Hangi konularda sabır gösterir ve kazanan siz olursunuz?

"Hasmını yenebileceğini biliyorsan acele etmeyeceksin." der 16. yüzyıl Japonya'sının son çeyreğinde Tokugawa klanının daimyosu ve 17. yüzyılın ilk çeyreğinde şogun olmuş olan Tokugawa İeyasu.

Hangi konularda sabır gösterir ve son gülen olursunuz?

• Aşk
    A seç
  • Siyaset & insanlarla olan ilişkiler
    B seç
  • Şans ve zeka oyunları
    C seç
  • İş ve para
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• Susmak zorlukları aşmanın en kolay yolu.Bir de kendine güvenin tamsa zorluk olan şey bir de bakmışsın avantajın olmuştıur.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Ask konusunda, şu anki sevgilime 2 bucuk senedir asigim oda benden hoslaniyordu biliyordum ama coook sabirliydim ilk adimi onun atmasini bekledim 2 bucuk sene. Ilk adimi ben atsaydim onun icin artik kolay bir kiz olurdum yani nasil olsa kiz beni seviyor falan derdi rahat olurdu ama ben cok asiktim hep o üstüme geldikce bilerek kactim pesimden kossun diye 2 bucuk yil sonra nihayet acildi şu an cikiyoruz ve cok mutluyum iyiki beklemisim.. onu beklettigim zaman iyice cildirtmisim simdi farkina variyorum beni deli gibi seviyor hemen acilsaydim mesela böyle olmazdi belki degerimi bilmezdi :)

0|1
    0|0
  • aşkta. Salak mı ne bunlar ilk başta istemiyolar sonra geri geliyolar. Geri gelmeyi geçtim bi tanesi ben ilk ona aşıktım istemedi beni 1 yıl sonra arkadaşıyla çıkarken bana aşık olmuş çocukla beni ortaya attığı yalanlarla ayırdıydı ya öyleleri de var :D Bunu da burda paylaşmış oldum.

0|1
    0|0
  • A dedim.

0|1
    0|0
  • Yetenek&eğitim.

0|1
    0|0
  • Aslında hepsi ama B ağır basıyor..

0|1
    0|0
  • sabır şansı etkilemez bana göre.