Fenerdeki bu aman derbiyi kazandik sampionuz havasina sizde benim kadar gülüyormusunuz?

Bu neyin havasi daha lider bile degilsiniz maci kaybetseydiniz aradaki fark 7 oluyordu sansa kazandiginizi bir fark etseniz nasil olur kalecinin sakatlanmasi kadar kötü bir sans olamaz herhalde aa unuttum fenevliler siz o sirada emenikeyi yuhluyordunuz degilmi siz ne düsünüyorsunuz ?

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Topa sahip olma FB %61 - %39 BJK
    Başarılı pas FB 456 - 260 BJK
    Yapılan Faul FB 14 - 15 BJK
    Orta, şut, hedefi bulan şut vs her istatistikte Fenerbahçe önde, yalnızca faul oranında BJK önde :)

Şimdi şu tabloya bakarak "şansa kazandınız" demek ağır futbol bilgisizliği gerektirir. Futboldan çakmıyorsan yorum yapmayacaksın yoksa böyle komik ve rezil duruma düşersin ;)

1|1
    0|0
    • Maç günü fanatik olan kızlar kızlarımız bir halt bilmeden yorum yaparsa böyle olur sana da helal olsun :D

• Hala konuşuyor...

• Vaaaayyy. kanka muthis aciklamissin la @soran seni doverim daha da cevap verip durma. al bu sarki benden sana gelsin rahatlarsin
      http://m.youtube.com/watch?v=YBg1YqLu6gs

• son gülen iyi güler Anti Fenerli arkadaşım benim ;)

2|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Beşiktaştan artık bişey bekleme. Necip hafta içi de aynı hatayı yaptı Emenike mal olmasa bu maçta da atardı aynı hatayı yaptı Necip. Demba ba 1 aydır yokları oynuyor. Biliç zaten derbilerde 1 puan için oynuyor. Beşiktaş böyle şampiyon falan olamaz. Siz de Liverpool'u yenince Uefa kupası bizim diyordunuz ama sonuç ortada :)

0|0
    0|0
    • Korkudan kendi oyuncusunu sahadan kacirtan takimin taraftarimi diyor bunu sizin oyuncunuz kaciodu resmen :D

• fener olamaz bu sene sampion umut baglama bence üzülürsn

• Bakalım görelim :)

• Bende senin kadar gulumsuyorum

1|0
    0|0
  • Bunlar değilmiydi kendilerini şampiyon sanıp timsah yürüyüşü yapan "Pavalı köpeklev" 😁

1|0
    1|0
  • Ateş olsa çurumleri kadar bile yer yakamaz bu kuşşşşşlar

1|0
    1|0
  • 3 takımında şansları denk gibi ama FB nin avantajı daha rakiğleriyle oynamayacak olması avantaj tabiki.

0|0
    0|0
  • biz sizin halinize gülüyoruz neden çokmu agiriniza gitti hazmedersiniz zamanla şampiyon Fenerbahçe olacak

1|0
    0|0
    • Bence sen yat rüyanda görürsün belki :) 3. Sira size cok yakisdi ;)

• hahaha ^^ geçmiş olsun zamanla hazmedersin sevgiler

• Tamam ya şampiyon olduktan sonra ki sene veririz 23 nisanda kupayı bir gün sizde durur tamam bu kadar şey yapmayın :)

• Şampiyonluğun habercisii musaaaaaaa muusaaaaaaaa muusaaaaaaa

1|0
    1|0
  • KOYDUK MU? Fenerbahçe Ulan!

2|1
    0|0
  • Kendi takımıyla değilde Fenerbahçe'mle ilgilenen rakip taraftarlar daha komik geliyo bana.

