Türiye'de derbi maçı?

Türkiyede tek derbi hangisi sizce ? ancak acıklama yapalım lütfen.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray Fenerbahçe derbisi çok üst bir derbidir aralarındaki rekabet çok çok farklıdır bunu geçenlerde Ahmet Çakarda gündeme getirdi. Altta yorumlarda tek taraflı diyosunda GS kadıköyde kazanamıyor içerde ya da tarafsızda kazanabiliyor kadıköydede kazanamasada iki kere beraberlikle son maçta iki takımında şansı olduğu maçta kupa almışlığı var yani şampiyon gelmedi dikkat et iki takımında şansı vardı şampiyon oldu. GS-FB derbi heyecanı çok başkadır.

0|0
    0|0
    • arenada ya da başka sahalarda kısmen gs nin şansı oluyor... ama genelleme yuzde fb den yana... kupa almışlığı var dediğin nedir anlamadım ama heyecanı yuksek maç olsada, sonucu tahmın edilme olasılığı yuksek olması nedenı ile ve son 8 yıldır oynana maçlardaki oyun kalitesi nedeni ile bjk fb maçları daha atmosferli oluyor. basının şişirmeleri olmasa uc buyuklerin haricindede guzel oyunlr oluyor. ama bjk fb macı daha atmosferli...

• Tmdır dostum yorumcularda bir sorun var ozaman 11 yıl diyolar belkide hani sezonlar iki yılı filan kapsıyo da zaten konu çok dağıldı Türkiyede derbi dediğim gibi GS FB dir tabiki benim görüşüm.

• görüşüne saygı duyarım ama heyecansız bir derbi... ve bir arkadaş tavsiyesi olarak kabul et ki haddime değil, uygun görürsen. duyduğun sözlere ve basına aldanma... kendin azminle ne öğrendiysen o doğrudur. okumak ve araştırmaktır esas olan. ... ben gs yi asla sevmem çunku ülke temelleri ile zıt olan bir kuluptur. ben maç seyretmem dediğim gibi... selamlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Feneri zerre misal sevmem ama acik konusayim Türkiyede derbi denilince Galatasaray -Fenerbahce akla gelir..

Çunku ; Fener olmazsa ligin anlami kalmaz zevksiz olur hersene Galatasaray sampiyonluga oynar

0|1
    0|0
    • eyvallahta... tek taraflı derbi mi olur? dünyada böyle bir derbi var mı?

• Sen burada soru sormaya mi geldin feneri mi savunmaya? Agzimi actirma simdi istatislikleri karsina dikerim siz bizim yari basarimiza bilr sahip degilsiniz. Bu arada iyi günler degil iyi aksamlar

• sen istediğin istatistiği aç ufaklık... iyi günler ile iyi akşamları ayırt edemiyorsun... aç sözlüğe anlamlarına bak...

• Galatasaray - Fenerbahçe

Beşiktaş 2. sınıf takımdır çalışkan ancak kalite olarak yetersiz takımdır. Galatasaray ile Fenerbahçenin 2-3 tık altındadır. Holiganlık yapmayalım lütfen durum bu.

0|1
    0|0
    • yok canım daha neler... adamlar fenerle çata çat oynuyorlar yenme ihtimalleride yüksek. bu nedenle bence derbi fb bjk. bahsettiğin maçlarda yuzde 95 oranında sonucu belli bir maç. derbi mi olur?

• Abi kupaya laf ediyorsunuz önümüze 6-0 koyuyorsunuz ben sana UEFA'mız var demedim ki onda bile yenildik dedim tarihin en başarılı yılı Galatasaray açısından neyse hadi yine attı Fener iyisiniz lidere selam durun

• kupa alıp gelip yeniliyorz dediniz kupayı buyutmeyin bağlamında dedim 6 0 mazide kaldı unutuldu hatırlatanlar en az kupamız var diyenler kadar cahil ve acizdir... lidere selam olsun... ;)

• Fb-Gs Tabi ki :D

0|1
    0|0
  • Türkiye de futbol herşeyiyle besiktasa karşı oynanan kirli bir oyundur

0|0
    0|1
Yükleniyor...