MOUSSA SOOOW!!!💛💙?

MOUSSA SOOOW!!!💛💙?
Evet arkadaşlar maç hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok fazla sakatlanma yaşandı. Kazandığımız için çok mutluyum ama kaleci ağladığı için çok üzüldüm. Emenike, Emre ve Bilic'in yaşadığı olayları çok yanlış buldum ve ayıpladım. Çok da güzel oynadığımızı düşünüyorum. Sizin görüşleriniz neler? ( Gelenek bozulmadı bu sene de çok şükür ve Maşallah diyelim, Allah daim etsin.🙏💛💙 )

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Tipe bak ya çok tatlı :D
    Sow sever beşiktaşı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Beşiktaş Fenere göre çok daha gol pozizyonları kaçırdı Sosa Ba Töre Olcay Oğusan bunlar kaçmaz atamayana atarlar derecesine bir maç oldu. Beşiktaş açısından ne zaman derbi kazanıcaklar bende bilmiyorum dembabayıda 90 dakika nasıl oyunda kaldı hayret Sosayıda çoktan çıkarması lazımdı alabileceği bir maçı verdi. Fenerbahçe bocaladı strese girdi Emenikeye yapılanlar bence yanlış aynı Guıza gibi üzüldüm açıkcası Emre yine Bilic e küfür etti kırmızı kart es geçildi 10 kişi kalsa FB farklı olabilirdi sonuç olarak lig yeniden başladı.

1|0
    0|0
  • Adamın dibi.

1|0
    0|0
  • şampiyon biziz yani Fenerbahçe bu sene. :)

1|0
    0|1
  • Kalecimi gebersinn valla fenerbahcenin üstüne takim tanimam ben :((( kadikoye gireni gömerrik:)
    Eğer farkettiysen Fenerbahçe çoğu maçta son dakika atiyor golü

1|0
    0|0
  • Kadıköy'den çıkış yok!

1|0
    0|0
  • kim kazanırsa pek hak ederek kazanmayacaktı. Fenerbahçe kazandı tebrikler

1|0
    0|0
  • Futbol izleyen kizlara uyuz oluyom ben exp kasiyom bb

0|0
    1|0
  • Fenerbahçeli olarak diyorum ki, sıkıcı bir maçtı. Böyle bir galibiyet almamız pek hoşuma da gitmedi ayrıca. Ve son olarak o Emenike takımdan gidene kadar takımı protesto etme niyetindeyim.

0|0
    0|0
  • GS li olarak üzüldüm tabi ki de fenerin kazanmasına. Ama dün de siz üzüldünüz maçı çevirmemize :)

0|0
    0|0
  • Şu emenikeye diyecek söz kalmadı maçtan önce selçuk inan i izlemiş sanırım

0|0
    0|0
  • Para Para Para.
    Şike Şike Şike.
    ...
    ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0