1|0
    1|0
  • Hayır gülmüyorum

0|0
    0|0
  • Faceden yorumları takip ettim aynısı burada da varmış. sowun golü beşiktaştan çok galatasaraya girmiş gibi.
    Not: Galatasaray ve beşiktaş önce trabzona gidecek sonra birbiriyle oynayacak. şampiyon FENERBAHÇE

0|0
    0|0
  • Ben galatasarayli olarak fener kazanirsa isimize gelir fener kazansin iki takimada basarisizliklar 😈

0|0
    0|0
  • kim kazanırsa kazansın sevınen bız oluyok asdfg

0|0
    0|0
  • Maçtan önce sizi yencez diyip te maçtan sonra 1. değilsiniz seviniyorsunuz diye kendini avutanlara benim kadar gülmüyorsundur bence :D

0|0
    0|0
  • haftaya fener yine anadolu kukübüne yenilir ve olay burada kapanır derbi kazanabilir ama şampiyon olamaz

0|0
    0|0
    • Bende tam bunu demek istedim ztn derbi kazaninca olay bitmio gerisi bos

• aynen yaa hiç takma haftaya yenilirler görürüm fenevi g*tünü

• Ya bu bjk lilere giren nedir anlamiyorum yani beklentiniz neydi maçi size verip şampiyonluk yarisindan çekilelimmi 6alatasaray veya bjk mi şampiyon olsun

1|0
    0|0
    • Korkudan 3 bucuk atan kimdi 100/100 kart görmesi gereken bir oyuncuya kart bile verilmedi bu neyin havasi anlamiyorum

• Bak konuyu degisdiriryorsun kendin bile farkindasin hakli oldugumun neyse haftaya rizeye karsi kaybedersiniz ztn aaa ya da dur siz bursasporu cok seviyorsunuz degilmi 2 hafta sonra grsrz

• Anlamadim ne konu degistirmesi şimdi hakli cikmaya çalişma

• Hakemin hataları vardı ama bende beşiktaşlıyım "şansa kazandınız" demek cidden saçma çünkü onlar oynadı ve kazandı istatistiklerde bunu söylüyor biraz saçmaladın :)

0|1
    0|0
  • Ne alakası var zaten şampiyonuz ;)

2|0
    0|0
  • Şampiyon galatasaray

0|0
    1|0
  • Nolursa olsun sonuç ligde gs ve derbide BJK yi indirdik ya gerisi boş

2|0
    0|0
  • Sansami guldurme beni ama :) siz hala olayi fark edemediniz

1|0
    0|0
  • Takım tutmadığım için umursamıyorum..
    İsterlerse zil takıp oynasınlar

0|0
    0|0
  • Ne çok acı var. Cahit Zarifoğlu

1|0
    0|0
  • Ya sampiyon GS olacak gerisi fasa fiso

0|0
    1|0
  • Her yendiğimiz maç olay oluyor. Milletin kuyruk acısı büyük.

1|0
    0|0
    • Haftaya rizeye karsi kaybettiginizde görüsürüz

• Demekki her takimin taraftarinda var öyle insanlar :)

• Şampiyon Galatasaray olacağı için sorun yok. :)

0|0
    0|0
  • kabul edememezlik:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaleci sakatlanmasindan baslayayim. Tolga zengini cok severim ama kimse kusura bakmasin gunay guvenc cenkten de ondan da daha iyi şu an . Adanaspor maclarini izlemisimdir. yani tolga olsaydi daha fazla yenirdi gol.
    Derbi kazaninca tabi ki insanlar sevinir aman derbi kazandim demicekler de ne dicekler. Biz kazandigimizda da sevindik abarttik vs vs 😄😄
    Kisacasi isimize biraz daha gelen bir skor oldu. Belliydi zaten fener galibiyeti.

1|0
    0|0
  • Fanatik bir fenerli degilim. ama adamlar oynuyo yani onlar ovunmesinde biz mi ovunelim

1|0
    0|0
  • Sen gül biz koyduk gidiyoruz

0|0
    0|1
  • Totom ile gülüyorum. Bir kaç kez kazanmalarına rağmen 3. sıradan bir yükselemediler. Yükselemeyecekler de

0|0
    1|0
Yükleniyor...