Derbi görüşleriniz?

Derbi hakkındaki görüşleriniz neler? Emenike zırtomu? Not FENERBAHÇE Liyim :D

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Maç ortadaydı kim atarsa maçı alıcaktı şükürki sow attı :) emenike haddini bilmeli sadece bu maçta kötü oynasa anlicazda coktandır böyle. öyle kafana göre formayı cikarıp gidemezsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaş Fenere göre çok daha gol pozizyonları kaçırdı Sosa Ba Töre Olcay Oğusan bunlar kaçmaz atamayana atarlar derecesine bir maç oldu. Beşiktaş açısından ne zaman derbi kazanıcaklar bende bilmiyorum dembabayıda 90 dakika nasıl oyunda kaldı hayret Sosayıda çoktan çıkarması lazımdı alabileceği bir maçı verdi. Fenerbahçe bocaladı strese girdi Emenikeye yapılanlar bence yanlış aynı Guıza gibi üzüldüm açıkcası Emre yine Bilic e küfür etti kırmızı kart es geçildi 10 kişi kalsa FB farklı olabilirdi sonuç olarak lig yeniden başladı.

0|1
    0|0
  • takımımın kazanmasına sevindim. :)

1|0
    0|0
  • emenike formayı çıkartıyor sarı kart yok hakem fiyasko atamayana atarlar fener hak etti

1|1
    0|0
  • fenerbahçe hakkettiği galibiyeti aldı

1|0
    0|3
  • Faceden yorurumları okuyorum ve sanırım bu gol beşiktaştan çok 6alatasaraya girmiş:))

1|0
    0|3
  • Böyle şampiyon olacaksak olmayalım. Miroslav stochun kiralık gönderildiği emenikenin yuhlandığı bir takımda selçuk şahin top oynuyosa o takımda adalet yoktur. aziz ismailide al git

0|2
    0|1
    • stoch can dı ya rüzgarın oglu bildigin kıydılar ona bende cok severdim hatta o gitikten sonra ne maç izledim ne de dogru düzgün ttakip ediyorum fenerbahceyi

• FB hak etmediği bir galibiyet aldı

0|3
    1|0
  • Yine Türkiyenin En Büyüğü Kazandı

1|0
    0|1
  • Maç beşiktaşın hakkıydı.

0|2
    0|1
  • bal gte kazandı fb

0|1
    0|0
  • Yine bir son dakika golü

0|1
    0|0
  • Bir fenerbahceli olarak bu kotu futbolla nasil kazandik merak ediyorum :)

not!! EN BÜYÜK FENERBAHÇE

1|0
    0|1
    • gökhan çıktı meireles çıktı emenike çıktı kuyt çıktı olacak o kadar. kötü oynarkende kazanıyorsan şampiyon olursun

• Lider GALATASARAY

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• @amathuS kanka sen izlemiştin yap yorumunu :DD

0|0
    0|0
  • Ya siz maçın neyini tartışıyonuz ki? kazanan kim oldu? FENERBAHÇE beklenen taraf kazandı boşuna tartışmayın kazananı değiştirmiycek bu :D

1|0
    0|1
  • Emenike kekodan beter asd

0|0
    0|0
  • Galatasarayli olarak rahatimm, hatta bir ohh cektim be

0|0
    0|0
Yükleniyor...