Kapat

Rezil bir Beşiktaş?

Bugün de yarın da her zaman Beşiktaş. İyi gün taraftarlığı asla yapmam. Ama futbolun gerçeklerine de at gözlüğüyle bakamam. Bugün sahada rezil bir oyun vardi. Ben Beşiktaşlı olarak alınan bir puana sevinmezdim. Fenerbahçe hakkettiği galibiyeti aldi, tebrik ederim. İnşallah alınan mağlubiyet Oyun sistemin de ki yanlışlığı Bilice göstermiştir. Siz ne düşünüyorsunuz ??

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş Fenere göre çok daha gol pozizyonları kaçırdı Sosa Ba Töre Olcay Oğusan bunlar kaçmaz atamayana atarlar derecesine bir maç oldu. Beşiktaş açısından ne zaman derbi kazanıcaklar bende bilmiyorum dembabayıda 90 dakika nasıl oyunda kaldı hayret Sosayıda çoktan çıkarması lazımdı alabileceği bir maçı verdi. Fenerbahçe bocaladı strese girdi Emenikeye yapılanlar bence yanlış aynı Guıza gibi üzüldüm açıkcası Emre yine Bilic e küfür etti kırmızı kart es geçildi 10 kişi kalsa FB farklı olabilirdi sonuç olarak lig yeniden başladı. Beşiktaş haketmedi sözüne kesinlikle katılmıyorum özellikle ikinci yarı çok daha iyiydi pozizyonları bulan taraftı asıl FB haketmediği bir galibiyet aldı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilic anca saga sola kossun hakeme itiraz etsin baska islevi yok adamin 😂😂😂
    Ayrica derbi fobisi var ☺☺☺
    Uzuluyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşim tebrik ederim bu eleştirili yazını beşiktaşın aciz futbolunu gormezden gelişini tebrik edeirm bir FENERBAHÇELİ Olarak aynısı gs de ts de yaptı Bize karşı

0|0
    0|0
    • Ben böyle oyanayarak 80 lerde atilacak bir golle galip gelmektense, cesurca oynayip 3-0 yenilmeyi tercih ederim. Kalkar oyunculari yine alkişlarim. Bir puan için hiçbir derbiye çikilmamali.

• işte herkes sen gibi değil kardeşim oraya gelen 30 000 taraftarı ekranlardaki tonlar taraftara eziyettır ya sakatlık olmayabn yerde topcunun yerde sürünmesi

• Katılmıyorum. Beşiktaş oynaması gerektiği gibi oynadı, son dakikalara kadar gol yememesi gerekiyordu. O dakikaya kadar kapattı sonra zamanı gelince saldırdı, karşı karşıya kaçırdılar, boş kaleye kaçırdılar. Son dakikada fener şans golü attı.

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak iki takımın da galibiyeti hak ettiğini düşünmüyorum..

0|0
    0|0
    • Haklisin, Fenerbahçenin hücum hattı savunmasina göre çok geride. Son yillarin en zevkli maçlari fb-bjk dir bana göre. Ama bu sene ki iki maçta çok zevksiz geçti.

• Aynen öyle hücum hattı geçen sene ile aynı olmasına rağmen bu sene iş yapamıyorlar. Defansımızın maşallahı var ama Gökhan'ın olmaması ve Caner'in de ileriye gerekli desteği verememesi kanatları da bitirdi dün. Aynı şeyler sizin için de geçerliydi Ba'nın formsuzluğu Töre'nin yetersiz kalışı.. Çok kısır geçti maç. Ama inşallah bu iki takımdan biri şampiyon olur bu sene..

• Demba ba nin gitmesi lazim quarezma gibi bir futbolcu lazim bjkye

0|0
    0|0
  • Son skor nedir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...