Emre Belezoğlu'nun Bilic'e defalarca küfür etmesini ve Emenike olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Emrenin küfür ettiğini ekran başından herkes gördü bir hakemler görmedi duymadı sanırım kırmızı kart görse 10 kişi farklı olabilirdi Emenikeninde sarı kart görmesi gerekiyordu bu olaylar hakkında düşünceleriniz neler? Fenerbahçe kazandı tebrik ediyoruz lig yeniden başladı.

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Emrenin kufretmedigi mac var mi ki

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Defalarca küfür etmesi abartının böylesi gsli futbolcular etmiyor sanki geçen hafta gördük chedjoue abdullah avcıya saldırıyor küfür etti ceza yok pfdk de ki hepsi gsli biliyorum kim olduklarını yine başladı bazıları algı operasyonuna

0|1
    0|0
    • Gecen haftakiyle bu olay arasinda daglar kadar fark var kfur yoktu gecen hafta. Tebrikler bu arada.

• Emre sinirli adam herşey yapar

0|1
    0|0
  • olur öyle

0|1
    0|1
    • Hatırladım seni çok eskilerden uzun zamandır görükmüyordun tabi yanılmıyorsam :) Bencede olur dokunulmazlığı var sonuçta.

• Bende bağımlılık yaptı giriyorum sürekli ama çok kasmıyorum spordayım sürekli gelirsen karşılaşırız zaten :)

• Fuck of dedi la haha 😁😁😁

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Futbolun fahişesidir emre aynı zamanda nikahsız mahsüldür soyunda bozukluk olmasa bir insan öyle alçak olamaz bugün Beşiktaştan biri yapsaydı o hareketleri emenikenin hareketide dahil buna kırmızı kart ve sarı kart çıkardı ama hakemde emrenin soyuyla aynı kaderi paylaştığı için vermedi

0|2
    0|0
    • Bende kırmızı olduğu görüşündeyim ama yinede saygı çerçevesinde yorum yapalım.

• Emre bana saygı gösterdimide saygı gösterecem boşver sen saygıyı

• Emre denen g. ötverenin bariz bir şekilde F. ck off be a. mkmun çocuğu demesi kameralardan görüldüğü halde bu federasyon cezasız bırakırsa bence tüm takımlar ligden çekilsin

0|2
    0|0
  • Emre denen kalite yoksunu insan her maçta aynı şeyi yapıyor, bu ve bunun gibileri stad kapısının önünden geçirmeyeceksin

0|2
    0|0
    • İlk maçtada Bilic e küfür edilmişti her maç küfür ediyo adamlar kırmızıyı bırak iki maçtada kart görmediler.

• bala göte 90+1 de gol buldu... beşiktaş yakaladıgı net golleri kaçırdı... emre fuck off o* cocugu gibi net küfürler etti emenike 2 kere sarı karttan yırttı (forma çıkarması ve izinsz sahayı terk etmesi) anlayacağınız hakem berbattı fener şimdi fikstür avantajıyla şampiyonlukta bende varım dedi

0|2
    0|0
    • Aynen öyle oldu ama Emrenin küfürü yani bide olayın senle alakası yok niye üstüne yürüyosun küfürediyosun.

• Emenike olayı gerçekten ilginçti sarı yemeliydi.
    Karaktersiz emreye zaten değinmicem

0|1
    0|0
  • Kardeşim gs lisin biliyorum bari sen yapma bunu :)

FB-GS macında hakan balta ve olcan a sizin gs yavrusu hakemınız cuneyt cakır kırmızı kart gostermedi
    Üstüne İBB ile maçınızda soyunma odası koridoarları karıştı pfdk ya sevk falan yok hatırla ts macında mactan once hakemı arayan iho hakemı etkısı altına alıyor ve ts 1 puanla kadıköyden donerken volkanın kımseye fiziki saldırı olmadan sadece bağırış kufur ve ısyanına 5 mac ceza

ayrıca emre olayına gelince olayı tv de ızleyen emreye saldırabılır evet ama macta fenerium alt tribündeydım ve olayın başlangıcı taaa macın basından bu yana kendıne belırlenen alanın dışına cıkan biliçin tacizci tavırları emreden once biliçi alves caner ve mehmet topal uyardı 4. hakem en az 10 sefer yerıne gıtmesını soyledı emreyle olan olayda emreye faul yapıldı ve emreye biliç kufurler edıyordu emre geri donup biliçin üzerine yurunu

Emenike olayına gelince sarı kart vermesii lazımdı sahayı terkettıgınden dolayı aynı olay arenadakı gs fb derbısınde selcun ınan oyundan cıkarılınca protesto ıle sahanın ıcınde formasını cıkarmıştı ve kart gormedı

0|0
    0|0
    • Emre ve belkide emenike atilsa mac farkli olurdu ama bjk cok kacirdi atamayana atarlar tebrikler :)

• Emenike atılsa dıyorsun hala yorumumu okumadan yazdıgın belli emenikenın atılması falan yok en cok sarı gosterebilirdi bu kadar emreye gelince biliçin provekesi ni hakemde gordu ayrıca ilk yarının başlarında necip ceza sahası ıcınde voleybolcu gıbı karşılıyor topu net penaltı

• Okudum ama benim gorusume gore sari net kirmizi verse kimse ses cikartmazdi.

• Üzerinde Beşiktaş forması yok vermezler gayet doğal.

0|2
    0|0
    • Askerde değilmiydin sen?:) Sağlık olsun diyelim ama Emrenin dokunulmazlığı var herhalde.

• Beşiktaş oldu mu kafaya takmamazlık edemiyorum be kardeşim. Alıştık biz üzülmeye ya sıkıntı yok :)

• Daha kaybedilmiş birşey yok çok sular akar :)

• Emre şerefsiz, Aydınus korkak başka nolsun. forma çıkarmak küfretmek sarı karttır

0|2
    0|0
    • Küfür etmek kırmızı karttır Töre örneği var aynı kelimeden direk kırmızı gördü.

• emre, o 20 sırt numaralı adam, her maç aynı pisliği yapıyor..
    ama hakemler bunu görmüyor , nasıl oluyor?
    defalarca küfür etti, her maç ayrı bir olay.. mahallle kabadayısı gibi tavırlar.. türk futboluna yakışmıyor. çirkef, pislik ve küfürbaz...

0|1
    0|0
  • Emre'nin kesinlikle kırmızı görmesi gerekiyodu Ben tv'den 2-3 küfürünü yakaladım türkçe-ingilizce karışık. Emenike'ye de sarı vermesi gerekiyodu hakemin ama daha önce böyle bir şey olmadığı için ne yapacağını şaşırdı sanırım.

0|1
    0|0
  • Hakemde maçı stresini kaldirmadi ve çok kötü yönetti. Dedigin iki karti vermesi lazimdi.

0|2
    0|0
  • Koyduk mu?

0|2
    1|1
  • Hakem satılmış ztn işine geleni görür.

0|1
    0|0
  • Fenerasyon tarafından emrenin dokunulmazlıgı var, her maç böyle şeyler yapıyor ama kart yok
    emenike formayı çıkarıp atıyor kart yok
    feneri sürekli inceden korurlardı ama artık açaıktan koruyorlar
    kural kaide falan hiçbirşey yok
    gidip yumruk atsa bile kart çıkartmazlar
    fuldada faşizm uygulanıyor...

0|2
    0|0
Yükleniyor...