Severek ayrıldığınız eski sevgiliniz hakkında meraktan araştırır mısınız?

Severek ayrıldığınız eski sevgiliniz hakkında hiçbir şey bilmeseydiniz içinizi kemirir meraktan araştırır mıydınız yoksa hiç umrunuzda olmaz mıydı?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirini severek de ciftler ayrilma kararini verebilir

.

Gurur kirici bir davranis iliskiyi temelden sallar ve sonlatir,biricik nedendir zaten.

Hayatta geriye bakma cok rahat edersin oyle boylemiydi demene gerek yok.

Sadece benzer bi hatayi yapmamak icin yapilan hatayi bulmak durumundasin.

Eskide yasam onune bak onlar tatli senin icin ve onun icin saygi duyulmasi gerekenler olarak kalsin ve ustunde olum sesssizligi olsun.

Ask gurursuz olmaz ama gurur asksiz olabilir...

saygilarimla

0|0
    0|0
    • aşkın gururu olmaz... aşk öyle bişidir ki... şarkıda sölendiği gibi ''seviyorum seni ekmeği tuza banıp banıp yer gibi '' sevgiler karsılıklıysa bırakmayın

• O sarki gercek degil biz gercek hayattan bahsediyoruz ask sevgi iki yonlu dur birakmayin demekle is bitmiyor iki tane serbest irade var bir taraf gurur kirildigi icin kalbi kirildigi icin seni hayatimda istemiyorum dedigi zaman hicbir sey yapamazsin onun icindir ki seven kisiler o sevgiyi yasarken mutluyken sevdikleri kisiye karsi son derece hassas davranmalidir gurur kirici davranis olmamalidir

Erkekler Ne Diyor 11

• hakkında hiç bişey bilmeden o benim sevgilim olamazdı... olsa olsa arkadaş olarak kalırdık...:)

0|0
    0|0
  • sevıosan ayrılgıı dusunmeee sakın ama sakın uzulen sen olursun... sevgınız karsılıklıysa... sorunlar duzelırr... mrk etmeyınn geri dön ona ve asla bırakmaa... değişimleri görceksin

0|0
    0|0
  • merak ederim, saf merak güzeldir ya. heleki hala seviyorsam, kesinlikle araştırırım.

0|0
    0|0
  • merak ederim az deg,l 4 sene insan ayrılınca sudan çıkmış balıga dönüyo hele saçma bişeyden ayrılmış ve tekrar bir araya gelmeyek durumdaysanız benim gibi intiharlık oluyor insan :))

0|0
    0|0
    • Sakin ol sakin.

Senin hayatin cok ama cok degerlidir insanlar cektigi izdiraplara yakalandiklari kanser hastaligina cozum bulmak icin doktor doktor dolasiriken inim inim inlerken bu soyledigin olmuyor

Onunde cok guzel bir hayat var daha hayatinin baharindasin bu senin hayatinin kisa bir kesiti sadece bu aciyi yasayacaksin bunun cozumu yok ancak kendine bir sans vermelisin.

EN ONEMLISI HIC BIR KADIN VEYA ERKEK ICIN DE DEGMEZ zaten .En basta soyledim gibi senin hayatin cok degerlidir cunki

• merak ederim normal ve son derece doğal olarak, hiç merak etmem diyen varsa o ya yalan söylüyordur ya da sorunları vardır, ama zamanla bu merakta azalma olur, olması lazım aksi taktirde psikiyatr yolu göründü derim

0|0
    0|0
  • hiç umrumda bile olmaz ki...çünkü artık o geçmiş geçmişe bakmaya gerek yok her zaman hep ileri bakacan

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra umurumda olmaz...

0|1
    0|0
  • kaç gün oldu ki 1 gün mü? 1 hafta mı? 1 günde ayrıldıysam gururda yapmışsam merak etmezdim tabi..

0|0
    0|0
  • Severek ayrıldığım bir eski sevgilimi ? :) O nasıl oluyoki

0|0
    0|0
  • severek ayrılma diye birşey olmaz seviyorsan ayrılmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Giden kaybeder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hakkında birşey bilmeden sevgili olup ayrılmak.. ?

0|0
    0|0
  • Ayrıysak ve bitmişse ben hala seviyorsam tabi haberdar olmak isterim. (karşı taraf bana büyük yanlış yapmamışsa) Zaten ortak çevreden ötürü herşeyden haberim oluyor. Öyle bir durumda kalsam yine araştırırdım sanırım.

0|0
    0|0
  • sevmiyosam umursamam

0|0
    0|0
  • merak ederdim iyi mi diye.

0|0
    0|0
  • Sanmam olmuş bitmiş araştırmam

0|0
    0|0
  • benm kemirrdi sahsen ama ne yapar ne eder bulurdum ne yaptıgını :D insan kafasına koymasın yeterki:D

0|0
    0|0
  • Araştırırdım ki yapıyodumda zaten :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...