Derbi sonrası yorum?

Emenikenin yaptığı davranış hakkındaki yorumunuz nedir ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• topla pılını pırtını sktrol git Emenike..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şampiyon Galatasaray

0|2
    1|0
  • Adı çıkmış dokuza inmez sekize diye bir laf var.
    Bu adamı ilk 11 e hangi cesaretle sürebiliyosun ki sen belli en ufak bir hatada taraftar ıslıklamaya başlıyacak emenikede bunu kaldırabilecek birisi değil.

Öylede oldu taraftar ıslıklayınca dayanamadı biletide kesilmiş oldu artık son noktasıydı bu biran önce gitsin takımdan.

0|0
    0|0
  • Ben fenerin hic macini kacirmiyorum emenike her macta net goller kaciriyor trabzonda 3 puan yedi rizede oyle antebi yedi emenike gerek taraftarla gerek hocayla gerekse futbolcularla ozellikle kendi takim arkadaslariya tartisma icinde ariza icinde aziz baskanin yerine olsam gonderirim ismail hocanin yerine olsam almam kadroya mikroba gerek yok ismail hoca cok mu iyi hayir degil adam cikicam diyo ikna etme pesinde birak gitsin bizim takimimiz emenikeye muhtac degil girdi sow ben ilk geldiginden beri sow u begeniyorum oynamasindan yanayim ismail hoca emenike ve emre belezoglu gitsin arkadas fenerbahcenin bu tür insanlara ihtiyaci yok emre tecrubeli tamam koru bir oyuncu degil ama simarik arkadas caner vardi o duzeldi bence biraz neyse derbi hakkimizdi bence daha 3 gol atmaliydik besiktas oynayamadi resmen

0|0
    0|1
  • Bileti kesildi emenikenin.

1|0
    0|0
  • Emenikeye haksızlık eiliyor benim beğendiğim bir oyuncu.

0|0
    0|0
    • Ama kötu oynuo bu aralar ıslıklanabilir ama taraftarı daha fazla kıskırttı ve yaptıqı kabul edilemez

• Emenikeyi beqenmeselerdi bu kadar uqrasıp almazlardı nasıl oynadıqinı kalitesini gördük ama son zamanlar mücadelesi iyi değil ve telafisi zor maçlar başladı artik elini tasin altina koysun biraz

• Birkac mac oynamamasi en azindan icerdeki maclarda iyi olucak.

• Ben emenikenin niye kart görmediğini anlamadım

1|0
    0|0
    • 6 fenerli izledik bizde anlamadık morali bozuk die forma cıkarmasına verilmeye bilirde izinsiz dısarı çiktı kart gerekirdi

• Bende futbol hakemliği yapıyorum cok şaşırdım

• Aynen aynen. Bizim oyuncumuza sarı kart veriliyor ama. Hakkıyla oynandığını düşünmüyorum.

• Onun ben **** artık bıktırdı bizi bitirdi defolsun gitsin be

1|0
    0|0
  • En çokta neye üzüldüm biliyomusun. Emenike diye aldınız ; Emenixe çıktı. s. s

0|0
    1|0
  • gol sevinci için forma çıkartırsın kart yersin taraftar 2 laf dedi diye forma çıkartır sahayı terkedersin hakem seyreder

0|0
    0|0
  • Forma çıkardığı için bir sarı hakem düdüğü çaalmadan sahayı terk ettoği için bir sarı daha görmeliydi ve ikinci sarıdan atılmalıydı.

0|0
    0|0
    • Formayı çıkartıqı icin verilmeyebilir ama sahayı terkettiqi icin kart verilmeliydi

• Forma çıkarmak yasaktır ve cezası sarı karttır.

• Golden sonra abartılı sevinç icin cikarılirsa sarı kart ama emenike moral bozukluqunda cıkarttı hakemin insiyatifindedir hakem yorumcularıda ayni görüşte

• haklı davranıştı ama kart görmesi lazımdı ne olursa olsun. Ayrıca emre ikinci kere küfür etti yine kart yok iki takımda kötü oynuyordu fener bir tık önde aldı maçı işte.

