0|0
  • aileler çookkk karılıyo ve kızların istekleri bitmiyo :))

0|0
    0|0
  • anneleri göster ama ... demiş

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey. öyle psikopatlarla da uğraşma.

1|0
    0|1
  • sen ayarı veremıorsundur o yzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...