Profesyonel Sporcusunuz... Ama Hangi Spor Dalinda?

Profesyonel Sporcu Olsaydınız...Hangi Spor Dali Olmasini istediniz? Ve... Neden?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Güreş, boks ve fitness'ta müsabık sporculuk geçmişim var. Her tarz spora ilgim var extreme sporlarında müsabık olmadım onları denemek isterdim.

1|0
    0|0
    • Boks.. genelde burunlari kırılıyor:((
      Beni korkutuyor. .
      Bende sporu seviyorum bir cok sporu denedim ama kizlar pek yorum yapmadı sanirim kizlar sevmiyor spor yapmayı:(

• Teşekkürler eig için

• Cevap icinde Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 28

• atetizm 400 metreci olmak isterdim ona ve basketbola cok yatkınım ama bireysel sporlar her zaman kendi başarının daha iyi belli olan sporlardır

1|0
    0|0
  • Okçulukta profesyonel olmak isterdim nedeni ise olimpiyatlarda yarisabilmem bunun yanında ok ile ava cikbilmek ustelk okculuk vücudu fit tutar ve odaklabm heyecan vs gbi seylrde yardmci olr

1|0
    0|0
    • Baska spor dallarinda da olimpiyatlara gidebilirsin:) ama futboldan baska seceneklerin olmasi guzel..

• ben rugby oyuncusuyum. yarı profesyonelim. profesyonel olarak da rugby oynamak isterdim. çünkü darbeli ve kondisyon gereken sporları seviyorum. gerçek bir erkek sporunun sert olması gerektiği kanısındayım.

1|0
    0|0
  • yüzmek

1|0
    0|0
  • muay thai ve kick box

1|0
    0|0
  • buz pateni

1|0
    0|0
  • Fitness.. Profesyonel değilim.

1|0
    0|0
  • arkasım bı kızı cok sevdı kacırmaya gel kardesım dedı adam gıbı ıstıyelım dedım vermedıler kardesım bı turlu kacıramadık kızı kızda suzme salak cıktı adamda bılıyor ama sevıyorlar neyse bu salak ıpı balkon demırlerıne baglıyacagına kalorifere baglıyor halıyle sıkıntı yokta sonrası komık kalorifer yerınden hafıf cıkıyor gaz cıkartıyor kız ınıyor ama sonra odaya aılesınden bırı gırınce bagırıyorlar fılan yangın var dıye halbukı gaz kacagı var sadece kızda yok ıpı fılan goruyorlar sonrada cakıyorlar ıhbar edıyorlar bızımkılerı bende varım arabada fılan sonra kız gerı eve cocukta nezarette 1 hafta sonra eve 2. inci kez kacırcz o bakımdan kız kacırmakta proff olmayı ısterdım :))

0|0
    0|0
    • Umarim basarili olamazsiniz:)) kizda istiyorsa buz maceraya ne gerek var alsi kimliğini gitsinler nikah olsunlar:)

• fantezı yapıyorlar galıba hahaha sen oyle san yakında usta olucaz calısıyoruz ustunde planımızın :))

• Eskrim
    Ok atma
    Binicilik

1|0
    0|0
  • Yuzme :) cok deli yuzerim

1|0
    0|0
  • yüzme ve güreş

1|0
    0|0
  • yüzme

1|0
    0|0
  • Bilardo

1|0
    0|0
  • Sporcu olmak yeterli bence. agırlık kaldirmayi spor olarak görmüyorum sadece o kadar para ver taşı taşı bitmez git inşşatta çalış daha çok kas yaparsın diyesim geliyor

0|0
    0|0
  • Futbolcu olmak istemistim ama bir turlu secmelere gitmek nasip olmadi

0|0
    0|0
  • tai ve kickbox 68 nakaft en son sakatlığımdan sonra bırakmak zorunda kaldım ama hep hava sporları yapmak istemişimdir onlara yöneldim

0|0
    0|0
  • Su sporlarında amatörüm
    Hobi niteliğinde

0|0
    0|0
    • Bende cok yeniyim scuba ya başladım :)
      Parasailing cok cok güzel:)

• Yolcu uçağından cok cok korkuyorum.. ama parasailing ya da skydiving seviyorum.
      yolcu ucagi korkutuyor sanki o tonlarca agirligindaki demir yigini düşecek ve yanacagim gibi geliyor:( ya da düştüğüm yerde yalniz kalip olume terkedilirm diye korkuyrm:)

• Hahahaaa değişikmiş :))

• Break dans ama hamlaştık biraz toparlamaya çalışıyorz kendimiiz

0|0
    0|0
  • F-1, hani yarış bitince kızlarla şampanya patlatıyorlar ya ondan.

0|0
    0|0
  • Kickbox.

0|0
    0|0
  • Yüzme çünkü seviyorum :) ya da kickboks bir süre yaptım badmintonda olabilr 1.5 2 sene yaptım

0|0
    0|0
    • Harika:) badm. Denemedim bu yil onuda denesem mi acaba:)
      yuzme seviyorum tenis oynuyorum :)

• Evet tenisle benziyor biri suda biri karada:Pp
      burada buz pateni yapmak sorun degil evede yakin sansliyim:)

• :) çok zevkli 3-4 defa yaptım ama uzak olduğu için her yerde olmadığı için düzenli yapamıyorum :) her hafta yüzmeye çalışıyorum ama lys olduğu için :( çok sık olmuyor 2. hazırlanışım birde :( yazın yüzme ve kickboks veya sadece yüzmeye başlayacağım :) fazla yorumlayacak şekilde birde çalışırım anca :)

• Motor sporları

0|0
    0|0
  • dansta spor sayıyor muyuz kanka

0|0
    0|0
  • futbol, vücut geliştirme... seviyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Bodybuilding

0|0
    0|0