0|0
    0|0
    • Formayi cıkartıp taraftaları daha fazla kıskırtip kafasına göre sahayı terk etmesi haklı bir davranıs değil kart görmesi lazımdı

• 4. hakem uyuduğu için katılıyorum emreyle ilgili duruma necipin eline çarptı penaltı vermedi iki takımda rezaletti hakem hepsinden rezaletti beraberlik olması gereken bir maçtı ama yapacak bişey yok Günay'ın Tolga'nın gözyaşlarından değerli değil hiç bir puan her hafta bir gurbette maç yapıyorlar yine de iyi gidiyoruz ligde fenerbahçeye tebrikler

• Evet kötü maçtı

• Sonuç: Galatasaray Lider..
    Alkışlayın abinizi..

0|1
    1|0
  • Fenerbahceli olarak hakederek kazandigimiz bir mac diyemem ama besiktastan da ustun top oynadik bugun biz sansliydik ve kazandik emenikeye geljnce emenike cok duygusal birisi falat o adam topcu degil

0|0
    0|0
  • Sadece iddaada. para kazandirdi baska bir ise yaramadi ama gsli olarak emenikenin bir an. once gitmesi gerek fenerbahce buyuk bir takim ve prestij Kaybediyo bu sorumsuzlukla

0|0
    0|0
    • Aynen kendini toparlamasını cok bekledik

• Sow iyi forvet yedek. kalmasa cok isler yapar. Diego fiyasko alismasi lazim takima ama zaman yok sampiyonluk gidiyo. Emenike satip iyi bir forvet goturur takimi

• Bakalım :)

• İsmail kartala acıdım acınacak hali vardı

0|0
    0|0
  • Ayıp valla.

0|0
    0|0
  • o futbolcuyu o hale getıren taraftarı dusunmek lazım

0|0
    0|0
    • Her maç mutlak gol pozisyonlarını kacırıyor tepki gösterilmesi cok normal

Kızlar Ne Diyor 5

• Taraftarin ayagina her gol geldikce yuhlamasina uzuldum, yazik yani gol atinca da el ustunde tutariz. O da oynadigi takimda tabi ki gol atmak isterdi sanki inadina kotu oynuyor. Ama Guizaya neler yapiliyodu adam bir kere bire saygisizlik yapmadi, morali bozulsa bile sabretti. Emenikeye hem uzuldum hem de yaptigi saygisizlik yuzunden sinir oldum.

0|0
    0|0
    • Gercek performansını sergilese böyle olmicak lig biticek forvet olarak hala bisiler yapamadı taraftarlarda sitresli biseyler görmek istiyor sampiyonluk çok önemli 4. Yıldız icin gol atması icin onca para veriliyo ama candan mücadele etmiyor

• 25 mac 4 gol atan forma cikarip maci terkeden emenike en sevdigim ❤❤❤

0|0
    1|0
  • Taraftar ayıp bir ayıp etti emeğine iyice ayıp etti hakemi saymıyorum bile kart göstermedi saçma sapan şeyler oldu yani

0|0
    0|0
    • Islıklanması normal ama o sekilde davranamaz mücadelesini görsek kimse laf söylemez sow da kaçıyo islıklanıyomu , kart neden göstermedi kimse anlıyamadı

• Iyi yaptı deniyorum bende çok beğendiğim de söylenemez emenikeyi ama gerçek Fenerbahçe taraftarı futbolcusuna sahip çıkmalı

• Stresli maçti eqer olay tatlıya baqlanırsa emenike elinden geleni yaparsa FB taraftari zaten gereqini yapar :)

• Koskoca cristiano ronaldo bernabeuda ıslıklanıyor da sesini çıkarmıyor. Emenikiye noluyor anlamadım. Tamam taraftarların hareketleri çok saygısızcaydı ama takımına bunu yapmamalıydı bence. Zaten sarı kart almaması ayrı bir ironi.

0|1
    0|0
  • Taraftar haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...