Emenikeye yapılan sizce ayıp mı?

Arkadaşlar maça bakiyorum emenike karsi karsoya gol kacirdiktan sonra Fenerbahce taraftarlari yuhalamaya basladilar ve cocugun motali bozulup oyundan cikmaya kalkisti..adam elinden geleni yapmaya calisiyo ama beceremiyor....bu adam tam Galatasaraya gore oyuncu..Galatasaraya gelirse adam patlama yapar benim tahminim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece derbilerde Fenerbahçe'yi izleyerek Emenike yorumu yapmak saçma oluyor her hafta izleyin nasıl bu kadar dayandı Fenerbahçe seyircisi diyeceksiniz çok iyi oldu ben stad ta olsaydım sinirden sahaya girer o yere attığı formayı alır neyse devam etmeyeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayibin krali ya. Bizim taraftarlara yaziklar olsun. Sanki adam oynadigi takimda gol atmak istemiyor. Ayagina top geldikce yuhladilar yazik be adamin iyice morali bozuldu. Emenike gol atinca da el ustunde tutarlar 😒

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe taraftarı emineke'ye küfür eder ıslıklar Beşiktaş taraftarı tolga'ya küfür eder ıslıklar

Nedense bunların daha alasını yapanlar biz Galatasaraylılara iyi gün taraftarı diyor işte buda çok komik

0|1
    0|0
    • E öylesiniz ama :) GS taraftarı Burak Yılmaz'ı az mı ıslıkladı? Daha bir sürü isim sayılır. Ayrıca iyi gün taraftarı denmesinin sebebi, şampiyonluktan uzak olduğunuz dönem seyirci sayınız yarı yarıya düşüyor ve sosyal medya dahil etrafta Galatasaraylı göremiyoruz.

Erkekler Ne Diyor 5

• Hemen alın da kurtulalım.. Haftalardır aynı bu adam.. Bir maç iyi olur bir maç kötü olur anlarım ama bu her hafta aynı.. Ayrıca taraftarına küfretmesi vs de oyuncunun karaktersizliğini ve saygısızlığını gösteriyor. Eminim ki sizde yabancılık çekmeyecektir..

0|0
    0|0
  • Bu kadar da sabredilmez otorite yok arkadas ismail kartal emenijeye cok sabr gosterdi semihe vu sabir gosterildimi beykana gosterildimi semih e bak adam oynuyor emenike sow un kuyt ın kalitesinin altinda bu kadarda olmaz

0|0
    0|0
  • ya ne Galatasaray a gelmesi hiç birşeyini istemem giydiği formaya saygı duymayan adamın ki zaten futboluda berbat fenerbahçeye herşey müstehaktır herkes hakettiğini yaşar

0|0
    0|0
  • sadece izlediğin derbideki emenike ye bakıp taraftarın ısyanına saldırma kardeşim emenikelı cıktıgı macları ac bak fb nin ve seyircinin isyanını anla

0|0
    0|0
  • Ben olsam öyle bir takımda artık bir dakka bile durmam emenike iyi dayanıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...