Bütün Avrupa'yı arabayla dolaşmak nasıl olurdu?

Arkadaşlar daha önce çok defa neredeyse bütün Avrupayı kendi aracımla dolaştım. Bu yüzden çok iyi öğrendim. Yanımda bana eşlik edebilecek 25/35 yaş arası yabancı dil bilgisi azda olsa olan (lazım oluyor :D) gezgin ruhlu prezantabl bayan arkadaşlar arıyorum.Bu sayede masraflarda çok komik derecede az oluyor. Hayatta bu fırsat her zaman ele geçmiyor. lütfen bu konuyu gırgıra almayın. saygı çerçevinde cevaplayalım lütfen

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• ben varım kardeş. ne zaman başlıyo tur?

0|0
    0|0
    • kasım yada aralık ekibe bağlı

• gidecekseniz. arkadaş listesinden ekleyin. oradan devam edelim. Bazen gönderiyi kaldırıyorlar

• mmmmmm o tarihlerde izin almam çok zor yaaa :( neyse yine de çok teşekkürler paylaştığın için

Kızlar Ne Diyor 3

• Arabayla degil karavanla gezecrksin en buyuk hayalim benim tabii beni koruyacak bir erkekle birlikte her zaman daha iyi olur rahat yasam.. Yanliz ilk avrupa degil turkiye isterim ben..

0|0
    0|0
  • birbirine benzeyen yüzlerce kilise görmek

0|0
    0|0
  • Kontenjan var mı ?Kaç kişi , kaç tl ve kaç gün acaba ?

0|0
    0|0
    • evet şimdilik daha yeni planladım. en fazla ben dahil 3 kişi düşünüyorum arkadaki rahat olmalı. 1 haftayı geçmez.2. ve daha sonraki seyahat gün sayısı uzun olabilir. çünkü ben eski ekibimle 10 ila 15 gün aralığında seyahatler yaptım. 1250 tl haftalık turumuzun masrafı olur

• Tamam sonra eklerim,peki nereleri görebiliriz?

• tamamen spontane olur. çıkış ya bulgaristan yada yunanistan üzeri ama duruma göre değişir

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimse gelmez bence

Gelenlerin kalitelerinden de sen memnun olmazsın bence .

Türk kadını ile yurtdışı dolaşmıcaksın

Alcaksın yanına bir Asyalı . Hem sohbeti iyi hemde yan dallarda becerikli .

0|0
    1|0
  • interrail :D

0|0
    0|0
  • çok yorulurdun desem

0|0
    0|0
  • Tüh be gene bayan arıyorlar

0|0
    0|0
  • ben geleyim, niye illa bayan? kaç gün? :)

0|0
    0|0
    • artık hep erkek erkeğe arkadaşlarımı gezdirmekten sıkıldım. birazda bayanlara öncelik o yüzden

• Ok o zaman bayan değil de kadın desek daha mı iyi ne? Yolda baymasın sonra bayan ?

• hayırlı işler :DDD içim mi fesat ne anlayamadım kendimi :)))

0|0
    0|0
  • masrafları sen mi cekicen

0|0
    0|0
Yükleniyor...