Bir Derbi kazanamayan Beşiktaş?

Bu nasıl bir şeydir ya. Iki yıldır bir Derbi kazanamiyoruz. Bu şekilde mi şampiyonluğa ilerleyecek bu takım! Aşırı derece sinirlendim artık. Ben bir Beşiktaş' li olarak yoruldum sıkıldım bu durumdan benim gibi düşünen başka birileri var mı?

Ayrıca forma çıkarmanın cezası varken Emenike neden sarı kart görmedi? Bu hakemin yanlı olduğunu gösterir mi? Yoksa Aydınus' un benim kadar bile maç kuralları bilgisi yok mu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş Fenere göre çok daha gol pozizyonları kaçırdı Sosa Ba Töre Olcay Oğusan bunlar kaçmaz atamayana atarlar derecesine bir maç oldu. Beşiktaş açısından ne zaman derbi kazanıcaklar bende bilmiyorum dembabayıda 90 dakika nasıl oyunda kaldı hayret Sosayıda çoktan çıkarması lazımdı alabileceği bir maçı verdi. Fenerbahçe bocaladı strese girdi Emenikeye yapılanlar bence yanlış aynı Guıza gibi üzüldüm açıkcası Emre yine Bilic e küfür etti kırmızı kart es geçildi 10 kişi kalsa FB farklı olabilirdi sonuç olarak lig yeniden başladı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bilic hala yanlış oyun planı tercihini kabullenmek istemiyor, izlemedim ve skor çok süpriz olmadı. Brugge'e yenilen takımız hala derbi diyoruz orası ayrı :)

0|0
    0|0
    • Yok beklediğim sonuçtu zaten. Brugge olayı ayrı. Liverpoolu yenince havalara girmelerinin bedeliydi o.

• Bilic eskisi gibi özverili değil taraftar yüzünden, oyuncular basının gazına gelip neler neler yapıyorlar,
      Dem Baba çok formsuz, Olcay her maç ayrı problem oluyor. Şampiyonluk uzak menemene tuz at devri geri geliyor galiba..

• çok şaşırmanızı gerektirecek bir şey yok ortada canım. her yıl karşımıza çıkan beşiktaş bu yıl da aynı şekilde çıktı. beşiktaş türkiyenin üçüncü takımıdır. avrupada da çok ucuz maçlar veren bir takımdır. bunu zaten çoğu insan bilir. "kalp"

0|0
    0|0
  • Senin oyuncuların kaleciyle karşı karşıya kalıp da kaleciye veya outa atarsa veya boş kaleye atamazlarsa üstüne üstlük dakika 90'da necip efendi yerini boşaltıp atağa çıkıyorsa affedersin de fener cezayı keser. Bunları bir beşiktaşlı olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • her zamanki hali.

0|0
    0|0
  • Ben de usandım artık

0|0
    0|0
  • O değilde bu Demba Ba niye gülüyor kardeşim? Nasıl sinirliyim şu an anltamam!

0|0
    0|0
  • Alismadimizmi daha ama ;)

0|0
    0|1
  • Bacım valla haklısann

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
  • Bu demba ba ne işe yarar arkadaş? Adam ayağına aldığı her topu eziyor. Almeida bile derbilerde kafayla mafayla gol atıyordu
    Emenikeye sari kart vermeyerek rengini belli etti hakem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim zaten pek umudum yoktu açıkcası. 3 gün önce maçı olan ve yenilmiş olan bir takımın kondisyonu ve psikolojisi nasıl olabilirdi zaten. Bir de Aydınus'un muhteşem yönetimiyle, Emenike olayından sonra dedim aha biz 2-3 yeriz herhalde.
    Oğuzhan o boş kaleye atsaydı iyiydi ya... Alıştık artık Beşiktaşlı olarak bu durumlara.

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...