Galatasaray Bu Beşiktaş ı TT Arenada Fark Atmazmı?

Beşiktaş'ın Şampiyonluk şansı artık sona erdi daha arenayada gelecekler ordada Sneijder yapıştırır iki tane yine fark atariz sizce?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray'ımın da durumu pek iç açıcı değil. O yüzden kesin bir şey diyemem ama umarım diyorum.

0|1
    0|0
    • İç açıcı degilimi kizim sen maçlari seyretmiyormusun?

• Türkiyede hangi takım 2-0 dan 3-2 maç kazanır? ? Eksiklerimizi görüyorsun ama avantajlarimizida görmüyorsun Sneijder gibi yildiz kimde var Muslera gibi kaleci kimde var Burak gibi gol makinasi kimde var. Selçuk 2 haftadir. muhteşem oynuyor

• Aynı takım geçen hafta 2-0dan 2-2 oldu Hamza hocanın yüzünden. Bu hafta korktu da çıkarmadı Yasin'i yoksa sonuç değişmezdi. Olcan kötüyken sürekli ilk 11de oynatmak nedir?
      Ayrıca ben Selçuk'ta hiçbi iyi yan göremiyorum. Her şeyi Hamit yapıyor. Selçuk ne zaman ileri gitmiş? Orta sahamızı hep rahat geçiyorlar. Orta saha olmasına rağmen tek bildiği ayağına top geldiği an defansa pas verip kaçmak. Melo'nun yokluğunda kötü oyunu daha çok hissediliyor ama bir gol atınca hatalarını görmezden geliyoruz.
      Muslera'm garibim zaten her maç gol yiyor saçma defans hataları yüzünden.

Kızlar Ne Diyor 1

• Su sitede en cok futbolun fsini bilmeyenler. yorum. yapiyor ona guluyorum😂😂😂
    Ilk mac olimpiyatta 2-0. Arenada neden olmasin😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaş bugün kötü top oynamadı ben beğendim bana göre galibiyeti kaçıran taraftı ikinci yarı he şu var Emenike golü atsa çok farklı olurdu farkada gidebilirdi o ayrı.

0|0
    0|0
  • Sus çünkü saçmalıyosun

0|1
    0|1
    • Puan tablosudami sacmaliyor

• l*n sen 30 sene Türkiye kupasini goremedin mal biz avrupada 3 kupa almış takimiz Kadıköy'de galibiyeti ne yapalim

• Türkiye kupasının mk sanki çok önemli

• beyinlede düşünmeyince böyle oluyo

0|1
    0|0
  • Yanlış maçı mı izledin? Golleri Beşiktaş kaçırdı. 33. hafta olmadan Bjk şampiyonluğu garantiler.

0|0
    0|0
  • Kasımpatının 3. şutunu muslera son anda çıkarmasaydı 3. golü yiyordunuz çıkmış iyi oynuyoruz diyorsun. gs bu ligde anca şampuan olur

0|0
    0|1
Yükleniyor...