Bilge Adam kursları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar ben bunun kursuna gidecektim ama sözlüklerden okuduğum yorumlara göre pek de iyi bir yer olmadığını söylediklerini gördüm. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Giden arkadaşlar var mı? Bilge Adam kursları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• git git sen ona o iyidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sözlükte okuduklarına inanıyor olamazsın sanırım?

Bilge adam yıllarca ödül alan bir egitim kurumu. seni egitir belki iş bile bulabilir.

Ama oranın bir egitim kurumu oldugunu düşünmen lazım.

Ve cogu egitim kurumu iyidir.

Bilge adam da iyi

0|0
    0|0
    • Temel ingilizce eğitimi falan veriliyormuş 2 ay...Benim ingilizcem zaten var 2 ay boşuna para ödemiş olurum. Aslında bir yandan inandım bir yandan inanmadım çünkü ben oraya konuşmaya gittim zırt pırt aramaya başladılar yani bu beni korkuttu açıkçası para tuzağı 7.500 tl gibi bir para söylediler parayı da peşin veriyorsun yani eğitimi yarı da kesip gidemiyorsun.Ne bileyim çok kararsız kaldım.

• Öyle evet pahalılar...birisi de dedi sen çalıştıktan sonra niye kötü olsun dedi...Kafam çok karıştı.

• Sen oraya git. kursu bitir

SQL oracle VB C# her ne varsa ögren.

ögrendikten sorna işe girdiginde o kursun parasını 2 ay bilemedin 3 ayda rahat cıkarırsın

• tabikide

0|0
    0|0
    • Çok hızlı geçiyorlarmış öyle demişler.Bir de arkadaşın da sıfırdan mı başlamıştı?

• 2-3 ay önce yazılmıstı ama dedıgım gıbı bana guzel bır yer oldugunu söledı demek hızmetı ıyıkı memnun kalmıs..ayrıca adını da duyurmus bır fırma ısmını duyurması tesaduf olamaz degılmı?

• Anladım işte bende istiyorum böyle olunca şaşırdım.Çalışmadan olmuyor tabi ki dediğin doğru...

• olurmu ya bilge adam çok iyibir kurum git bence..

0|0
    0|0
    • gidenler var mı çevrenden?

• ewet en yakın arkadasım gıdıyor cok memnun gıt pısman olmazsın.emın ol..

• Çalışıyor ama değil mi arkadaşın bu konu üzerinde?

• Belki de Bilge değildir

0|0
    0|0
  • Bir Buddha bilgeliği değildir.

0|0
    0|0
  • belli bir zümreye ait olduğunu düşündüğümden itici geliyor bana, bedava olsa gitmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...