Sevdiğiniz kişiyle nasıl sohbet başlatırsınız ?

arkadaşlar aynı sınıfta olduğum birine aşık olmuştum 2 ay önce filan.şimdi sınıflarımız ayrıldı onu hala seviyorum fakat yanına gidip ne diceğimi bilmiyorum.yanında da hep birileri oluyor.2 aydır tanışıyoruz.muhabbeti o başlatsın demeyin çünkü bugün bile yanıma gelip nasılsın filan dedi ama ben çok odunca daha doğrusu geçiştirici cevaplar veriyorum.yerimde olsanız nasıl sohbet başlatırdınız.tekrar ediyorum yanında hep benim tanımadığım gıcık gıcık kızlar oluyo :D

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• konuşman için de bir kural yok yani onu az çok tanıyorsan eğer ilgi alanları ile alakalı bir konu açabilirsin. Ama çok laubali ve sıkıcı olmamaya dikkat etmelisin. Çünkü insanlar genellikle biri hakkında ilk notunu 1. görünüşüne 2. konuşmasına ve hareketlerine verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence sen öncelikle bunu unut yada onun sınıfına geçme şansın varsa onu dene çünkü popüler birisi sınıfta

sen her zaman yanında olamazsın olmadığın zamanda sınıfında ki kızlar seni kötüleye bilir başlayacak olan , başlasa da devam edecek olan ilişkinizi baltalar ruhun bile duymaz

ruhun bile duysa kavga çıkarsan sınıfta ki kız daha avantajlı olur çevresin de ki kızlar onu tutar aynı sınıftalar çünkü

0|0
    0|0
  • İlk konuşma kısa sürer. Sonra aklına gelenleri söyle. Bir yerlere gidin. Orada yaşadığınız olayları ertesi gün konuşun öyle öyle bla bla

0|0
    0|0
    • ilk konuşma oldu evet.sorun aklıma bi şey gelmemesi :D:D

• Gündemden bahset. Sen bir konu aç o da gerisini getirir. Ya hu hiç mi birşey gelmiyor. Kitaplardan filan hatta siyasetden bile olabilir

• yanında kim olursa olsun selam de sonra ''tavuk ciğeri'' yemeye davet et.

0|0
    0|0
  • cinsellikten bahsederim kuzum yelkenleri suya indirecektir ve bir elektriklenme olacaktır. . .

0|0
    0|0
  • Nabıyon ya la

0|0
    0|0
  • bı yerden baslaaaaaaa

0|0
    0|0
  • önce onun çevresindeki kızlardan biriyle arkadaş ol sonra ufaktan sen de onlarla takılmaya başla.

0|0
    0|0
  • "Merhaba bebeğim tekrar görüştük ;)"

0|0
    0|0
  • nbr falanla basla :=)

0|0
    0|0
    • ya naber deyince "yi sen" "bende iyi" gibi bi diyalog oluyo.o kadar sürüyo.başka bi şey olmalı ama aklıma gelmiyor işte :D

• la ben sohbete baslasam bir daha tutamaz beni :) kimse yıldızlar bile

• meraba nasılsın diyerek kolayca başlamalı sohbet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...