Kankiler bu şınavı kolay çekmenin bir yolu yok mu yaahu :( ?

Bir saattir 2 şınav çekip 10 dk yerde yatiyorum.bunu kolay yapmanin bir yolu yok mu.? Mekik kolay onu yapiyom daa şınavı icat edeni...her tarafim kütlüyo normal mi bu ?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru pozisyonda çek.
    Kollar zayıfsa birden yüklenme.

0|0
    0|0
    • Valla kollar çırpı gibi. olmaz mi yani

• Daha baslamadim her yanim agriyo şu an yarin yapmayi planliyom

• Hadi bakalım.

Erkekler Ne Diyor 18

• Bırakma her gün sürekli yap azar azar yap. Yapabiliyorsan iki günde bir sayıyı bir arttır. Ben geçen sene 5 tane çekebiliyordum, 1 ayda (sürekli olmamakla birlikte) 23'e kadar çıktım. Şimdi bile en kötü 15-20 yapıyorum. Sürekli olarak yapmaya devam etsem, bu sayı daha da artar :)

0|0
    0|0
  • sen daha önce fitness pilates felan ya da spor yaptınmıki şınav çekmek istiyorsun o işler öyle kolay değil ilk önce kolları güçlendirmen lazım ondan sonra şınav çekersin

0|0
    0|0
    • Tamam

• dambıllarla ilk önce koolları güçlendir ya da spora gitt en az20 tane şınav çekersin ısınmadan fazla zorlama 1 hafta heryerin ağırıır ona göre

• Dambillarla 1 sene calistim. Baktim kollarim kaslandi biraktim bende. Birkac ay calis ve cok peynir ye fazla kacirma kaslar erimiyo cnku

• Ya planck yapsan aslında biraz kuvvrtlenirsin belki ya da direk şınav pozisuonunda beklemeye çalış bir süre. Ya pardon da çok merak ettim nedenini sorabilir miyim?

0|0
    0|0
  • kız sınavı çek =D

0|0
    0|0
  • Vücudunu ısıt yani ısıtma esneme hareketlerini uzun tut ve öfkeli çek birşeye öfkelenerek yap bir ara nefesimi tutarak yapıyodum djfllv

0|0
    0|0
  • şınav cekme bence bünyene zarar veriyorsun kolay işler değil bunlar askere gitmeyemi meraklandın :D

0|0
    0|0
    • Hayir yaa survivor daki kizlara heveslendim taş gibiler gsjskabz

• çekme sende

0|0
    0|0
  • yav işe bak bende şınavı çok rahat çekiyorum ama mekikte tık yok..

0|0
    0|0
    • Mekikte ne var la sinavda butun yuk kollarda mekik kolay

• Sen benim yerime sınav cek bende senin yerine mekik cekiyim :D

• :D keşke öyle bir şansımız olsa

• pepsi şifresi var mı ağa

0|0
    0|0
  • Çeker pozisyonda bekle kolların dayanamıyorsa süreli ya dakka tut ben öyle yaptırıyorum

0|0
    0|0
  • Sırtına bineyim daha kolay çekersin.

0|0
    0|0
    • Dengesiz dengesiz konusma allahin dingili !

• Şınavı ben icat ettim ama

0|0
    0|0
  • Bende mekik yapamiyorum :))

0|0
    0|0
  • Barfiks çek daha kolay

0|0
    0|0
    • O ne la

• Hee tama hatirladim. ben onu kapida yapiyodum cocukken. ciddi kapi kadar oldu boyum yapamam onu

• O zaman dambılla çalış al koluna göre 2 dambıl ben mesela 10 kiloya çalışırım

• kolların zayıf ondan
    önce kol kaslarını güçlendir

0|0
    0|0
  • Yerde değilde duvarda çek hiç yorulmazsın

0|0
    0|0
  • Dizlerinin üstünde çekmeye başla daha basit oluyo yavaş yavaş alistirirsin kendini :)

0|0
    0|0
  • Polislik sınavına hazırlanıyordum çok çekemiyordum. hergun tekrarlı set dinlenme yaparak istediğim sayıya ulaştım. sende dakika tut pes etme hergun bir önceki günden fazla çekmeye çalış sonucu kendin bile inanamazsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gıcık veya sinir olduğun bir anını göz önüne getir o sinirle çekersin bir kaç tane :D

0|0
    0|0
    • Ya kollari bukemiyom sorun orda ayak tarafinda sorun yok :D

• O zaman 2 litrelik kola şişelerine su doldur eline al ilk hafta 30 ikinci hafta 50 kere kaldır indir kol kaslarını güçlendir benim gibi :D

• Ise yarayabilir deniycem

• Voleyboldayken sinav cekmeye baslamistim. Daha kolay yollari var aslinda baslarken sonrasi geliyor.

0|0
    0|0
  • gız ne şınavi git yemek yee

0|0
    0|0
    • Dur kanka annem pasta yapiyo. şınavdan sonra onu yiyip enerji topliycam

• Bende çekemiyorum 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...