Bu sorum gerçek sadakatle ilgili

arkadaşlar cevap verirken lütfen dürüst olun.sorum şu:çok sevdiğiniz biri var ve o da sizi çok seviyo.ona sürekli çok sevdiğinizi söylüyosunuz ve onun için her şeyi göze alacağınızı söylüyosunuz.neyse bi zaman sonra evlendiniz ve bi süre sonra evlendiğiniz kişi bi kaza geçiriyo bacağı ve ya kolunu kaybediyo hadi onlar da olmadı ağır bi hastalık geçirip yatalak kalıyo.ama siz evlenmeden önce bunların başınıza geleceğinin aklınızın ucundan bile geçmiyo aksine çok güzel hayallerle evlendikten sonra eşinizin başına bu durumlar geliyo.yine bunlara rağmen onunla yaşamaya devam eder miydiniz?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer onu orada bırakıp gidersem vicdanım beni kolay kolay öldürmeyecek. Onurlu olan yolu seçerim. Madem onu seviyorum ve onunla hayatımı birleştirdim. O zaman ölene dek onunla kalırım. Çünkü evlenirken edeceğim bir yemin var. O yemini ne olursa olsun tutmak zorundayım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet ederdim. Sadece o halde kendimi düsünürdüm, onun beni birakip baska kadinlarla olmasini düsünüydüm.. hayatim boyunca ona sadik kalirdim nede olsa asik oldugum bir insan onun agir bir hastaligi beni ondan sogutmaz

0|0
    0|0
  • kimse ilerde başına ne gelecek bilemez. bu benim yada sevdgim kişinin basına gelebilir. yarınlarımız mechul. o kadar sevdgım bnım ıcın degerlı olan ınsanın basına bırsey gelse daha da yanında dimdik durur ona destek olurum. yannda oldgmu hıssettırrdm ona. evlenırken ıyı gunde kötü günde hastalkta saglıkta denmıyor muu

0|0
    0|0
  • başka bir ihtimal yok ki sevmişim evlenmişim onun kolu bacağı değil ki beni mutlu eden kişiliği o beni sevdiği sürece ben onu sırtımda taşırım

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ya olay inan ki hastalık kol bacak meselesi olamaz ne bilim bana saçma geliyor hastalık yüzünden bırakmakta bırakmamakta ay o hasta bırakamam demekte yanlış bence sen onun sadece sevgisi için yanındasın veya değilsin ben ona bakarım o problem değil sevim ve beni sevsin bunlar bence engel olamaz

• ederim tabi iyi gün için mi beraberm onla kötü gününde de ömür boyu onunla olurdum

0|0
    0|0
  • Rabbim büyük konuşturmasın ama onunla kalırdım,ruhunu kaybetmedi sonuçta:)

0|0
    0|0
  • Tabiki !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eger gercekten sevmıssenn gercek bir aşk la... sende onun durumna gelmek ıstersın... oda olmadı her zamna bakman lazım onaa... dısardan bırısı hıc ılgısı olmayan bırısı bıle sahıp cıkar be... onu o halde sokaga atılmıs yavru kopek misali bırakmak... Allahsızlıktır baska bişi demiorum

0|0
    0|0
  • tabii canım.. aksi olanını düşünmem bile.

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...